166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

ساک تبلیغاتی؛ ایده آل ترین نوع تبلیغات

بسیاری از فروشگاه های بزرگ، علاوه بر اینکه به کالا ها و اجناس خود دقت می کنند و سعی در تولید بهترین نوع آن جهت تبلیغات شرکت و برند خود دارند، به این نیز فکر می کنند که چگونه با تبلیغاتی مناسب بتوانند بیشتر از قبل دیده بشوند. یکی از این راه ها استفاده از ساک دستی تبلیغاتی یا کاور پارچه ای می باشد. هنگامی که افراد خریدی را انجام می دهند، برای حمل و نقل آن باید داخل یک کیسه یا ساک یا نایلون آن را قرار دهند. ساک بهترین نوع وسیله حمل کننده می باشد که از مواد اولیه مناسبی تهیه شده تا وسیله و کالای شما را از هرگونه خطر نظیر کثیفی، خراب شدن، پاره شدن و . . . مصون نگه دارد.

راسا گیفت؛ نماینده تولید کننده ی ساک تبلیغاتی و کاور پارچه ای

راسا گیفت با استفاده از مواد اولیه ممتاز و طراحی زیبا این ساک تبلیغاتی و کاور های پارچه ای را تولید نموده است. این ساک های تبلیغاتی، بهترین هدایای تبلیغاتی می توانند باشند. یک فروشگاه بزرگ محصولات، برای تبلیغات اجناس و برند خود، به این کاور ها و ساک تبلیغاتی نیازمند می باشند تا علاوه بر اهدا کردن وسیله ای جهت حمل و نقل به مشتریان خود، بتوانند برند خود را نیز تبلیغ نمایند.

ساک تبلیغاتی از نظر ابعاد و قیمت

راسا گیفت با چاپ و تولید ساک تبلیغاتی و کاور پارچه ای در ابعاد گوناگون بنا به سلایق مختلف، توانسته است طیف وسیعی از نیازمندی های افراد و فروشگاه ها را مرتفع سازد. راسا گیفت این تضمین را می دهد که قیمت های درج شده در سایت راسا گیفت، مناسب و ارزان می باشد و برای این فروشگاه ها کاملا مقرون به صرفه است.
راسا نقش ماندگار با در نظر گرفتن نیازمندی های این دسته از خریداران، کیفیت، قیمت، استحکام را سرلوحه کار خود قرار داده است.

ساک خرید

راسا با داشتن دستگاه های بروز و پیشرفته، توانسته است کیفیت چاپ را به حداکثر برساند و بتواند در این زمینه متمایز باشد. این کاور ها و ساک های تبلیغاتی به دلیل داشتن جلوه مناسب تبلیغاتی، می تواند ایده مناسبی برای هدایای تبلیغاتی باشد. این محصول در کنار خرید مشتریان به آن ها اهدا می شود و علاوه بر دریافت محصول از جانب فروشنده، می توان از این کاور استفاده های گوناگونی کرد. ضمن اینکه هنگام استفاده از آن، برند مربوطه نیز تبلیغ می شود.

ایده استفاده از کاور پارچه ای برای شرکت های بزرگ و در حال رشد

شرکت هایی نوبنیاد و نوظهور برای آمدن به سطح بالای بازار و شناخته شدن آن، نیازمند تبلیغات به روش های گوناگونی می باشد. این روش ها می تواند تبلیغاتی بنری، تبلیغات اینترنتی و . . . باشد. یکی از جدیدترین و بهترین نوع تبلیغات، استفاده از همین ساک های تبلیغاتی و کاور ها می باشد. با چاپ لوگو و ارائه آدرس و شماره های تماس این فروشگاه ها بر روی این ساک ها، می توان تبلیغات مؤثر تری در این زمینه انجام داد و گام بلند تری به سمت موفقیت برداشت. راسا گیفت با شعار قیمت مناسب و کیفیت عالی، قادر به ارائه خدمات به این شرکت ها در تعداد و تیراژ بالا می باشد.

مطالب مرتبط

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *