166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

توصیه‌های مهم راساگیفت در انتخاب هدایای تبلیغاتی شیک

هدایای تبلیغاتی شیک

انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی شیک موضوعی است که امروز راساگیفت تصمیم گرفته‌است درباره آن توضیح دهد. تاثیر و مزایای این نوع هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار ثابت شده است. اما گاهی اوقات چالش‌هایی بعد از استفاده از آن‌ها بوجود می‌آید.

به همین دلیل در این امر مصمم شدیم تا اطلاعات و توصیه‌های لازم را برای پیشگیری از چالش‌ها یا تاثیرات منفی بعد از استفاده را خدمتتان ارائه کنیم.

۴ نکته که باید در انتخاب هدایای تبلیغاتی شیک به آن توجه کنید

در این بخش چند نکته طلایی که باید در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی شیک به آن توجه کنید را بیان می‌کنیم. در نظر داشتن و توجه به هر یک از آن‌ها می‌تواند شما را در مسیر هدف راهنمایی و هدایت کند.

هدایای تبلیغاتی شیک، نماینده برند شماست

هدایای تبلیغاتی برند و هویت شما را به دیگران نشان می‌دهد و هدایای تبلیغاتی شیک نیز بدین گونه است. شما با تبلیغاتی که انجام می‌دهید، مسیر و هدفتان توسط دیگران دیده خواهد شد. آن‌ها با توجه به حساسیتی که برای هدایای تبلیغاتی انجام داده اید، متوجه می‌شوند که شما چه شرکتی هستید. چه خدماتی را ارائه می‌دهید. چقدر به مشتریان و محیط اطراف خود اهمیت می‌دهید و با توجه به آن‌ها یک تصویر کلی در ذهن آنان شکل می‌گیرد.

یک دسته بندی جدا برای هدایای تبلیغاتی شیک در نظر بگیرید

همانطور که گفتیم هر هدیه تبلیغاتی هویت و اعتبار شرکت را در نزد مشتری مشخص می‌کند. اما هر هدیه ای برای هر فردی مناسب نیست. بهتر است که هدیه را متناسب به نوع مشتری و هزینه‌های آن‌ها دسته بندی کنند. مثلا آن‌ها می‌توانند دسته‌هایی چون هدایای تبلیغاتی خاص و شیک، هدایای تبلیغاتی جدید یا هدایای تبلیغاتی ارزان ایجاد کنند. سپس متناسب به ماهیت و کاربرد هر یک از ابزارها آن‌ها را در دسته‌های فوق قرار دهند.

برخی از هدایا برای مکان‌هایی چون نمایشگاه‌ها مناسب هستند. برخی دیگر ماهیت مذهبی داشته و آن‌ها را  برای قشر خاصی مناسب می‌دانند. برخی دیگر در دسته هدایای خاص قرار گرفته و برای افرادی چون مدیران یا بانوان مناسب هستند.

هدایای تبلیغاتی

مشتریان و مخاطبان هدف را جدا کنید

مهم ترین نکته ای که باید در انتخاب هدایای تبلیغاتی به آن توجه کنید این است که هر هدیه ای را به شخص مناسبی دهید. اگر این هدایا در جای نامناسب استفاده شوند، مطمئنا تاثیر عکس خواهند داشت. این نوع از هدایا، خاص و نسبتا پر هزینه هستند. همچنین این احتمال وجود دارد که برای همه مشتریان جذاب نباشد. بنابراین قبل از تصمیم نهایی، بررسی‌های لازم را در جهت شناخت مشتری انجام دهید.

به نظر و اعتقاد مشتری هدیه دهید

اگر می‌خواهید که با هدایای تبلیغاتی در ذهن مشتری با نام نیک و معتبری ثبت شوید، به اعتقادات آن‌ها اهمیت دهید. با اندکی جستجو درباره آن‌ها یا در فکر و ذهن آن‌ها می‌توانید از نظر و دیدگاهشان مطلع شوید. اگر بتوانید این کار را با موفقیت به انجام رسانید، مسئولیت خود را در قبال جامعه نیز انجام دهید. شما با اهدا هدایی چون صنایع دستی یا برخی دیگر از هنرهای ملی می‌توانید گامی‌موثر در حمایت از آنان بر دارید.

 نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی شیک و خلاقانه

از جمله هدایای تبلیغاتی خاص و جذاب در راساگیفت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

ست مدیریتی: ست مدیریتی از جمله هدایای جذاب و شیکی است که برای مدیران یا کارکنان یک شرکت در نظر می‌گیرند. این هدایا شامل کیف پول، کمربند، روانویس یا هدایای ارزشمند دیگر می‌شود

هدایای بانوان: شما می‌توانید هدایایی چون ست مانیکور تبلیغاتی را برای کارمندان یا مشتریان خانم در نظر بگیرید.

صنایع دستی: با توجه به وقت و هزینه ای که بابت تهیه صنایع دستی تبلیغاتیصرف می‌شود، می‌توانید آن‌ها را نیز در دسته هدایای تبلیغاتی شیک در نظر بگیرید.

صنایع دستی نمونه ای از هدایای تبلیغاتی شیک

هدایای چوبی: لوازم چوبی یکی از محبوب ترین لوازم، به شمار می‌آید. شما می‌توانید هدایای تبلیغاتی چوبی مانند ساعت تبلیغاتی را تهیه کرده و به مشتریان خاص هدیه دهید.

تابلوهای نفیس: از جمله این نوع هدایا می‌توان به تابلوهای نفیس اشاره کرد. شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید به مخاطبان هدف ارزش و اعتبار خود را نشان دهید.

چرا از هدایای تبلیغاتی شیک استفاده کنیم؟

هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب و کار و تبلیغات اهمیت زیادی دارد. شاید اکنون این سوال برایتان به وجود آید که چرا از هدایای تبلیغاتی شیک استفاده کنیم؟ با توجه حساسیت و هزینه تقریبا زیاد آن، آیا لزومی‌در استفاده از آن وجود دارد؟

در پاسخ به سوالات فوق باید بگوییم که بله. با توجه به نظر و نوع مخاطبان، استفاده از این نوع هدایا برای ارتباط با آن‌ها ضروری است. برای درک بهتر این موضوع چند مورد از دلایل استفاده از هدایای تبلیغاتی شیک را بیان می‌کنیم.

معرفی برند: این نوع هدایا مانند سایر هدایای تبلیغاتی دیگر، برند و کسب و کار شما را به دیگران معرفی کی کنند. از آنجایی که مخاطبان این گروه، افرادی خاص هستند و از آن‌ها در بین افراد مخصوص استفاده می‌کنند، استفاده از هدایای تبلیغاتی شیک ضروری است.

بهبود درک مشتری از کسب و کار: شما با ارائه هدایای تبلیغاتی خاص و شیک می‌توانید درک مشتری نسب به محصولات خود افزایش دهید. شما می‌توانید با تغییری که در برخی از محصولات خود می‌دهید، آن‌ها را به عنوان هدایا به مشتریان هدیه دهید.

***

ایجاد حس وفاداری و خوب: مشتریان بعد از دریافت هدایا تبلیغاتی شیک حس بهتری نسبت به کسب و کار شما پیدا می‌کنند. بخصوص اگر این هدایا بر طبق نظر و علاقه آن‌ها تهیه شده باشد.

راساگیفت همراه شما در انتخاب هدایای تبلیغاتی شیک

راساگیفت ارائه کننده انواع هدایای تبلیغاتی، انواع هدایا را متناسب با نوع مخاطب دسته بندی کرده و در بخش محصولات به شما عرضه می‌کند. راساگیفت به دلیل احترام به شما، قیمت همه کالاها را به صورت آنلاین مشخص می‌کند. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را انتخاب کرده و کد مربووطه را یادداشت کنید. سپس با تماس با شماره‌های زیر می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *