166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

پاور بانک هدیه‌ای ایده‌آل برای همه بخش یک

زمانی که در حال کار با گوشی خود هستید، وقتی متوجه می‌شوید باتری گوشی در حال تمام شدن است، می‌تواند بسیار ناامید کننده باشد. در دنیای دیجیتال، داشتن باتری برای لوازم دیجیتالی یک ضرورت است. پاور بانک می‌تواند مشکل تمام شدن باتری را زمانی که مشغول کارهای مهم هستیم، برطرف کند.

مزایای پاور بانک برای تبلیغات

اگر به دنبال یک راه‌حل ساده هستید تا همیشه در معرض دید افراد هدف خود باشید، پس قطعا باید تمام مزایایی را که پاوربانک تبلیغاتی می‌تواند ارائه دهد را در نظر بگیرید. استفاده از این ابزارهای کوچک بسیار آسان است و به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که تمام وسائل الکترونیکی خود را در طول روز روشن نگه دارند. از آنجا که پاور بانک تبلیغاتی می‌تواند تقریبا هر چیزی را (مانند گوشی هوشمند و لپ تاپ) شارژ کند، به کسب و کار شما این امکان را می‌دهد که در تمام مواقع توسط مشتریان، دیده و یادآوری شود.

به خاطر محبوبیت فزاینده این ابزار، بسیاری از شرکت‌ها از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی برای مشتریان و کارمندان استفاده می‌کنند. اگر در نظر دارید یک پاور بانک را برای استفاده شخصی خریداری کنید و یا برای اهداف تبلیغاتی آن را سفارش دهید، پس باید قطعا بیشتر در مورد برخی از ویژگی‌های موجود این وسیله یاد بگیرید. بدین ترتیب می‌توانید بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید. اینها چیزهایی هستند که شما باید بدانید:

جریان خروجی پاور بانک

چه نوع وسایلی دارید که می‌خواهید شارژ کنید؟ نیازمندی‌های برق تمام وسایل را در نظر بگیرید که به پاور بانک وصل خواهید کرد. با انجام این کار، مطمئن خواهید شد که می‌توانید ظرفیت و توان مناسب پاور بانک را انتخاب کنید. یک پارو بانک با سطح خروجی کم‌تر به این معنی است که دستگاه‌ها با سرعت کمتری شارژ خواهند شد. همچنین، به خاطر داشته باشید که جریان خروجی کم ممکن است به اندازه کافی قوی نباشد که دستگاه‌های بزرگ‌تر مانند تبلت‌ها را شارژ کند، به خصوص اگر در حین شارژ از دستگاه استفاده کنید. اگر می‌خواهید آیتم‌های بزرگ‌تر را شارژ کنید، دقت کنید که سطح خروجی بالاتری را انتخاب کنید.

پاورباننک تبلیغاتی ، پاور بانک

ظرفیت (mAh)

ظرفیت یک پاور بانک با میلی آمپر ساعت (mAh) نشان داده می‌شود. عدد بزرگ‌تر نشان می‌دهد که قدرت بالاتری موجود است و مقدار بیشتری، وسایل را می‌تواند شارژ کند. الزامات شما می‌تواند بسته به نوع وسایل مورد نیاز برای شارژ کردن و همچنین در مورد این که چقدر شما باید آنها را شارژ کنید، متفاوت باشد. برای مثال، اگر چندین عضو خانواده باید در طول روز از یک پاور بانک استفاده کنند، پیدا کردن یک پاوربانک با بالاترین ظرفیت، ممکن است یک ایده عاقلانه باشد.

زمان آماده به کار

علاوه بر مقدار ظرفیت، شما باید مقدار زمانی را نیز در نظر بگیرید که پاور بانک می‌تواند در حالت آماده به کار شارژ را در خود نگه دارد. شاید اگر استفاده شما از این دستگاه زیاد باشد به این موضوع اهمیتی ندهید ولی زمانی که شما بخواهید از آن بعد از یک مدت قابل ملاحظه‌ای استفاده کنید، مهم خواهد بود. این دستگاه‌ها باید زمان آماده به کار بالایی داشته باشند تا در مواقع لزوم بتوانند وسایل ما را شارژ کنند.

هیچ کس این لحظه را دوست ندارد که باتری تلفن در شرف تمام شدن باشد و در نزدیکی یک پریز برق نباشد. تمام شدن باتری زمانی که به گوشی نیاز دارید هرگز خوب نیست. با این حال، دیگر دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد.

با یک پاور بانک کوچک، شیک و قدرتمند، می‌توانید هر جا که باشید، به راحتی وسایل خود را شارژ کنید. در اینجا و مقاله بعد ما دلایلی داریم که چرا داشتن یک پاور بانک ضروری خواهد بود.

استفاده با هر نوع دستگاه

با استفاده از این وسیله شما می‌توانید هر وسیله‌ای را جدا از مدل و یا نام برند آن شارژ کنید. پاور بانک را می‌توان به هر پریز برقی وصل کرد و آن را شارژ کرد. این ابزارها دارای درگاه‌های استاندارد هستند و بعد از شارژ، از آن برای شارژ کردن انواع مختلف گوشی و تبلت می‌توانید استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *