166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

چرا از هدیه تبلیغاتی ارزان استفاده کنیم؟

راساگیفیت محلی برای عرضه انواع هدیه تبلیغاتی است. از هدیه تبلیغاتی ارزان تا هدیه تبلیغاتی خاص و لاکچری را می‌ توانید در این سایت بیابید.

هدیه تبلیغاتی ارزان یکی دیگر از نمونه‌های هدایای تبلیغاتی است. قیمت و هزینه ای که برای این نوع از هدایا باید پرداخت کنید، تقریبا پایین است. اما قیمت کم به معنی بی ارزش بودن یا بی تاثیر بودن نیست.

در این مقاله قصد داریم درباره هدیه تبلیغاتی ارزان و تاثیر آن بر تبلیغ و بازار یابی توضیح دهیم. سپس به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

هدیه تبلیغاتی ارزان را بشناسید

به طور کلی اگر بخواهیم مقایسه ای در بین روش‌های تبلیغاتی نوین و سنتی داشته باشیم، استفاده از هدیه تبلیغاتی یکی از گزینه‌های بهینه و تاثیر گذار در میان آن‌هاست. این نوع تبلیغات از روش‌های سنتی محسوب شده، اما همچنان پر رونق و قوی در میدان باقی مانده است.

مخاطبان و مشتریان هدایای تبلیغاتی از همه افراد جامعه می‌ باشند. هر فردی با هر بودجه و سرمایه ای می‌ تواند از این روش به منظور تبلیغات و بازاریابی استفاده کند. به همین دلیل هدیه‌های تبلیغاتی را به چند دسته تقسیم شده اند. از جمله آن‌ها می‌ توان به هدیه تبلیغاتی لوکس، هدیه تبلیغاتی خاص و ارزان اشاره کرد. هر یک از آن‌ها بسته به ماهیت و کارایی خود تاثیر بالقوه ای را بر کسب و کار شما خواهد داشت.

آشنایی با هدیه تبلیغاتی ارزان

مزایای استفاده از هدیه تبلیغاتی ارزان

متاسفانه به دلیل بی کیفیت بودن برخی از محصولات ارزان قیمت، دید مردم به کلمه ارزان منفی شده است. اغلب آن‌ها هنگامی‌ که کلمه ارزان را می‌ شنوند ناخودآگاه انرژی منفی جذب کرده و احساس ناخوشایندی پیدا می‌ کنند. اما این حس درباره هدیه تبلیغاتی ارزان نیست. یعنی این گونه نیست که شما با سرمایه گذاری بر روی آن‌ها، نتیجه دلخواه را بدست نیاورید. در ادامه به برخی از مزایای آن اشاره می‌ کنیم.

کم هزینه : همانطور که گفتیم هزینه این نوع از هدیه‌های تبلیغاتی از دیگر آن‌ها کمتر است. در واقع شما به عنوان مدیر یک کسب و کار می‌ توانید با حداقل هزینه از این روش استفاده کنید. اگر همچنان نگران کیفیت و تاثیر آن‌ها هستید، به راساگیفت مراجعه کنید. راساگیفت با اعتبار و اعتماد کامل می‌ تواند شما را در این امر یاری کند.

کارآمد : همه هدیه تبلیغاتی به گونه ای انتخاب شده اند که کارآمد و مفید باشند. این ابزارها می‌ توانند بخشی از نیازهای آن‌ها را بر طرف کنند. فرقی نمی‌ کند چه یک هدیه تبلیغاتی ارزان باشد یا یک هدیه تبلیغاتی لاکچری. یک تقویم یا سالنامه تبلیغاتی باشد یا یک ست مدیریتی چرم. همه آن‌ها مفید هستند.

تاثیر دراز مدت : هدیه تبلیغاتی ارزان مانند سایر هدایای تبلیغاتی، تاثیر درازمدت در تبلیغات دارد. این نوع از هدایا مانند یک بیلبورد تبلیغاتی یا یک کارت ویزیت در طول دراز مدت به معرفی شما می‌ پردازند. شما با اندکی هزینه برای تهیه آفتابگیر تبلیغاتی حداقل تا دوسال در تبلیغات حضور دارید و از طریق آن شناخته می‌ شوید.

انواع هدیه تبلیغاتی ارزان

چند نمونه از هدیه تبلیغاتی ارزان

هدیه تبلیغاتی ارزان بر خلاف دیگر آن‌ها، از تنوع بیشتری برخوردار است. همچنین کارایی بیشتری نیز نسبت به سایر آن‌ها دارد. شما می‌ توانید آن‌ها را در سایزهای کوچک تا بزرگ تهیه کنید. از جمله آن‌ها می‌ توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

دفترچه یادداشت هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی

دفترچه‌های یادداشت یکی از ابزارهای روزمره شناخته می‌ شود. اغلب افراد معمولا از آن برای نوشتن یا یادداشت کردن برخی از نیازهای روزمره خود استفاده می‌ کنند. این نوع از هدیه تبلیغاتی از سایز کوچک تا سایزهای بزرگ که همان تخته شاسی یا وایت بردها هستند، تولید می‌ شوند. شما می‌ توانید هر نوع طرح و نوشته ای را با قیمت بسیار پایین در راساگیفت بر روی آن‌ها چاپ کنید. علاوه بر این، دفترچه‌های یادداشت برای اغلب افراد و مخاطبین کاربردی است و بخشی از نیازهای آنان را نیز برطرف می‌ کند.

تقویم و سر رسید یک نمونه دیگر از هدیه تبلیغاتی ارزان

تقویم و سررسید تبلیغاتی که در آن تاریخ‌ها و مناسبت‌ها نوشته شده باشد، می‌ تواند گزینه مناسبی باشد. هدیه ای که در چند سایز مختلف تولیده شده و بخشی از آن می‌ تواند به عنوان محلی برای یادداشت استفاده شود. شما می‌ توانید این آن‌ها را به مشتریان خود دهید، در حالیکه نام و برند شما در گوشه یا قسمتی از آن حک شده باشد.

ماگ تبلیغاتی هدیه ای ارزان برای جوانان

ماگ تبلیغاتی یا لیوان‌های تبلیغاتی یک نمونه جذاب و پر طرفدار است. این نوع از ماگ‌ها را اغلب در برخی از شرکت‌ها می‌ توان مشاهده کرد. برخی از سازمان‌ها یا شرکت‌ها به دلیل نظم و همچنین ایجاد حس خوشایند در بین کارکنان خود، به آن‌ها ماگ‌های تبلیغاتی هدیه می‌ دهند. استقبال از ماگ‌ها در بین جوانان بیشتر است.  شما می‌ توانید ماگ‌های تبلیغاتی زیبا با طرح و رنگ متنوع را به راساگیفت سفارش دهید. همچنین می‌ توانید از طرح‌های آماده آن‌ها استفاده کنید. یا اینکه ایده و طرحی را که دارید به آن‌ها ارائه کنید. با اندکی خلاقیت در سفارش آن‌ها می‌ توانید در محفل‌ها یا مراسمات آنان حضور داشته باشید و به تبلیغ بپردازید.

ماگ تبلیغاتی نمونه ای از هدیه تبلیغاتی ارزان

عطر تبلیغاتی هدیه‌ای مناسب برای مخاطب خاص

عطر یکی از اجزای جدا نشدنی زندگی امروز شده است. اغلب افراد از آن به هنگام می‌همانی یا جلسه استفاده می‌ کنند. برخی دیگر نیز خوشبوکننده‌های خودرو را خریداری کرده یا عده ای دیگر برای خوشبو کردن مکان‌های دیگر از آن استفاده می‌ کنند. عده ای با پرداخت هزینه نسبتا پایین، به عنوان هدیه به دیگران می‌ دهند. شما نیز می‌ توانید برای تبلیغ کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنید. با ایده خلاقانه و جالب می‌ توانید هدیه ای جالب و کاربردی قابل حمل تهیه کرده و به مخاطبان خاص خود بدهید.

خودکار تبلیغاتی هدیه ای کم هزینه و کاربردی

خودکارتبلیغاتی یکی از مهم ترین هدیه تبلیغاتی به شمار می‌ رود. اهمی‌ت آن به قدری است که در چند مقاله جدا گانه درباره انواع آن پرداخته ایم. خودکارها از جمله ابزارهای پرکاربرد دیگر است. در هر مکانی که باشید، داشتن حداقل یک خودکار ضروری است. به همین دلیل خودکارها می‌ توانند، هدیه تبلیغاتی مناسبی باشند. همچنین برای تهیه خودکارها نیاز به پرداخت هزینه زیادی نیز نمی‌ باشد.

نکات طلایی در انتخاب هدیه تبلیغاتی ارزان

  • در انتخاب خود دقت کنید. انتخاب برخی از کالاها صرفا به دلیل ارزان بودن نمی‌ تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی باشد. برای انجام این کار بهتر است که به مکان مناسبی برای انتخاب و سفارش مراجعه کنید. راسا گیفت در این زمینه می‌ تواند همراه شما باشد.
  • لطفا کیفیت را فدای کمیت نکنید. قبل از هر چیزی بودجه را برای انجام چنین کار مشخص کنید. شما می‌ توانید هدیه ای مناسب با قیمت پایین را با اندکی دقت و توجه پیدا کنید. بدون آنکه در کیفیت آن مشکلی بوجود آید.
  • هدایای کاربردی انتخاب کنید. درست است که ما گفتیم که همه هدیه تبلیغاتی کاربردی هستند. اما اگر در جای مناسب یا برای مخاطب درستی انتخاب نشود، ناکارآمد خواهد بود.

شما می‌ توانید هدیه تبلیغاتی ارزان را مطابق با میل و سلیقه خود در راساگیفت سفارش دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *