166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

۵ اشتباه کسب و کارها در هنگام انتخاب محصولات تبلیغاتی بخش دو

در مقاله قبل به مواردی که در هنگام انتخاب محصولات تبلیغاتی باید در نظر گرفته شود، اشاره کردیم. در اینجا ادامه آن را خواهیم دید.

اشتباهات معمول هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی

۳: انتخاب یک محصول تبلیغاتی عالی

مطالعات نشان داده‌اند که مشتریان، برای هدایای تبلیغاتی مفید، ارزش بالایی قائل هستند. بیش از پیچیدگی یا زیبایی یک محصول، مردم در واقع خواستار چیزی هستند که بتوانند از آن استفاده کنند.

اگر نتوانند از آن استفاده کنند، آن را به گوشه‌ای پرتاب کرده و نام برند فراموش شده و سرمایه‌گذاری شما به هدر خواهد رفت. اگر واقعا در مورد آن فکر کنید، منطقی است در صورتی که محصول کاربردی و مفید باشد، شکی نیست که مردم از آن استفاده خواهند کرد.

آنها دلیلی برای نگه داشتن محصول تبلیغاتی شما در خانه‌های خود باید داشته باشند. جای تعجب نیست که محصولات تبلیغاتی برای نگهداری، با بسیاری از وسایل و ابزار خانگی دیگر رقابت می‌کنند.

بدون شک هر چه محصول شما مفیدتر باشد، بیشتر در اطراف دفتر و یا در خانه نگهداری می‌شود. در نتیجه، مشتریان شما بیشتر به شرکت و یا برند شما فکر خواهند کرد.

۴: انتخاب یک مورد تبلیغاتی ارزان

زمانی که به بودجه محصولات تبلیغاتی مربوط می‌شود، همیشه یک شیب لغزنده وجود دارد. این کاملا درست است که محصول تبلیغاتی شما باید به تعداد زیادی از مردم برسد. با این حال، اگر شما یک محصول خیلی ارزان و با کیفیت پایین را انتخاب کنید، مشتریان شما هیچ دلیلی برای نگه داشتن آن ندارند.

آیتم‌های تبلیغاتی با کیفیت پایین و ارزان از بین می‌روند، فرسوده می‌شوند و از یادها خواهند رفت.

اگر گیرنده آن را دور بیاندازد، دیگر آن محصول را نخواهد داشت تا آنها را به یاد برند یا خدمات شما بیندازد. بدون یک یادآوری فیزیکی در مقابل آنها، مشتریان شما ممکن است به راحتی متمایل به خرید از یک فروشنده و یا فروشگاه دیگر شوند. توصیه می‌شود از تاثیر گذاشتن محصولات بی کیفیت بر روی برند شما به روش منفی با انتخاب یک گزینه تبلیغاتی ارزان قیمت اجتناب کنید.

در عوض، موردی را انتخاب کنید که تاثیر طولانی مدت داشته باشند، محصولاتی که برای افراد مفید و مدتی طولانی دوام خواهند آورد و بیشترین تاثیر را خواهند داشت.

۵: انجام این کار

متخصصین و شرکت‌های تبلیغاتی می‌توانند کسب و کارها را با یک مشاوره مفید راهنمایی کنند. آن کسب و کارهایی که تازه شروع کرده‌اند و حتی آنهایی که محصولات تبلیغاتی را در گذشته امتحان کرده‌اند و موفقیت کمی داشته‌اند، باید از این اشتباهات رایج اجتناب کنند.

مشاوره به تنهایی بهترین راه برای انتخاب اقلام تبلیغاتی پر طرفدار است. شما به تجربه و راهنمایی یک متخصص نیاز دارید که به شما کمک کند تا بازار خاص خود را درک کنید، با بودجه موجود بهترین‌ها را انتخاب کرده و مواردی را که به احتمال زیاد نیازهای مخاطبین شما را برآورده می‌کنند را شناسایی کنید.

علاوه بر این، یک متخصص می‌تواند به شما کمک کند یک مورد تبلیغاتی خاص را ایجاد کنید. به عنوان مثال، چندین مدل از فلش مموری سفارشی وجود دارد که به احتمال زیاد باعث ایجاد تاثیر زیاد بر گیرنده محصولات تبلیغاتی شما می‌شود، فلش مموری به شکل کارت‌های ویزیت، فلش مموری سازگار با محیط زیست و ساخته شده از بامبو یا چوب و غیره، انواع مختلف یک محصول هستند که متناسب با افراد هدف کسب و کار ساخته می‌شوند.

توصیه‌هایی برای تصمیم‌گیری درباره محصولات تبلیغاتی

با پیشرفت‌های تکنولوژی اخیر، می‌توانید برای طراحی یک کمپین تبلیغاتی کارآمد، انواع مختلفی از محصولات تبلیغاتی را به کار برید. پیش از انتخاب یک مورد تبلیغاتی، ابتدا زمینه را انتخاب کنید و هدف‌تان را به خوبی بدانید.

چه چیزی مورد توجه افراد قرار می‌گیرد؟ چه محصولی را در خانه می‌توانند استفاده کنند؟ چه نوع محصولی می‌تواند به طور روزانه به آنها کمک کند؟ زمانی که پاسخ تمام این سوال‌ها را پیدا کردید، به یک مورد تبلیغاتی سفارشی فکر کنید که نه تنها برای مخاطب شما مفید است، بلکه به نام تجاری شما نیز ارتباط داشته باشد.

مشاوره با افراد حرفه‌ای برای طراحی یک مورد با کیفیت بالا که قرار است مدت زیادی برای مشتریان کار کند، لازم خواهد بود. شما باید از سرمایه‌گذاری در صدها محصول تبلیغاتی ارزان قیمت اجتناب کنید که دریافت کنندگان به احتمال زیاد، آنها را به بیرون پرتاب خواهند کرد.

همچنین به خاطر داشته باشید که کیفیت بر کمیت برتری دارد. دقت کنید با یک تیم حرفه‌ای به سمت یک استراتژی موثر حرکت کنید که به شما اجازه دهد کسب و کار خود را گسترش دهید.

شکی نیست که شما خوشحال خواهید شد زمانی را صرف کنید تا از همه این اشتباهات رایج که اغلب کسب و کارها هنگام انتخاب محصولات تبلیغاتی مرتکب می‌شوند، اجتناب کنید. کار کردن با یک تیم حرفه‌ای به شما کمک می‌کند که این کار را از ابتدا به درستی انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *