166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

چند توصیه مهم در خرید خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی یک نمونه از هدایای ارزان اما کاربردی می‌باشد. تنوع در رنگ و قیمت پایین آن می‌تواند مخاطب را در انتخاب گمراه کند. احتمالا این موضوع نیز برای شما پیش آمده است که بعد از دیدن انواع خودکارپلاستیکی با قیمت‌های پایین، در انتخاب و خرید آن‌ها تردید کنید. به همین دلیل راساگیفت مقاله زیر را به منظور راهنمایی شما در انتخاب خودکار تبلیغاتی آماده کرده است.

اهمیت خودکار تبلیغاتی پلاستیکی بر کسب و کار امروز

پیشرفت‌های تکنولوژی و وارد شدن آن‌ها به روزمرگی‌های ما بر کسی پوشیده نیست. اغلب کارهایی که قبلا به صورت دستی انجام می‌شد، اکنون توسط برخی از سیستم‌های کامپیوتری قابل انجام است. اما نوشتن بر روی کاغذ همچنان سر جای خود باقی مانده است. اکثر افراد برای یادداشت یا نکته برداری از چیزی بلافاصله دفترچه یادداشت خود را بیرون آورده و شروع به نوشتن می‌کنند. می‌دانید دلیل آن چیست؟

آن‌ها نوشتن بر روی کاغذ را به یادداشت کردن در گوشی یا هر سیستم دیگری ترجیح می‌دهند، زیرا پردازش مغر در هنگام نوشتن در سیستم یا گوشی کمتر از نوشتن بر روی کاغذ است. در واقع زمانی که آن‌ها نکته ای را بر روی کاغذ یادداشت می‌کنند، سریعتر بر ذهنشان می‌نشیند. همین موضوع بستری را فراهم کرد تا از خودکار به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده شود. در بین آن‌ها خودکار تبلیغاتی پلاستیکی دارای طرح و رنگ‌های متنوع تری بوده و به دلیل قیمت پایین از طرفداران بیشتری برخوردار است.

اگر می‌خواهید که خریدی هوشمندانه داشته باشید، بهتر است که با مزایای آن‌ها آشنا گردید.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، هدیه ای ساده و کاربردی

به طور کلی هدیه ای که به طور مکرر  توسط افراد استفاده می‌شود و برخی از نیازهای آنان را برطرف می‌کند، ارزش بیشتری برایشان خواهد داشت. حتی اگر ساده یا ارزان باشد. خودکار تبلیغاتی پلاستیکی علارقم ساده یا ارزان بودن می‌تواند در محل کار، محیط بیرون یا خانه همراهشان باشد. شما می‌توانید خودکارهایی سفارش دهید که گیره لباس داشته باشد. یا می‌توانید خودکارهایی با طرح رسمی ‌برای مشتریان شاغل خود سفارش دهید. شما می‌توانید ایده‌های خود را یادداشت کرده و در هنگام مراجعه به کارشناسان راساگیفت تحویل دهید.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، هدیه ای کم هزینه و تاثیرگذار

قیمت و هزینه ای که می‌خواهید به هدایای تبلیغاتی اختصاص دهید، جزء اولین قدم‌های شما می‌باشد. در ابتدا بودجه را تعیین کرده و سپس تصمیم به انتخاب می‌گیرید. شما می‌توانید با بودجه کم و پایین خودکار تبلیغاتی ارزان اما با کیفیتی را سفارش دهید. خودکار تبلیغاتی پلاستیکی یکی از هدایایی است که هزینه کمی ‌برای تهیه آن‌ها صرف می‌شود. شما می‌توانید آن‌ها را در تعداد بالا سفارش داده و به گروه بزرگی از مخاطبان هدیه دهید. از طرفی برخلاف سایر هدایای دیگر مانند سررسید تبلیغاتی یا تقویم که علارقم ارزان بودن، صرفا برای یک دوره کوتاه مفید خواهند بود. اما خودکار تبلیغاتی تا زمان تمام یا خراب شدن آن مفید خواهد بود. شما با اندکی سرمایه می‌توانید تبلیغ گسترده و تاثیرگذاری انجام دهید.

خودکار تبلیغاتی هدیه متنوع در طرح و رنگ

خودکارهای پلاستیکی را می‌توانید در طرح‌های مختلف تهیه کنید. شما حتی می‌توانید مخاطب دانشجو و دانش آموز را در دو گروه مجزا قرار دهید. سپس با توجه به علاقه هر یک از آن‌ها خودکار جدید را سفارش دهید. همچنین چاپ بر روی خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کار دشواری نیست و به راحتی می‌توان انواع طرح و لوگو را بر روی آن‌ها چاپ کرد.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی در طرح بچگانه

خودکار تبلیغاتی هدیه ای بدون محدودیت

به نظر شما چند درصد از افراد جامعه از خودکار استفاده می‌کنند. در حال حاضر آمار دقیقی نداریم. اما با قطعیت می‌توان گفت که حجم وسیعی از آن‌ها در طول روز از خودکار  استفاده می‌کنند. بنابراین شما در انتخاب مخاطب محدودیت خاصی ندارید. شما می‌توانید به اکثر مخاطبان خود برای ایجاد روابط یا تبلیغ کسب و کار هدیه دهید.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی خوب است که

حال که با اهمیت و مزایای آن‌ها آشنا شدید، بهتر است که ویژگی‌های یک خودکار مناسب را بشناسید.

  • در هنگام سفارش حتما استفاده از جوهر مناسب را یادآوری کنید. همه ما تجربه یک بار خراب شدن وسایلمان با جوهر خودکار را داشته ایم. هنوز هم بعد از سال‌ها جوهر یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب خودکار است. بنابراین اگر می‌خواهید در ذهن مشتری برای همیشه باقی بمانید، در هنگام انتخاب خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، توجه به جوهر را فراموش نکنید.
  • نظر، سن، شغل و سلیق مشتری را در انتخاب دخیل کنید. قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید، نگاهی به لیست مخاطبان خود بیاندازید. با توجه به دسته بندی مخاطبان، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی را ثبت کنید. با انجام این کار خودکاری که برای یک کودک ۱۰ ساله در نظر گرفته اید، با خودکار فرد ۴۰ ساله فرق می‌کند.
  • شما می‌توانید برای جذب مخاطبان خود در بسته‌هایی که تولید می‌کنید از خودکار تبلیغاتی پلاستیکی به منظور تبلیغ استفاده کنید. مثلا می‌توانید در پاکت‌ها چای یک خودکار قرار دهید. در این صورت مشتری هیچگاه شما را فراموش نخواهد کرد. حتی امکان دارد آن را به دیگران پیشنهاد داده یا مجددا شانس خود را امتحان کند.
  • یکی دیگر از معیارهای انتخاب خودکار، خوش خط بودن آن است. این نکته را نیز در هنگام سفارش خودکار تبلیغاتی به خاطر بسپارید و به یاد داشته باشید.

نکاتی که قبل از انتخاب خودکار تبلیغاتی پلاستیکی باید بدانید

مخاطبان هدف را دسته بندی کنید

با توجه به کارایی خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، محدودیت زیادی در انتخاب مخاطب وجود ندارد. اما برخی از مخاطبان شما در گروه افراد خاص و ویژه هستند. بنابراین استفاده از یک هدیه ارزان برای آن‌ها، مناسب نمی‌باشد. برای این گروه از افراد با توجه به شغل و جنسیت آنان می‌توانید از ست‌های مدریریتی یا هدایای نفیس استفاده کنید.

به شرکت و محل معتبری برای سفارش مراجعه کنید

علاوه بر توجه به نکات و توصیه‌هایی که خدمتتان ارائه کردیم، توجه به اعتبار و هویت شرکت نیز از ضروریات می‌باشد. با توجه به افزایش شرکت‌های تبلیغاتی، پیدا کردن و تشخیص آن‌ها کمی‌دشوار است. اما شما می‌توانید با مطالعه روزمه و تجربه‌های شرکت راساگیفت با اطمینان خاطر آن را انتخاب کنید. راساگیفت به منظور تسریع در روند کار همه محصولات خود را بخش بندی کرده و قیمت‌های بروز شده آنان را قرار داده است. شما می‌توانید با توجه به کد هر یک از آنان، با کارشناسان ما برای مذاکره تماس بگیرید. همچنین در راساگیفت می توانید انواع خودکار تبلیغاتی فلزی، قابل تجزیه یا هر نوع دیگر از آن ها را مشاهده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *