166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

نحوه ی سفارش و تهیه فلش مموری با طرح دلخواه

آیا تابحال برایتان پیش آمده است که بخواهید فلش مموری با طرح دلخواه خودتان را سفارش دهید؟

آیا می‌توان هر طرحی را سفارش داد؟

به نظر شما یک فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ یا مزایای آن در کسب و کار چیست؟

امروز تیم راساگیفت تصمیم گرفته است تا درباره فلش مموری‌های با طرح دلخواه یا اختصاصی توضیحاتی را ارائه کند. مطمئن باشید بعد از مطالعه این مقاله به اکثر سوالاتتان پاسخ خواهد داده شد. چنانچه اگر بازهم در این پیرامون سوالاتی داشتید، می‌توانید با تماس با شرکت راساگیفت پاسخ خود را دریافت کنید.

فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وسایل الکترونیکی در زندگی مردم، شرکت‌های تبلیغاتی نیز روی به این سو آوردند. این شرکت‌ها سعی می‌کنند از هر وسایل کاربردی ای که در رفع نیازهای افراد نقش دارد، به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنند. بنابراین از آنجاییکه وسایل الکترونیکی نقش بزرگی در زندگی آن‌ها دارد، پس می‌تواند گزینه مناسبی باشد. از جمله لوازم الکترونیکی کاربردی می‌توان به فلش مموری تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی هر وسایل دیگر کاربردی اشاره کرد.

اما مشکل یا چالشی که وجود دارد، این است که برخی از هدایای تبلیغاتی توسط افراد زیادی استفاده می‌شوند. مثلا بیشتر کارفرمایان از فلش مموری کادویی برای تبلیغات استفاده می‌کنند. از طرفی این ابزار برای بیشتر افراد کارآمد و سودمند بوده، زودتر از بقیه آن‌ها تمام می‌شود.

اما به نظر شما بعد از پخش شدن تعداد زیادی فلش مموری تبلیغاتی در سطح مشتریان و جامعه، چند مورد از آن‌ها در خاطر مشتری باقی می‌ماند؟ واقعیت این است که وقتی در کاری افراط شود، دیگر بازده مناسبی نخواهد داشت. وقتی همه شرکت‌ها از فلش مموری به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنند، دیگر عادی شده و کمتر کسی به آن‌ها توجه می‌کند. بنابراین با تفکر و هوشمندی برخی از شرکت‌های تبلیغاتی، ایده جالبی را مطرح کردند. آن‌ها به مشتریان خود پیشنهاد دادند که برای هدیه دادن به دیگران از طرح‌های اختصاصی خود استفاده کنند. مثلا مدیر یک رستوران فست فود، فلشی با طرح همبرگر را سفارش دهد.

فلش مموری با طرح دلخواه شما در راساگیفت

ویژگی‌ها فلش مموری با طرح دلخواه

گاهی اوقات سفارش طرح‌های اختصاصی شرایط ویژه ای داشته و عواملی چون زمان تحویل یا هزینه در آن می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین این حق شماست که قبل از هر چیز از آن مطلع گردید. در ادامه ما برخی از آن‌ها را بیان می‌کنیم. اما شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از آن‌ها مطلع گردید.

  • شما می‌توانید سفارش خود را در تعداد بالا ثبت کنید. تعداد بالای سفارشتات امکان پایین آمدن هزینه‌ها را نیز فراهم می‌کند. در واقع زمانی که شما فلش مموری با طرح دلخواه یا هر طرح دیگری را در تعداد انبوه ثبت می‌کنید، هزینه هر یک از آن‌ها کمتر از مقدار اصلی محاسبه می‌گردد.
  • زمانی که شما سفارش محصول با طرح دلخواهی را به ارائه می‌کنید، شرکت تولید کننده قالب مخصوص به آن را تهیه می‌کند. این قالب با توجه به نظر و سلیقه مشتری تهیه می‌گردد. اما خبر خوشحال کننده این است که هزینه تهیه آن از شما دریافت نمی‌گردد. بنابراین شما می‌توانید با خیال آسوده طرح دلخواه خود را ثبت کنید.
  • اگر شما طرح‌ها یا کالاهایی که از قبل در شرکت ثبت شده اند را انتخاب کنید، مطمئنا سریعتر به دستتان خواهد رسید. اما در طرح اختصاصی با توجه به زمان تهیه و تولید آن، مدت تحویل نیز افزایش می‌یابد. به گونه ای که زمان تحویل را بین ۲۰ تا ۳۰ روز تخمین زده اند.
  • فلش مموری از ظرفیت ۲ گیگ تا ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و بیشتر از آن در بازار ارائه شده است. شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، درخواست دهید تا چیپست فلش مموری را با ظرفیت دلخواه شما قرار دهند. این موضوع نیز می‌تواند بر روند تبلیغ کسب و کار شما تاثیر مثبت داشته باشد. در واقع ظرفیت فلش یکی از اساسی ترین معیار انتخاب آن‌ها می‌باشد. هر چه ظرفیت آن بیشتر باشد، برای مشتری کارآمدتر و مفیدتر خواهد بود.
  • در سفارش فلش مموری با طرح دلخواه هیچ گونه محدودیتی در رنگ یا طرح آن‌ها نخواهید داشت. شما می‌توانید هر طرحی که در ذهن دارید را به راساگیفت منتقل کرده و ابزاری با همان طرح را دریافت کنید. همان طور که در مطالب فوق اشاره کردیم، شرکت‌های تولید کننده قابلیت تولید و تهیه هر نوع طرحی را دارند.
  • یکی دیگر از شرایطی که در انتخاب ابزارهای الکترونیکی بسیار مورد توجه و بحث قرار می‌گیرد، گارنتی تعویض می‌باشد. این نکته بسیار حائز اهمیت که در اثر خراب شدن یا هر آسیب دیگری، امکان تعویض آن وجود داشته باشد. در سفارش فلش مموری اختصاصی نیز این ویژگی وجود دارد و در هنگام تحویل آن کارت گارنتی نیز به همراه آن داده خواهد شد.

مزایای استفاده از فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی

هر چقدر که یک هدیه خاص و ویژه باشد، قدرت ماندگاری آن در ذهن افراد نیز بیشتر خواهد شد. فلش مموری با طرح دلخواه شما که می‌توانید طرح لوگو شرکت یا نمونه ای محصولات شما باشد، تاثیر زیادی در تبلیغات خواهد داشت. هر زمانی که از آن استفاده می‌شود، می‌تواند شرکت شما را در ذهن آنان تداعی شود.

به دلیل استفاده از فلش مموری‌ها در تبلیغات و شباهت آن‌ها، دیگر در نظر مشتری جذاب نیستند. اغلب آنان صرفا برای انجام کارهای خود از فلش مموری استفاده می‌کنند، اما کمتر کسی دیگر به نوشته روی آن جذب می‌شود. حتی خرید فلش مموری چرمی‌و استفاده از آن به عنوان هدیه تبیلغاتی نیز دیگر بازدهی مناسبی برایتان نخواهد داشت.

شما می‌توانید ظرفیت فلش را به هر اندازه ای که مایل هستید، سفارش دهید. همچنین طرح و بیرون آن را نیز مطابق میل خود طراحی کرده و به راساگیفت اعلام کنید.

هدف از هدیه تبلیغاتی معرفی، برند سازی و حک شدن نام تجاری شما در ذهن مخاطبتان است. فلش مموری با طرح لوگو یا بند شرکت، به دلیل خاص و ویژه بودن می‌تواند خیلی سریع بر ذهن آنان جای گیرد.

مزایای استفاده از فلش مموری اختصاصی

سفارش فلش مموری با طرح دلخواه در راساگیفت

اگر طرح ویژه ای را در سر دارید، همین حالا با راساگیفت تماس بگیرید. مطمئن باشید که همان طرح را دریافت خواهید کرد. راساگیفت طرح شما را به شرکت تولید کننده فلش تحویل می‌دهد. سپس آن‌ها همان طرح را بر قالب‌ها پیاده خواهند کرد. در نهایت مواد سیلکونی را در قالب ریخته و فلش موردنظر تولید می‌گردد.

حتی اگر طرح اختصاصی ندارید ولی به دنبال طرح‌های ویژه هستید، راساگیفت تعدادی را متناسب با کسب و کارتان به شما معرفی خواهد کرد. در راساگیفت طرح‌های پزشکی، خوراکی یا هر نوع دیگری آماده شده اند.

سخن آخر

ما هر آنچه را که فکر می‌کردیم برایتان نیاز است و در روند کسب و کار شما نتیجه مثبت خواهد داشت را بیان کردیم. چنانچه هنوز تعدادی سوال بی جواب در ذهنتان وجود دارد، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *