166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

خودکار لاکچری، هدیه ای مناسب برای کسانی که جایگاه ویژه ای دارند

ست خودکار مدیریتی

ست خودکار مدیریتی برای مشتریانی که دارای شان و جایگاه شغلی بالایی هستند، هدیه تبلیغاتی مناسبی است. میدانید چرا؟

فرص کنید که مخاطب شما یک معلم با جایگاه فرهنگی در کشور است. یا فردی که اغلب اوقات در مراسمات و سخنرانی‌ها حاضر می‌شود، نیاز مبرم به خودکار و خود نویس دارد. در واقع آن‌ها برای انجام برخی از کارهای خود ملزم به استفاده از آن هستند. اهمیت و مزایای این نوع خودکار تبلیغاتی نفیس در بین افراد و مدیران کسب وکارها جایگاه ویژه ای دارد.

در این بخش قصد داریم تا درباره ست خودکار مدیریتی، اهمیت و نکاتی که قبل از تهیه آن باید مورد توجه قرار گیرد، بحث کنیم.

ست خودکار مدیریتی چیست؟

ست خودکار مدیریتی یک از هزاران هدایای تبلیغاتی نفیس است که به منظور ارتباط با مشتریان خاص خود تهیه می‌کنیم. این ست که معمولا محتویات درون آن دو یا سه عدد خودکار می‌باشد، شامل یک  یا چند عدد خودکار و روان نویس یا خود نویس به همراه جعبه نگهداری آنان است. البته در برخی دیگر از آن‌ها چند عدد خودکار لاکچری یا چندعدد روان نویس نیز وجود دارد.

شما این نوع هدایا را می‌توانید به مناسبت روز معلم، مهندس یا روزها و مناسبت‌های ویژه ای که در تقویم یافت می‌شوند، هدیه دهید. این نوع هدیه تبلیغاتی علارقم کم هزینه و کوچک بودن ارزش و اعتبار زیادی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

خودکار نفیس تبلیغاتی

نکات قابل تامل در هنگام خرید ست خودکار مدیریتی

همانطور که اشاره شد این نوع هدایای تبلیغاتی برای افرادی با جایگاه عالی مناسب است. به همین دلیل رعایت چند نکات در هنگام تهیه ست خودکار مدیریتی از ضروریات به شمار می‌آید.

جوهر مناسب و با کیفیت

یکی از نگرانی‌هایی که افراد در هنگام تهیه ست خودکار مدیریتی دارند، جوهر مناسب و مرغوبی است که پس از مدتی پخش نشود. اهمیت این موضوع آنقدر بالاست که اگر به آن توجه نکنید، می‌تواند بار منفی برایتان داشته باشد و دید مشتری را نسبت به شما تغییر دهد.

استفاده از خودکارهای برند

اگر می‌خواهید که در همان ابتدا رضایت مشتری را جلب کنید، از خودکار برند استفاده کنید. خوکارهای برند افکار شما را از هر گونه استرس و اضطرابی نسبت به آن راحت کرده و حس ارزشمند و خوشایندی را به مشتری منتقل می‌کنند.

تحقیق و جستجو

لطفا قبل از تهیه هر گونه هدیه تبلیغاتی درباره آن تحقیق و تفحص کنید. این وظیفه شماست که اطلاعات لازم را درباره آن‌ها کسب کنید تا دچار ضرر و زیان نگردید.

تهیه خودکار با کیفیت

فرض کنید که خودکار تبلیغاتی که هدیه گرفته بودید بعد از مدتی خراب می‌شود یا اجزا و بدنه آن دچار مشکل می‌گردد. در آن لحظه چه احساسی دارید؟

حال این لحظه را برای یک مدیر یا معلمی‌تصور کنید که یک ست خودکار مدیریتی هدیه گرفته است. مطمئنا در احساسی خوشایندی که نسبت به شما داشته است، تجدید نظر می‌کند و این اصلا برای کسب و کار شما خوب نیست.

چاپ مناسب بر روی آن‌ها

شما می‌خواهید تا مادامی‌که از خودکارها استفاده می‌شود، نشانی از برند یا کسب و کار شما بر روی آن باشد وبه تبلیغ شما بپردازد. بنابراین برای تحقق آن باید از مواد و چاپ باکیفیت استفاده کنید. چاپی که بعد از مدت کوتاه از بین نرود.

استفاده از تکنولوژی‌های بروز دنیا

شما از ست خودکار مدیریتی برای هدیه به افراد متخصص و مهم استفاده می‌کنید. اگر می‌خواهید که این هدایا را در نگاه صاحبان کسب و کارها ویژه و خاص جلوه کند، می‌توانید آپشن‌های جدید به آن اضافه کنید. مثلا می‌توانید از یک آهنربا در بالای آن استفاده کنید. این آپشن برای کسانی که شغل صنعتی دارند، مناسب است. یا می‌توانید ویژگی لیزر را نیز به آن‌ها اضافه کنید که برای سخنرانان یا اساتید دانشگاه‌ها گزینه خوبی است.

تهیه جعبه زیبا و باکیفیت برای نگهداری

جعبه ای که در آن ست خودکار مدیریتی را هدیه می‌دهید، نشانه اعتبار، زیبایی و نظم کسب و کار شما است. هر چقدر که از یک جعبه با کیفیت تر و مناسب تری استفاده کنید، همان اندازه نیز انرژی مثبت از سوی آنان دریافت می‌کنید.

جعبه ست خودکار مدیریتی تبلیغاتی

ست خودکار مدیریتی و مخاطبان آن

هنگامی‌که شما از یک ست خودکار مدیریتی یا به طور کلی از ست‌های مدیریتی در تبلیغات استفاده می‌کنید، نشان دهنده این است که مشتری یا مخاطب ویژه ای دارید. شما نمی‌توانید کسب و کاری را بیابید که هدایای تبلیغاتی خاص و لاکچری را به افراد عادی هدیه دهند. درواقع هر کسب و کاری با توجه به ارزش و اعتبار مشتری، هدایا را دسته بندی می‌کند.

در دسته بندی ست خودکار مدیریتی، مشتریان خاص و ویژه قرار دارند. همانطور که در موارد فوق نیز به آن‌ها اشاره شد، معلم، مدیر، استاد دانشگاه یا رئیس یک کارخانه می‌توانند از جمله مخاطبان این نوع هدایا باشند.

منافع و مزایای استفاده از آن

قبل از اینکه از یک کالا به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده شود، مزایا و معایب آن را مورد بررسی قرار داده می‌شود و با توجه به آن‌ها تصمیم گیری می‌کنند. اهمیت و مزایای ست خودکار مدیریتی نیز برای صاحبان کسب و کار‌ها محرز شده که به شرح زیر می‌باشد:

قیمت پایین آن

اگر نگاهی به سایر ست‌های مدیریتی بیاندازیم، هزینه تهیه ست خودکار مدیریتی کمتر است. همچنین اگر بخواهیم در تعداد بالا تولید و تهیه کنیم، هزینه آن نیز کمتر می‌شود.

حق انتخاب

 یکی از مزیت‌های خودکارهای تبلیغاتی این است که محدوده انتخاب درآن باز می‌باشد و شما می‌توانید خودکار نفیس تبلیغاتی با طرح‌ها مختلف یا خودکار لاکچری با آپشن‌های بالا را انتخاب کنید.

در معرض دید دیگران

معمولا از خودکارها در همه جا استفاده می‌شود. شرکت، بانک، دانشگاه یا هرجای دیگرنیز از خودکارها استفاده می‌کنند. اگر از خودکارهای باکیفیت با شعار چاپی بالا استفاده کرده باشید، شانس شما نیز برای دیده شدن افزایش می‌یابد.

سه عدد خودکار در ست خودکار مدیریتی

خریدی آسان و با کیفیت با راساگیفت

تهیه ست خودکار مدیریتی از جای معتبر از ملزومات بیزنس می‌باشد. سرمایه گذاری در جاهای نامعتبر نتیجه ای جز شکست برایتان به همراه نخواهد داشت. راساگیفیت این نوید را به شما می‌دهد که هدایای تبلیغاتی با کیفیت با نازلترین قیمت را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بعد از ورد به بخش محصولات، مشخصات کالاها را با بروزترین قیمت مشاهده کنید و بعد از یادداشت کد محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *