166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

ست مانیکور تبلیغاتی چیست و چه اهمیتی در برندینگ دارد؟

ست مانیکور تبلیغاتی

داشتن دست و ناخن‌های زیبا آرزوی هر شخصی بویژه بانوان می‌باشد. احتمالا شما هم نیز چنین آرزویی دارید. ست مانیکور تبلیغاتی هدیه ای است منحصر به فرد به افرادی که زیبایی و تمیزی برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است.

اما به طور کلی ست مانیکور تبلیغاتی چیست؟ چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای چه کسانی مناسب است یا اهمیت آن در برندینگ چیست؟

پاسخ به همه این سوالات ادامه این مطلب بیان شده‌است. اگر پاسخ آن‌ها برای شما نیز اهمیت دارد، همراه ما باشید.

ست مانیکور تبلیغاتی چیست؟

یکی از اقداماتی که کسب و کارها در جهت برندینگ و تبلیغات انجام می‌دهند، تهیه هدایای تبلیغاتی است. هدایایی که علاوه بر کاربردی و مفید بودن، بتواند کسب و کار آن‌ها را برای یک مدت طولانی تبلیغ کند.

هدیه تبلیغاتی با توجه به نوع مشتری‌ها به چند دسته مختلف تقسیم می‌شوند، مانند :

  • هدایای تبلیغاتی خاص
  • هدایای تبلیغاتی نفیس
  • هدایای تبلیغاتی ارزان
  • و …

در میان هدایای تبلیغاتی خاص، هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان نیز به چشم می‌خورد. شما می‌توانید از ست مانیکور تبلیغاتی، ست کیف و لوازم مدیریتی یا ماگ‌های زیبای تبلیغاتی به منظور هدایا به بانوان استفاده کنید.

ست مانیکور تبلیغاتی هدیه ای است ویژه بانوان که شامل ناخن گیر، قیچی کوچک، موچین و چند ابزار کاربردی دیگر برای زیبا سازی ناخن می‌باشد. شما می‌توانید همه آن‌ها را در یک کیف لوازم کوچک زیبا قرار داده و به مشتریان خود هدیه دهید.

ست مانیکور تبلیغاتی چیست

اهمیت استفاده از مانیکور

بهتر است قبل از اینکه درباره اهمیت ست مانیکور تبلیغاتی در کسب و کار صحبت کنیم، با اهمیت و مزایای استفاده از مانیکور برای افراد آشنا شویم.

مانیکور یکی از ابزارهایی است که علاوه بر زیبایی دست‌ها، سلامتی را نیز به دنبال می‌آورد. شما می‌توانید بعد از چند جلسه کار بر روی ناخن‌هایتان زیبایی و لطافت آن‌ها را احساس کنید. با انجام این کار، پوست و گوشت مرده اطراف ناخن را بدون آسیب به بافت اصلی دست از بین برده و شادابی و اعتماد به نفس بدست میاورید.

از جمله مزایای و فواید مانیکور بر بدن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش گردش خون

به دلیل انجام ماساژ در هنگام مانیکور ، گردش خون بدن افزایش می‌یابد.

بهبود سلامت ناخن‌ها

یکی از موضوعاتی قابل تامل، بروز قارچ‌ها و عفونت‌ها بر روی ناخن‌هاست. این مشکلات در افرادی که دست‌های آن‌ها در معرض مواد شیمیایی و طبیعی قرار دارند، بیشتر است. به منظور پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی افراد می‌توانند، از مانیکور استفاده کنند. با انجام روتین و منظم آن از بروز عفونت‌های قارچی جلوگیری می‌شود.

بهبود سلامت ناخن خانم ها با ست مانیکور تبلیغاتی

افزایش اعتماد به نفس

انجام ماساژ بر روس دست می‌تواند در روند کاهش استرس موثر باشد و آرامش را برایتان به ارمغان بیاورد. همچنین ناخن‌های زیبا و تمیز به دست‌های شما نیز زیبا بخشیده و باعث افزایش اعتماد به نفس در شما می‌گردد.

جلوگیری از خشکی پوست

یکی ازمشکلاتی که بر روی پوست افراد بخصوص در فصل سرما به وجود می‌آید، خشکی پوست است که برای اغلب افراد آزار دهنده است. می‌توانید با انجام مانیکور از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید و در همه حال دست‌های لطیف داشته باشید.

ست مانیکور تبلیغاتی برای چه کسانی مناسب است؟

امروزه استفاده از ست مانیکور تبلیغاتی تنها به خانم‌ها اختصاص ندارد. مردان نیز از جمله کسانی هستند که از این نوع ابزار به منظور بهبود دست‌ها و ناخن‌هایشان استفاده می‌کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که همه افراد علاقه ای به استفاده از آن ندارند یا حداقل مزایای استفاده از آن را نمی‌دانند. به همین دلیل بهتر است که مشتریان هدف را شناسایی کرده و به آن‌ها هدیه دهید.

کسب و کارهایی مانند سالن‌های زیبایی یا فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی می‌توانند از ست مانیکور تبلیغاتی به منظور تبلیغات استفاده کنند.

ست مانیکور به چه کسانی اختصاص دارد؟

انواع ست مانیکور

ست‌های مانیکور به دو شکل بیضی و دایره ای روانه بازار شده اند. همان طور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره کردیم، هر یک از آن‌ها شامل ناخن گیر، سوهان ناخن، موچین، قیچی کوچک و سایر ابزارهای کاربردی دیگر می‌باشند.

مزایا و اهمیت ست مانیکور تبلیغاتی در برندینگ

در مطالب فوق به کاربردی بودن و اهمیت ست مانیکور تبلیغاتی برای مشتریان و مخاطبان هدف اشاره کردیم.

حال به نظر شما چرا کسب و کار‌ها باید از ست مانیکور تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنند؟

فضای کافی برای تبلیغ:

اندازه و حجم ست‌های مانیکور تبلیغاتی به گونه ای است که همه ابزارها در آن جای گیرند. حداقل اندازه هر یک از ابزارها حدود ۵ سانتی متر خواهد بود و مطمئنا فضای درون کیف باید از این مقدار بیشتر باشد. بنابراین روی جلد کیف‌ها می‌تواند مکان مناسبی برای تبلیغ کسب و کار باشد. شما می‌توانید یک نوشته یا یک آرم کسب و کار خود را بر روی آن حک کنید.

در معرض دید بودن:

یکی از مهم ترین مزایای این ابزار در تبلیغ کسب و کار در معرض دید بودن است. افراد زیادی هستند که در هنگام مراجعه به سالن‌های آرایشی یا مکان مانیکور، ست شخصی خود را استفاده می‌کنند. همانطور که می‌دانید، این مکان‌ها جزء امکان شلوغ به حساب می‌آید و می‌تواند محل مناسبی برای تبلیغ کسب و کارها باشد.

در معرض دید بودن هدایای تبلیغاتی

ماندگاری و طول عمر بالا:

شاید کمتر ناخن گیری را دیده باشیم که بعد از مدت کوتاهی خراب شود، یا موچینی که دیگر نتوان از آن استفاده کرد. همه ابزارهای داخلی ست مانیکور تبلیغاتی فلزی و محکم هستند و در کوتاه مدت خراب نمی‌شوند. بنابراین می‌تواند گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی به حساب آید. هدیه ای کاربردی و مشتری پسند که می‌تواند در همه حال به تبلیغ کسب و کار بپردازد.

راسا گیفت عرضه کننده انواع هدایای تبلیغاتی شما را در انتخاب هدایای خاص و منحصر به فرد راهنمایی می کند و با ارائه هدایایی با کیفیت باعث درخشش شما در میان کسب و کار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۱۶۶ ۷۰ ۳۶۸ | ۷۹۶ ۷۰ ۳۶۸ | ۳۰۰۹ ۳۳ ۲۲ | ۳۰۰۸ ۳۳ ۲۲ | ۳۰۰۷ ۳۳ ۲۲ تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *