166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

پاور بانک هدیه‌ای ایده‌آل برای همه بخش دو

پاوربانک تبلیغاتی در ماشین، فرودگاه یا هر جای دیگر به کمک شما خواهد آمد

مهم نیست کجا هستید. شما می‌توانید در ساحل باشید، یا مشغول تماشای یک بازی ورزشی، یا منتظر قطار و یا هواپیما، اگر یک پاور بانک همراه خود داشته باشید، به سادگی دستگاه خود را با کابل USB به آن متصل کنید و دستگاه خود را همیشه آماده به کار نگه دارید.

سبک و آسان برای حمل

نگران این نباشید که وزنی مانند یک ژنراتور برق را بخواهید با خود حمل کنید. این دستگاه کوچک و سبک است. توی کیف دستی و یا کوله‌پشتی و یا حتی در جیب خود می‌توانید آن را نگه دارید. وزن و حجم کم باعث می‌شود که حمل آن برای مسافران و تمام افراد آسان باشد.

پاور بانک با ظرفیت نگهداری انرژی بالا

داشتن ظرفیت بالا در پاور بانک به این معنی است که شما می‌توانید به طور کامل یک iphone را شارژ کنید و هنوز هم مقداری از شارژ آن باقی مانده باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در خانه، در دفتر، یا هر جای دیگر با استفاده از پریز برق یک شارژ کامل را انجام دهید و زمانی که به آن نیاز دارید، می‌توانید از آن برای شارژ کردن وسایل دیجیتالی خود استفاده کنید.

شارژ هر نوع دستگاه تلفن همراه از طریق درگاه USB

مهم نیست که چه چیزی و یا چه نوع گوشی تلفنی را می‌خواهید شارژ کنید اگر آن وسیله با استفاده از یک کابل USB شارژ می‌شود، می‌توانید آن را شارژ کنید. اگر شما در یک سفر تجاری و یا در محل ‌کار خود هستید و احتیاج با کار کردن با گوشی تلفن خود دارید، هنوز نیازی به نگرانی نیست. با استفاده از پاور بانک شما می‌توانید آن را به راحتی شارژ کنید و کارهای خود را انجام دهید.

قابلیت سفارشی سازی پاور بانک با مشخصات شرکت شما

لوگو و نام شرکت را می‌توانید بر روی آن چاپ کنید تا در نمایشگاه‌های تجاری و یا به راحتی در میان کارکنان خود آنها را به عنوان هدایای تبلیغاتی پخش کنید. یک پاور بانک هدف‌دار چیزی بیش از یک ابزار بازاریابی استاندارد است، و قابلیت استفاده‌های واقعی و موثر را برای هر کسی از مشتریان احتمالی و یا افراد هدف شما فراهم خواهد کرد. از این ابزار به طور روزانه استفاده شده و نام برند شما برای افراد تکرار خواهد شد و در صورت نیاز به محصولات و یا خدمات شما احتمال مراجعه به کسب‌وکار شما را افزایش خواهند داد.

ورودی‌های یواس‌بی چندگانه

برخی از انواع پاور بانک توانایی شارژ بیش از یک دستگاه را دارند. این روزها مردم معمولا بیش از یک ابزار را با خود حمل می‌کنند. این به خصوص اگر با یک همکار سفر می‌کنید مفید است و هر دوی شما می‌توانید با استفاده از یک پاور بانک دستگاه‌های دیجیتال خود را شارژ کنید و نگرانی بابت تمام شدن شارژ گوشی تلفن نداشته باشید.  

هدیه تبلیغاتی کاربردی و مفید با هزینه‌ای نسبتا پایین با پاور بانک

یک پاور بانک یک هدیه تبلیغاتی عالی و یک ابزار واقعا مفید برای کارکنان، شرکاء، یا مشتریان بدون صرف هزینه بالا است. یک پاور بانک برای هر کسی که در عصر امروز فن‌آوری و تکنولوژی زندگی می‌کند مفید خواهد بود، اگر آنها را به افراد هدف خود هدیه دهید، حسن نیت کسب‌وکار شما برای کمک به آسان شدن استفاده افراد از تکنولوژی باعث خواهد شد در صورت لزوم به کسب‌وکار شما مراجعه کنند.

افراد قادر به تغذیه دستگاه دیجیتال خود در هر کجایی خواهند بود و هر زمان که به گوشی تلفن خود نیاز داشته باشند، می‌توانند از آن استفاده کنند و دیگر تماس‌ها یا ایمیل‌های مهم را از دست نخواهند داد. اگر دوست دارید پاور بانک را با اطلاعات و لوگوی شرکت خود سفارشی کنید، در تماس با ما تردید نکنید. ما با کمال میل تمام اطلاعات لازم را به شما تقدیم می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *