166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

۵ کاری که می‌توانید با فلش مموری انجام دهید

فلش مموری از زمان پیدایش راه طولانی را طی کرده است. هنگامی که این وسایل قابل حمل برای نگهداری و انتقال انبوهی از اسناد، تصاویر، ویدیوها و یا انواع دیگر پرونده‌ها استفاده می‌شود، ارزش غیرقابل انکار، به همراه ظرفیت حافظه زیاد آنها مشخص می‌شود.

اگر شما باور ندارید، به این موارد نگاه کنید که می‌توانند به طور کامل در داخل فلش مموری جای گرفته و برای کارهای روزمره مورد استفاده قرار گیرند. هر کدام از این موارد برای مدت طولانی با مشتریان شما خواهند بود. شما در مورد این که فلش مموری تبلیغاتی چه کارهایی می‌تواند برای گسترش کسب و کار شما انجام دهد شگفت‌زده خواهید شد.

به عنوان یک هارد دیسک SSD کاملا توسعه یافته و کم حجم

ظرفیت حافظه قابل توجه هنگامی که به فلش مموری‌های مدرن برسد هیچ چیز جدیدی نیست، برخی از آنها ظرفیت ذخیره‌سازی بیشتری نسبت به انواع دیگر ارائه می‌دهند. این ظرفیت ذخیره‌سازی بالا به شما کمک می‌کند از فلش مموری به عنوان ابزاری برای افزودن ظرفیت هارد دیسک کامپیوتر خود استفاده کنید. این ابزار دارای عمر بالایی است و می‌توان گفت هیچ وقت خراب نمی‌شود. با استفاده از این ابزار به عنوان هدایای تبلیغاتی شرکت، نام برند هر روز برای افراد مخاطب شما تکرار خواهد شد و نقش مهمی در گسترش نام برند خواهد داشت.

سیستم عامل زنده (Live) بر روی فلش مموری

با وجود ظرفیت ذخیره‌سازی نسبتا محدود سی دی‌ها، فلش مموری هنوز یک آس در آستین دارد. آنها می‌توانند با موفقیت برای راه‌اندازی انواع مختلف سیستم‌عامل‌ها استفاده شوند، حتی سیستم عامل زنده لینوکس که به طور خاص برای اجرا از روی دیسک‌های فیزیکی مانند سی دی و دی وی دی ارائه شده، می‌تواند با استفاده از فلش مموری تبلیغاتی شما راه‌اندازی شده و کامپیوترها را روشن کند.

 

فلش مموری تبلیغاتی

سیستم عامل‌های زنده به شما اجازه می‌دهند تا نسخه‌های کاملا پیشرفته سیستم‌عامل‌ها را راه‌اندازی و اجرا کنید. با این حال، زمانی که کامپیوتر خود را خاموش می‌کنید، حافظه پاک می‌شود و فقط فایل‌هایی که شما از روی هارد دیسک کامپیوتر تغییر داده‌اید باقی می‌مانند. یک سیستم‌عامل زنده (Live) معمولا برای رفع اشکال در کامپیوترهای خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کار با بالاترین سرعت ممکن عمل خواهد کرد اگر از یک فلش مموری استفاده شود، حتی اگر ظرفیت آن ۴ گیگا بایت باشد. در صورتی که لوگو و نام برند خود را بر روی آن چاپ کنید، یک تبلیغ ماندگار خواهید داشت.

نصب یک مجموعه کامل از سیستم عامل  

گاهی ممکن است بخواهید از یک سیستم‌عامل ثانویه همراه سیستم‌عامل مرکزی خود استفاده کنید، عمدتا به خاطر امنیت، دلایل تست، یا سازگاری نرم‌افزار.

ماشین‌های مجازی به شما این امکان را می‌دهند که به اطلاعات سیستم خود دست یابید. در حالی که معمولا محدود به کامپیوتر هستند، فلش مموری قابل‌حمل به شما اجازه می‌دهد تا چندین سیستم‌عامل مجازی شده را مستقیما از فلش مموری خود راه‌اندازی کنید.

نگهداری فایل‌های پشتیبان و نرم افزارهای مورد نیاز

به غیر از سیستم‌های عامل، فلش مموری به طور کامل می‌تواند تمام نرم‌افزارهایی را که برای کامپیوتر شما مفید هستند را ذخیره کند.

اگر کامپیوتر شما تحت‌تاثیر مشکلات سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری قرار گیرد، به وسیله آن نمی‌توان یک برنامه رفع اشکال را از اینترنت دریافت کرد. با این حال، یک فلش مموری که شامل ابزارهای قدرتمند بوده و بتواند مستقیما از درگاه USB کامپیوتر شما اجرا شود، می‌تواند شگفتی ایجاد کند. بارگزاری برنامه‌های کاربردی و فایل‌های پشتیبان داخل آن در مواقع ضروری بسیار کارآمد خواهد بود.

بالا بردن سرعت و عملکرد کامپیوترهای قدیمی

اگر حافظه RAM سیستم شما محدود باشد، یک فلش مموری می‌تواند به شما کمک کند همه چیز را تسریع کنید. ReadyBoost یک ابزار فوق‌العاده است که می‌تواند از حافظه یواس‌بی شما استفاده کند و عملکرد کامپیوتر شما را بهبود بخشد. سرعت همگام‌سازی با هارد دیسک کامپیوتر شما را افزایش می‌دهد، در حالی که از حافظه یواس‌بی شما به عنوان یک حافظه نهان استفاده می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *