166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

توصیه‌هایی برای طراحی کیسه‌های خرید سفارشی

در دنیای هدایای تبلیغاتی ، کیسه‌های خرید سفارشی، عالی هستند. این محصولات برند شما را در هر جایی تبلیغ می‌کنند و محبوبیت بالایی دارند. به عنوان یک متخصص بازاریابی، شما احتمالا عاشق توزیع کیسه‌های خرید سفارشی در نمایشگاه‌های تجاری و رویدادها هستید چون آنها در تبلیغ برند شما عالی هستند.

این آیتم‌ها پیام برند شما را به افراد زیادی می‌رسانند، کیسه‌های خرید زمانی که افراد از آنها استفاده می‌کنند، به عنوان بیلبوردهای سیار عمل کرده، بنابراین بازگشت سرمایه خوبی نسبت به هزینه‌های مصرف شده فراهم می‌کنند.

یکی دیگر از مزایای کیسه‌های خرید سفارشی این است که سطح نمایش بزرگی دارند. اگر یک لوگوی مخصوص، عبارت یا تصویری دارید که می‌خواهید به وضوح مردم آن را ببینند، می‌توانید بر روی آن چاپ کنید.

کیسه‌های خرید سفارشی برای دریافت کنندگان محبوب هستند. آنها عملی، متنوع و کامل برای گسترش نام برند در رویدادها و نمایشگاه‌ها هستند.

در مورد آن چیزی که تصمیم دارید ارائه دهید خوب فکر کنید. هر کسی موارد زیادی دارد که در کیسه‌های خرید بگذارد، بنابر این هدایای تبلیغاتی شما مدتی طولانی نگهداری خواهند شد.

در شرکت راسا، ما طراحی محصولات تبلیغاتی شما را فوق‌العاده ساده می‌کنیم، ما همیشه برای راهنمایی در دسترس هستیم، اگر شما چند نکته ساده را قبل از آغاز اولین تلاش تبلیغاتی خود بدانید به شما کمک می‌کند.

قبل از این که شروع به کار کنید از این راهنما استفاده کنید و مطمئن شوید که تعدادی ایده برای کیسه‌های خرید سفارشی شرکت خود دارید تا مطمئن شوید که محصولات تبلیغاتی ، به گسترش نام برند شما کمک خواهند کرد.

همان طور که احتمالا می‌دانید، کیسه‌های خرید سفارشی به اشکال، اندازه‌ها و سبک‌هایی که می‌توانند متناسب با نیازهای خاص شما باشند، تولید می‌شوند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم طرح مناسب را بر اساس رویداد خاص خود انتخاب کنید.

برای ارائه در نمایشگاه‌ها این کیسه‌های خرید مناسب هستند. در این نمایشگاه‌ها افراد چیزهای زیادی دارند که کیسه شما می‌تواند به آنها کمک کند. اینها گزینه‌های ارزانی هستند که می توانید داخل آنها کاتالوگ محصولات و یا خدمات شرکت خود را قرار دهید.

ما همچنین کیسه‌های خرید خواربار را پیشنهاد می‌کنیم که به طور خاص برای بردن به بازار طراحی شده‌اند. این کیسه‌ها برای شرکت‌های مختلف مناسب هستند از آنجایی که می‌توانند دوباره و یا دوباره استفاده مجدد شوند.

انتخاب کیسه‌های خرید مناسب برای شرکت

۱٫ جنس کیسه خرید را انتخاب کنید

می‌توانید انواع جنس‌های مختلف مانند پنبه، پلی پروپیلن، مواد قابل بازیافت و دیگر مواد را انتخاب کنید. برای کسب‌وکارهایی که می‌خواهند محصولاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب کنند، می‌توانند از موادی استفاده کنند که قابل بازیافت باشد.

۲٫ انتخاب اندازه مناسب

کیسه‌هایی را انتخاب کنید که مردم بتوانند موارد مختلف را با آن حمل کنند. نه زیاد بزرگ باشد و نه کوچک، در اندازه‌های معمول این کیسه‌ها را سفارش دهید تا مردم بتوانند برای موارد مختلف از آن استفاده کنند. هر قدر از آیتم‌های تبلیغاتی شما بیشتر استفاده شود نام و پیام برند شما بیشتر تبلیغ خواهد شد.

۳٫ انتخاب نوع مناسب

آن را متناسب با فعالیت‌های برند شخصی سازی کنید. از رنگ و فونت مناسب استفاده کنید تا افراد بتوانند به راحتی نام برند و لوگوی شما را تشخیص دهند. از طرف دیگر لوگو و طرح آن را به گونه‌ای در نظر بگیرید که بتواند برای افراد مختلف جلب توجه کند. می‌توانید از تصاویر هنری و یا محصولات شرکت بر روی آن استفاد کنید. با قرار دادن تصاویر محصولات شرکت، مردم بیشتر با فعالیت و محصولات شما آشنا خواهند شد.

۴٫ هزینه را در نظر داشته باشید

آیا به دنبال یک کیسه خرید برای ارائه در یک نمایشگاه تجاری هستید یا به دنبال یک کیسه برای استفاده در شرکت و قرار دادن خرید مشتری در آن؟ استفاده نهایی شما از این محصول به شما کمک خواهد کرد در مورد هزینه‌ها بهتر تصمیم بگیرید.

۵٫ ویژگی‌های اضافه را انتخاب کنید

آیا شما یک جیب خارجی برای قرار دادن یک بطری آب می‌خواهید؟ یک کیسه عایق دار برای خرید در مغازه خواربار فروشی؟ یا یک کیسه زیپ‌دار؟ تمام این گزینه‌ها به شما کمک می‌کنند یک آیتم سفارشی ایجاد کنید که برای مخاطب هدف شما مناسب باشد.

اول از همه و قبل از این که طرح‌تان را ذخیره کنید، دقت کنید که الزامات کار را بررسی کنید. با ما تماس بگیرید تا بهترین فرمت فایل که در آن افت کیفیت اتفاق نمی‌افتد را به شما بگوییم. برخی از فرمت‌ها کیفیت را پایین می‌آورند و در نتیجه نهایی تاثیر زیادی خواهند داشت.

نوع فایل مهم است، فرمت فایل مناسب، تضمین می‌کند که شما یک نتیجه با کیفیت بالا و دارای وضوح خوب را دریافت خواهید کرد که در زمان تغییر اندازه از کیفیت آن کم نخواهد شد.

 

مطالب مرتبط

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *