166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

ارائه انواع ساعت تبلیغاتی رومیزی در طرح ها رنگ های مختلف

“روز گذشته به همراه یکی از دوستانم به یکی از اداره‌های واقع در شهرمان رفتم. بر روی میز رئیس، ساعت تبلیغاتی رومیزی زیبایی به چشم ‌می‌خورد. ناخودآگاه نظرم به آن سو جلب شد و تکالیف دیگری که برای همان روز برنامه ریزی کرده بودم، در ذهنم پدیدار شد. بار دیگر که به آن نگاه کردم آرم و برند شرکت را نیز دیدم. به گونه‌ای که هنوز در خاطرم ثبت شده است.”

متن فوق نمونه‌ای از مزیت‌های ساعت رومیزی تبلیغاتی بود. بعد از نگاه کردن به ساعت و مشاهده زمان دقیق، بخشی از تکالیف خود را به خاطر آوردم. از دیرباز تاکنون زمان بخشی از زندگی افراد را تشکلیل ‌می‌دهد. سال‌های زیادی است که مردم جامعه کارها و وظایف روزانه خود را بر اساس آن تنظیم ‌می‌کنند. حتی بارها بارها جمله “وقت طلاست” به گوشمان خورده است. به همین دلیل است که بعد از وارد شدن به هر مکانی به دنبال ساعت برای اطلاع از زمان درست ‌می‌گردیم.

در واقع شرکت‌هایی که در زمنیه هدایای تبلیغاتی فعالیت ‌می‌کنند، با استناد به همین دلیل از ساعت تبلیغاتی استفاده ‌می‌کنند. ساعت‌ها در انواع ساعت تبلیغاتی دیواری، ساعت تبلیغاتی مچی یا رومیزی در قالب هدیه تبلیغاتی تقدیم مخاطبان ‌می‌گردند. راساگیفت در این مقاله قصد دارد تا به طور دقیق به ساعت تبلیغاتی رومیزی و کاربردهای آن در زندگی و کسب وکارها بپردازد.

ویژگی و کاربرد ساعت رومیزی

یکی از ارزشمندترین دارایی‌های بشر، زمان است. هر لحظه‌ای که ‌می‌گذرد، دیگر قابل برگشت نیست. حتی نمی‌توانید یک ثانیه از آن را به دیگران بدهید یا از دیگران بگیرید. پس هر لحظه‌ای که ‌می‌گذرد را غنیمت بدانید و از آن استفاده کنید. برخی از افراد برای ثانیه به ثانیه زندگی خود برنامه ریزی داشته و از آن به بهترین شکل استفاده ‌می‌کنند.

اگر بخواهیم از لحظه‌های زندگی استفاده کنیم، نیاز به ساعت و زمان داریم. این زمان است که مشخص ‌می‌کند، کی باید غذا بخوریم، کی باید سر کار برویم، کی باید بخوابیم یا هر چیز دیگری. یکی از پر کاربردترین وسایل هر خانه‌ای ساعت است. امروزه ساعت‌ها را به بهترین شکل تزیین و طراحی کرده و به عنوان تابلو نیز از آن استفاده ‌می‌کنند. ساعت رومیزی نمونه‌ای جالب و زیبا از ساعت‌ها ‌می‌باشد. این ساعت‌ها قابلیت جابجایی داشته و ‌می‌توانید همراه خود در آشپزخانه، اتاق خواب یا حتی در محل کار حمل کنید. ساعت‌های رومیزی در انواع مختلفی تهیه ‌می‌شوند که در ادامه به هریک از آن‌ها اشاره ‌می‌کنیم.

شما ‌می‌توانید از ساعت رومیزی در تبلیغات نیز استفاده کنید. نمونه‌ای از آن ساعت تبلیغاتی چوبی است که به دلیل ظرافت و زیبایی بسیار پر طرفدار است. برخی از آن‌ها به قدری زیبا هستند که علاوه به نشان دادن زمان به عنوان تابلو یا دکوری زیبا خودنمایی ‌می‌کنند.

ساعت‌های رومیزی علاوه بر زیبایی که به میز و محیط شما ‌می‌بخشند، توجه و علاقه شما را به نظم نیز نشان می‌‌دهند.

نمونه ای زیبا و خاص از ساعت تبلیغاتی رومیزی

ویژگی و کاربرد ساعت تبلیغاتی رومیزی

یکی از ویژگی‌های هدیه تبلیغاتی علاوه بر تبلیغ و کارآمد بودن، باید جذاب و زیبا باشد. در واقع باید به گونه‌ای باشد که مخاطب از دیدن یا داشتن آن لذت ببرد. به همین دلیل برخی از شما در هنگام انتخاب دچار نوعی‌ ترس و اضطراب ‌می‌گردید. انتخاب هدیه مناسبی که علاوه بر رفع نیاز‌های آنها جذاب و دوست داشتنی باشد. یکی از گزینه‌های انتخابی که ‌می‌تواند هم برای مشتریان و هم برای کارکنان شما مناسب باشد، ساعت تبلیغاتی رومیزی است.

استفاده از ساعت تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی، گام درست و موثر در پیشرفت کسب و کار است. با حک کردن برند و نام تجاری خود بر روی آن به طور مداوم و پیوسته در حال تبلیغ و بازاریابی هستید. تا مادا‌می‌که افراد از آن استفاده ‌می‌کنند، کسب و کار شما نیز در حال پیشرفت خواهد بود.

انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی رومیزی در انواع زیر به دست مشتریان و مخاطبان ‌می‌رسد. هر یک از آن‌ها ‌می‌تواند به عنوان یک نماد تبلیغاتی برای شما و کسب و کارهایتان باشد.

  • ساعت تبلیغاتی رومیزی مدیریتی
  • ساعت تبلیغاتی رومیزی چوبی
  • ساعت تبلیغاتی رومیزی نفیس
  • ساعت تبلیغاتی رومیزی فلزی
  • ساعت تبلیغاتی رومیزی پلاستیکی

برای تهیه هر یک ساعت‌های فوق، قاب و قالب مورد نظر آماده شده و سپس یک ساعت توکار نیز دورن آن‌ها قرار ‌می‌گیرد. برای زینت و زیبایی آن‌ها ‌می‌توانید از یک دماسنج یا یک تقویم نیز در کنارشان استفاده کنید. یا حتی ‌می‌توانید با استفاده از چوب نیز یک ساعت تبلیغاتی رومیزی  دومنظوره که به عنوان جامدادی نیز استفاده ‌می‌شود، تهیه کنید.

چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی

در اغلب ساعت‌های تبلیغاتی رومیزی، از چاپ دیجیتال استفاده ‌می‌گردد. چنانچه اگر تعداد آن‌ها بالای ۱۰۰۰ تا باشد روش دیگری برای چاپ در نظر گرفته ‌می‌شود که به چاپ افست معروف است. در این روش بعد از چاپ، پشت ساعت را برش زده و طرح مورد نظر را حک ‌می‌کنند.

چاپ بر روی ساعت تبلیغاتی رومیزی

مزیت‌های ساعت رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی

ساعت‌های تبلیغاتی در انواع طرح و رنگ به مشتریان و مخاطبان داده ‌می‌شود. هر هدیه‌ای ‌می‌تواند در کنار کارایی و تبلیغ رضایت و خرسندی مخاطب را نیز به همراه داشته باشد. در ادامه به برخی از دلایل استفاده از ساعت تبلیغاتی رومیزی اشاره ‌می‌کنیم.

متنوع: یکی از بدیهی‌ترین دلایل استفاده از ساعت تبلیغاتی رومیزی، تنوع در طرح و قیمت‌های آن‌هاست. در مطالب بالا به انواع آن‌ها اشاره کردیم. شما ‌می‌توانید انواع ساعت رومیزی در طرح و جنس مختلف را به مشتریان و مخاطبان خود هدیه دهید.

کاربردی بودن: ساعت تبلیغاتی رومیزی علاوه بر کارایی، زیبایی و نظم خاصی به مکان ‌می‌ببخشد. همانطور که گفتیم، اکثر افراد برای انجام امور روزانه خود به ساعت احتیاج دارند. استفاده از یک ساعت رومیزی ‌می‌تواند زمان دقیق را به آن‌ها یادآوری کرده و برند و لوگوی شما را نیز به دیگران نمایش دهد. با طراحی برند بر روی آن‌ها ‌می‌توانید محصول یا کسب و کار خود را به راحتی به دیگران معرفی کنید.

ایجاد حس وفاداری: یک هدیه مناسب و جذاب بعد از خدمات دهی فوق العاده ‌می‌تواند همه چیز را تکمی‌ل کند. اگر تابحال به چهره مخاطبانتان بعد از دریافت خدمات و هدیه مناسب و کاربردی نگاه کرده باشید، متوجه منظورمان ‌می‌گردید. مطمئن باشید که اگر هدیه تبلیغاتی شما به اندازه کافی مهم و ارزشمند باشد، آن‌ها دوباره به شما مراجعه ‌می‌کنند. یا حداقل در هنگام استفاده از آن شما را به درستی به دیگران معرفی خواهند کرد.

ماندگاری بالا: یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی که  در مدت طولانی ‌می‌تواند بدون هیچ گونه افت کیفیتی به کار خود ادامه دهد، ساعت تبلیغاتی رومیزی است. این ویژگی ‌می‌تواند حس اعتماد و وفاداری را در هنگام معرفی به دیگران در مخاطبان ایجاد کند.

در معرض دید: در طول روز امکان دارد که بارها و بارها به ساعت نگاه کنید. با هر بار نگاه کردن به آن، لوگو و طرحی که بر روی آن است، در ذهنتان نقش ‌می‌ببند. به طوریکه اگر در مکان دیگری نام آن را بشنوید، بلافاصله به خاطر ‌می‌آورید.

نتیجه گیری

ساعت‌های تبلیغاتی رومیزی یکی از بهترین و پر کاربرد‌ترین وسایل برای اطلاع از زمان و تزئین محیط به شمار ‌می‌آید. شما در راساگیفت ‌می‌توانید کلکسیونی از آن‌ها را در طرح و جنس مختلف با قیمت‌های متنوع مشاهده کنید. هر یک از آن‌ها ‌می‌توانند حاوی پیا‌می‌از طرف شما به مخاطبانتان باشند. با تقدیم این هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود به محیط و میز کار آن‌ها زینت ببخشید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *