166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

با خودکار تبلیغاتی ارزان در نمایشگاه‌های بدرخشید

خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی ارزان یکی از پرکاربردترین و پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه‌ها به شمار می‌آید. هدیه‌ای که می‌تواند باعث درخشش شما نیز شود.

خودکارهای تبلیغاتی در طرح‌ها و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند و با انواع قیمت‌ها به فروش می‌روند. این ابزارها از جمله کالاهایی هستند که می‌توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی لوکس و ارزان به مخاطبان هدیه داده شوند. اهمیت و مزایای این نوع هدایای تبلیغاتی بر هیچکسی پوشیده نیست. در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم و نکاتی را جهت بهتر شدن ارائه خواهیم کرد.

انواع خودکار تبلیغاتی

خودکارها را در سه نوع زیر تولید می‌شوند و با توجه به هزینه و کاربرد آن‌ها برای انواع مخاطبان مناسب هستند.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی : یکی از ارزانترین و البته پر فروش‌ترین نوع خودکارها در بازار، خودکار پلاستیکی است. شما می‌توانید با مراجعه به شرکت‌های هدایای تبلیغاتی آن‌ها را در تعداد بالا سفارش دهید. همچنین می‌توانید برند یا نوشته‌ای را بر روی آن‌ها چاپ کنید.

خودکار تبلیغاتی فلزی : این نوع خودکارها، حالت رسمی‌تری دارند و برای نوع بالاتری از مخاطبان مناسب هستند. قیمت آن از خودکار پلاستیکی نیز کمتر است.

خودکار تبلیغاتی پایه دار: این نوع از خودکارها برای بانک‌ها یا برخی از ادارات مناسب هستند و می‌توانند هدیه تبلیغاتی مناسبی برای آن‌ها باشند.

برای چاپ روی خودکار‌ها معمولا از چاپ تامپون یا لیزر استفاده می‌شود.

چرا خودکار تبلیغاتی ارزان؟

وقتی کلمه ارزان را می‌شنویم، نوعی حس بی‌کیفیت یا بی‌ارزش بودن در ذهن ما شکل می‌گیرد. درباره خودکارهای تبلیغاتی ارزان نیز بدین گونه است. در ابتدا فکر می‌کنیم که سرمایه گذاری بر روی آن کاری بیهوده است و نتیجه ‌ای جز شکست به همراه ندارد. اما هنگامی‌که عمیق به آن نگاه می‌کنیم، مزایا و کاربرد آن خود را نشان خواهد داد. در ادامه به برخی از کاربردهای آن اشاره می‌کنیم.

خودکار تبلیغاتی ارزان فانتزی

قیمت مناسب

اگر به دنبال یک هدیه تبلیغاتی ارزان و با کیفیت هستید، خودکار تبلیغاتی بهترین گزینه است. شما می‌توانید با اندکی هزینه یک خودکار تبلیغاتی ارزان و با کیفیت را به دیگران هدیه دهید. حتی اگر بخواهید لوکس‌ترین آن را نیز انتخاب کنید، بازم هم نسبت به سایر هدایا ارزان تر تمام می‌شود. خبر خوش و فوق‌العاده این است که اگر بخواهید آن را در تعداد بالا چاپ کنید، هزینه آن بسیار پایین خواهد شد.

حق انتخاب

اگر نگاهی به بازار لوازم تحریر بیاندازید، انواع خودکارها در طرح و رنگ مختلف را مشاهده می‌کنید. خودکارهای قابل بازیافت، چندکاره، معمولی، عروسکی و انواع دیگر از آن‌ها به چشم می‌خورد. شما نیز می‌توانید برای حضور در نمایشگاه‌ها خودکار تبلیغاتی ارزان در طرح‌های مختلف با تعداد بالا تولید کنید. سپس در هنگام هدیه به مشتری، حق انتخاب را به آن‌ها بدهید تا حس رضایت و خرسندی را در آن‌ها مشاهده کنید.

این نکته را به خاطر بسپارید که هر چقدر رضایت مشتری از هدایای تبلیغاتی بیشتر باشد، شانس موفقیت شما نیز افزایش می‌یابد.

وفاداری مشتری

یکی از مشکلات و چالش‌هایی که در استفاده از هدایای تبلیغاتی وجود دارد، حافظه افراد است. تقریبا همه ما در بیاد آوردن نام یا برند چیزی ضعیف هستیم. اگر می‌خواهید که این اتفاق برای هدایای تبلیغاتی شما نیافتد، باید به یک اصل توجه کنید.

افراد برند محصولی را به خاطر دارند که اولا کاربردی باشد و ثانیا نیاز آن‌ها را تامین کند.  

در این صورت مشتریان به شما وفادار خواهند بود و در هر لحظه استفاده از هدایای شما به نیکی یاد می‌کنند. خودکارهای تبلیغاتی ارزان می‌توانند ابزار و کالای کابردی برای قشر بزرگی از جامعه باشد.

در معرض دید

خودکارها معمولا جز کالاهایی هستند که می‌تواند در منزل، محل کار یا هر محل دیگری همراه افراد باشند. همچنین طول عمر خودکار تقریبا مناسب است و حداقل برای چند ماه یا چند سال نیز کار می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از چاپ و نوشته مناسب بر روی آن‌ها، همیشه در معرض دید دیگران باشید.

کاربردی

اگر همیشه در انتخاب هدایای تبلیغاتی به نوشته بالا توجه کنید و آن را به خاطر داشته باشید، مطمئنا موفق خواهید‌شد. هدیه ای مناسب است و نام و نشان آن در ذهن مخاطب می‌ماند که بخشی از نیاز او را برطرف کرده باشد. خودکار یکی از ابزارهای کاربردی است که در همه جا کاربرد دارد. هنگامی‌که شما به بانک مراجعه می‌کنید، مطمئنا به خودکار احتیاج دارید. در زمان حضور در یک امتحان یا مدرسه، به همراه داشتن آن از ضروریات می‌باشد. خودکار تبلیغاتی ارزان نیز این ویژگی را دارا می‌باشد و می‌تواند برای افراد مختلفی نیز مناسب باشد.

چند نکته درباره خودکار تبلیغاتی

چند نکته شگفت انگیز برای بهتر شدن در خرید خودکار تبلیغاتی ارزان

اگر به نکات زیر در انتخاب خودکار تبلیغاتی توجه کنید، مطمئنا بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد:

خودکاری مناسب است که جوهر مناسب داشته باشد

هر ساله شرکت‌های تولید کننده خودکار انواع مختلفی را روانه بازار می‌کنند. آن‌ها سعی می‌کنند که برای همه مخاطبان خود، خودکار تولید کنند. اما با وجود انواع آپشن‌ها و انواع طرح‌ها، اگر جوهر مناسبی نداشته باشد، نتیجه دلخواه را به دست نمی‌آورد. هنوز کیفیت جوهر در انتخاب خودکارها نیز مهم و اولویت اول می‌باشد.

جوهری مناسب است که سریع خشک شود، بر روی کاغذ پخش نگردد و رنگ مناسبی داشته باشد.

حس خوبی را در هنگام استفاده به مخاطب منتقل کند

افرادی که در طول روز مدام از خودکار استفاده می‌کنند، بعد از کیفیت جوهر، نوع نوشتن خودکار نیز برایشان مهم است. خوش دست بودن و روان بودن یک خودکار، حس خوبی را نیز به دیگران منتقل می‌کند.

هزینه آن نیز مناسب باشد

در هنگام بودجه بندی و سرمایه گذاری بر روی خودکار تبلیغاتی ارزان به این نکته توجه کنید که شما به دنبال خودکاری با هزینه کم و تاثیرگذاری بالا هستید. بنابراین در هنگام انتخاب تعادل را رعایت کنید و نه بدنبال خودکاری بی کیفیت ارزان باشید و نه به دنبال خودکاری گران. شما می‌توانید خودکاری با کیفیت و قیمت مناسب انتخاب کنید و در تعداد بالا سفارش دهید که هزینه آن کمتر نیز می‌شود.

از نمونه‌های خاص استفاده کنید

قصد و نیت شما از دادن خودکار تبلیغاتی در نمایشگاه‌ها، درخشش و تبلیغ در بین کسب و کارهای دیگر است. شما می‌توانید با اندکی هوشمندی و خلاقیت در انتخاب خودکار پلاستیکی ارزان قیمت، نمونه‌های خاص و منحصر به فردی را تهیه کرده و مشتریان هدیه دهید. با این کار مطمئنا شانس شما بیشتر خواهد شد.

شما در راساگیفت می‌توانید خودکار تبلیغاتی با قیمت مناسب را انتخاب کنید. سپس با کارشناسان و مشاوران ما تماس گرفته و راهنمایی‌ها و پشتیبانی‌های لازم را دریافت کنید.

۱۶۶ ۷۰ ۳۶۸ | ۷۹۶ ۷۰ ۳۶۸ | ۳۰۰۹ ۳۳ ۲۲ | ۳۰۰۸ ۳۳ ۲۲ | ۳۰۰۷ ۳۳ ۲۲

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *