166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

راهنمای خرید لیوان تبلیغاتی با قیمت مناسب  

ماگ تبلیغاتی با قیمت مناسب

تهیه لیوان تبلیغاتی با قیمت مناسب می‌تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی در روند کسب و کار تاثیرگذار باشد. نوشیدنی‌های دلپذیر و خوش طعم هر روزه وارد زندگی افراد می‌شود و حس مابی را برای مصرف کنندگان به همراه دارد. یک ماگ تبلیغاتی جذاب و دلنشین می‌تواند حس خوشایند آنان را چند برابر کند.

اگر می‌خواهید که شما نیز در این حس شریک باشید، تا پایان مقاله همراه ما باشید. در ادامه هر آنچه که باید در هنگام خرید ماگ شرکتی به آن توجه کنید، مورد بررسی قرار داده شده است.

درباره ماگ تبلیغاتی چه می‌دانید؟

شاید هنوز هم واژه ماگ برای برخی افراد ناشناخته باشد. ماگ‌های تبلیغاتی نوعی از لیوان‌ها با از جنس‌های مختلف هستند که از طرف صاحبان کسب و کارها به دیگران داده می‌شود.

این نوع لیوان تبلیغاتی به دلیل طرح‌های متنوع و جذاب طرفدارن زیادی دارد. به همین دلیل شرکت‌های تبلیغاتی از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. ماگ شرکتی در چند نوع مختلف تولید شده است. از جمله آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

·       ماگ پلاستیکی

این نوع لیوان تبلیغاتی از جنس موادی که سازگار با محیط زیست نیز است، ساخته شده است. اگر به دنبال ماگ تبلیغاتی با قیمت مناسب هستید، شاید فکر کردن به این مورد دور از انتظار نباشد.

·       ماگ استیل:

ماگ‌هایی با این نوع جنس محبوبیت زیادی در بین همه افراد دارند. اغلب آن‌ها درب‌های محکمی‌داشته که مانع نشت مایعات درون آن می‌شود. اگر شما نیز مخاطبانی دارید که دائم در سفر هستند، با دادن ماگ تبلیغاتی استیل رضایتشان را جلب کنید.

·       ماگ سرامیکی یا ماگ حرارتی

برخی از افراد برای استفاده رومزه خود در محل کار با منزل از ماگ استفاده می‌کنند. ماگ‌های سرامیکی با طرح‌های متنوع و کاربردی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. همانطور که گفته شد، این نوع ماگ‌ها از جنس سرامیک ساخته شده و برای حمل بهتر و آسانتر نیز یک حلقه به دور آن پیچیده شده است. جنس این حلقه‌ها نیز از سیلکون هستند. تولید ماگ حرارتی از جنس سرامیکی، تغییر مهمی‌در بین کسب و کارها بوجود آورده و مشتریان زیادی نیز دارد.

تولید ماگ حرارتی

آیا می‌دانید برای خرید ماگ تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه کنید؟

در ادامه به چند نکته ای که در هنگام خرید ماگ تبلیغاتی باید به آن توجه کنید، اشاره می‌کنیم. با در نظر گرفتن این موارد می‌توانید ماگ تبلیغاتی با قیمت مناسب خرید کنید.

مواد سازنده لیوان تبلیغاتی

اولین قدم در خرید ماگ تبلیغاتی با قیمت مناسب، نوع و مواد سازنده  آن است. لیوان تبلیغاتی اغلب از موادی چون شیشه، پلاستیک، سرامیک یا فلزات ساخته می‌شود. شما به عنوان وارد کننده ماگ یا لیوان‌ها می‌توانید ماگ‌هایی مناسب با بودجه خود خرید و وارد کنید.

شیشه: این نوع ماگ‌ها، با توجه به ماهیت شیشه دارای ظاهری شفاف هستند. اما برای حفظ گرما مناسب نیستند. لیوان شیشه ای تبلیغاتی در محیط زیست بازیافت نمی‌شود اما با آن سازگار است.

پلاستیک: لیوان‌های پلاستیکی تبلیغاتی، از پلاستیک فشرده ساخته شده است. تغییر طعم چای یا هرنوشیدنی دیگری در این لیوان‌ها وجود دارد.

سرامیک: لیوان سرامیکی یکی از باکیفیت ترین و دیرینه ترین نوع لیوان‌ها به شمار می‌رود. این نوع لیوان‌ها ظاهری زیبا داشته و گرما را به سرعت از دست نمی‌دهد. خرید لیوان سرامیکی تبلیغاتی ارزان قیمت و هدیه دادن آن به دیگران نیز می‌تواند یکی از بهترین هدایا باشد.

فلزات: این نوع ماگ‌ها از کیفیت بیشتری برخوردار بوده و دیر تر از بقیه لیوان‌ها گرما را عبور می‌دهد.

طرح و شکل

به طورکلی تنوع در لیوان و ماگ تبلیغاتی بسیار بالاست. لیوان‌های سرامیکی در طرح‌ها متنوع تری تولید می‌شوند و نظر هر مخاطبی را به خود جلب می‌کنند. این تنوع در بین لیوان‌های شیشه ای یا پلاستیکی کمتر است. اما همانطور که گفتیم شما می‌توانید با خلاقیت خود هر نوع لیوان یا ماگی را تولید کنید.

سایز

اگر نگاهی به فروشگاه‌های لیوان‌ها یا ماگ بیاندازید، لیوان‌هایی با سایزهای مختلف را مشاهده می‌کنید. بنابراین در هنگام تهیه ماگ شرکتی به این مورد توجه کرده و مدنظر داشته باشید.

لیوان تبلیغاتی

مخاطبان و طرفداران آنان چه کسانی هستند؟

لیوان یا ماگ تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی است که برای همه افراد کاربرد دارد. این ابزار با توجه به کارایی آن توسط همه مشتری‌ها استفاده می‌شود. برخی از آن به عنوان نوشیده چای، برخی دیگر برای آب یا عده ای دیگر برای نوشیدن قهوه نیز ازآن استفاده می‌کنند. این درحالی است که فرقی نمی‌کند یک دانشجو باشید یا یک مدیری یا حتی یک فرد عادی . شما با تهیه یک ماگ تبلیغاتی با قیمت مناسب و طرح زیبا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

اهمیت و مزایای ماگ تبلیغاتی چیست؟

به نظر شما افراد چه هنگامی‌به سراغ لیوان یا ماگ‌های خود می‌روند؟ همه آن‌ها زمانی که به آن برای رفع تشنگی یا خستگی به آن‌ها مراجعه می‌کنند. حسی که بلافاصله بعد از خوردن آن نیز به دست می‌آورند، حس ناب و خوشایندی است. نکته ای که در اینجا می‌خواهیم به آن بپردازیم این است که چیزی که در این لحظه در ذهن افراد ثبت می‌شود، به ندرت فراموش می‌شود. شما می‌توانید با طرحی جذاب و نوشته ای تاثیرگذار بر روی لیوان تبلیغاتی برای همیشه در ذهن آنان بمانید.

لیوان تبلیغاتی همیشه در معرض دید افراد است و توسط افراد زیادی دیده می‌شود. در واقع شما با اندکی هزینه، وظیفه خود را در قبال تبلیغات و مشتریان انجام می‌دهید.

تا به اینجا مقاله هر آنچه را که برای خرید ماگ تبلیغاتی با قیمت مناسب، می‌دانستید را بیان کردیم. حال این دیگر به شما، بودجه و مخاطبتان وابسته است. شما در راساگیفت می‌توانید بهترین ماگ تبلیغاتی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی تهیه کرده و در اختیار دیگران قرار دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *