166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

آیا از اهمیت پاوربانک هدیه اطلاع دارید؟

پاوربانک هدیه

اگر می‌خواهید به عنوان یک مدیر خلاقیت خود را به دیگران نشان دهید، ما پاوربانک هدیه را به شما معرفی می‌کنیم. می‌دانید چرا؟

دلیلش را در مطالب پایین تر خدمتتان ارائه می‌کنیم.

استفاده از هدایای تبلیغاتی مستلزم این است که خلاقانه و هوشمندانه باشد. اینکه شما صرفا با تقلید از دیگران بخواهید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید، کار درست و مناسبی نیست.

استفاده بدون هدف، نتیجه ای جزء شکست برایتان به همراه نخواهد داشت.

به همین دلیل است که ما پاوربانک تبلیغاتی را به عنوان هدیه معرفی می‌کنیم.

حال به سراغ پاسخ سوال فوق می‌رویم.

چرا باید از پاوربانک هدیه استفاه کنیم؟

استفاده از پاوربانک هدیه مدتی است که در بین صاحبان کسب و کار رواج یافته و در باعث رونق کسب و کار آنان گردیده است. از جمله دلایل استفاده از آن‌ها را می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

پاوربانک هدیه یک انتخاب خلاقانه و هوشمندانه است

احتمالا همه ما تجربه یک بار تمام شدن شارژ تلفن همراه خود را داشته ایم. در آن لحظه آرزو می‌کردیم که یک دستگاه شارژ سیار داشته باشیم. مدت‌هاست که آرزوی ما برآورده شده و حتی برخی آن را به دیگران هدیه می‌دهند.

پاوربانک هدیه ابزاری که به منظور شارژ کردن گوشی یا تلفن همراه استفاده می‌شود. این ابزار می‌تواند در مکان‌های مختلفی مانند همایش یا سفر همراه شما باشد.

شرکت‌های مسافربری یا شرکت‌هایی که مدام در حال برگزاری جلسه و همایش هستند، می‌توانند از این هدیه استفاده کنند.

نکته ای این هدیه تبلیغاتی را یک انتخاب هوشمندانه و جذاب می‌کند این است که هیچکس از داشتن آن ناراحت نمی‌شود. حتی کسانی که قبلا مانند آن را خریده اند نیز از داشتن آن خوشحال می‌شوند.

نمونه ای از پاوربانک هدیه

 

حجم گسترده ای از مشتریان از آن استفاده خواهند کرد

تلفن همراه یک ابزار کاربردی است که توسط همه افراد استفاده می‌شود. همه افراد جامعه حداقل یک گوشی همراه را دارند. بنابراین پاوربانک هدیه می‌تواند برای همه افراد کاربردی و مفید باشد.

خواه یک دانشجو راه دور باشید، در این صورت حتما به آن نیاز خواهید داشت. یا یک دکتر و یا یک راننده. هر کسی با توجه به شرایطی که در آن قرار می‌گیرد، از پاوربانک هدیه استفاده می‌کند.

ابزاری مفید و سبک که در همه جا کاربرد دارد

در هنگام دادن پاوربانک هدیه به دیگران حتما لوگو و برند خود را بر روی آن حک کنید. پاروبانک هدیه ای است که برای استفاده از مجبور هستید تا در جلوی دید عموم بگذارید. شما نمی‌توانید گوشی خود را به آن متصل کنید اما پاوربانک را در کشوی میز بگذارید. همچنین اهمیت و کارایی پاوربانک هدیه، آنقدر مهم است که حتی اگر میهمان شما علاقه ای به آن نداشته باشد، دور بیاندازد.

در هنگام خرید پاوربانک هدیه به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

اگر می‌خواهید هدیه ای که به دیگران می‌دهید، مدت زمان بیشتری در اختیارشان باشد و برای مدت طولانی از آن استفاده کنند پس به نکات زیر توجه کنید.

پاوربانک هدیه با ظرفیت مناسب برای چند روز کافی است

امروزه با رشد نسل‌های اینترنت، استفاده مردم از آن نیز افزایش یافت. به گونه ای که افراد بیشتر ساعت روز را در فضاهای مجازی سپری می‌کنند.

در این میان مشکلی که وجود دارد، تمام شدن شارژ تلفن همراه در اثر استفاده از اینترنت است. اگر به خاطر داشته باشید در گذشته در هنگام تمام شدن شارژ باتری موبایل، باتری دیگری را جایگزین می‌کردند.

اما امروزه با توجه به پیشرفت تلفن همراه‌ها، پاوربانک‌ها به وجود آمدند. ظرفیت پاوربانک‌ها با توجه به میزان کارایی آن‌ها متفاوت است.

ظرفیت یک پاوربانک هدیه باید به گونه ای باشد که در صورت شارژچند تلفن همراه، خالی نشود و معضل جدیدی را ایجاد نکند.

پاوربانکی محبوب است که سرعت خوبی داشته باشد

همه ما دوست داریم تا از پاور بانکی استفاده کنیم که سرعت خوبی داشته و بتواند در کوتاه ترین زمان گوشی همراه را شارژ کند.

پاوربانک هدیه یا قابلیت شارژ گوشی های هوشمند

در هنگام خرید پاوربانک هدیه به گوشی و تبلیت اپل نیز توجه کنید

نکته ای که در انتخاب پاوربانک هدیه به آن باید توجه کنید این است که سرعت شارژ در گوشی‌های ساده نسبتا بالاست و برای شارژ آن‌ها به هیچ مشکلی نمی‌خورید. اما اگر این مورد را در گوشی‌هایی مانند آیفون و اپل بررسی کنید وضعیت فرق می‌کند.

برخی از پاوربانک‌ها قابلیت شارژ گوشی‌ها یا تبلت‌های آیفون یا اپل را ندارند.

اگر در بین مشتریان و میهمانان خود افرادی را دارید که از این نوع برندها استفاده می‌کنند، توجه بیشتری در انتخاب پاوربانک‌ها داشته باشید.

کابل شارژر را در هنگام هدیه پاوربانک تبلیغاتی فراموش نکنید

دادن پاوربانک هدیه بدون شارژر به میهمان مانند دادن غذای بدون قاشق است. هدیه ای که ابزار استفاده از آن را به آن‌ها نداده ایم. اگر می‌خواهید که مشتریانتان بتوانند از آن استفاده کنند، پس یک کابل هدیه در کنار آن بگذارید.

سخن آخر

اگر می‌خواهید مشتریانتان در همه حال به تبلیغ برند شما بپردازند، پاوربانک هدیه گزینه مناسب و ایده عالی خواهد بود. قابلیت شارژ هر نوع دستگاهی می‌تواند آن‌ها را از سایر هدایای تبلیغاتی متمایز سازد. اما برند و میزان کارایی آن از مهم ترین معیارهای انتخاب و خرید پاوربانک تبلیغاتی به شمار می‌آید. اگر به دنبال یک محل مورد اعتماد برای انتخاب و سفارش  آن‌ها هستید، شرکت راسا گیفت می‌تواند شما را در این راه راهنمایی کند.

راسا گیفت عرضه کننده انواع لوازم و هدایای تبلیغاتی الکترونیکی در خدمت مشتریان است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۱۶۶ ۷۰ ۳۶۸ | ۷۹۶ ۷۰ ۳۶۸ | ۳۰۰۹ ۳۳ ۲۲ | ۳۰۰۸ ۳۳ ۲۲ | ۳۰۰۷ ۳۳ ۲۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *