166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

انواع مختلف شارژر قابل حمل بخش یک

در این دنیای دیجیتال، احتمالا تقریبا هر روز از یک شارژر قابل‌حمل استفاده می‌کنید. شاید برای ارائه یک پروژه در محل کار، خود را آماده می‌کنید و نیاز دارید که لپ‌تاپ تان را با ظرفیت کامل شارژ نگه دارید. شاید شما در اتاق انتظار دفتر دکتر هستید و می‌خواهید با استفاده از گوشی خود و انجام کارها و یا بازی این زمان انتظار را قابل تحمل کنید.

مهم نیست، همه ما به شارژر قابل حمل برای در دسترس قرار دادن گوشی، تبلت و یا لپ تاپ خود نیاز داریم. اما شما واقعا در مورد این شارژ کننده‌های باتری مانند شارژرها و یا پاور بانک‌ها چقدر اطلاعات دارید؟ آیا از قدرت بالای پاوربانک تبلیغاتی برای گسترش نام برند آگاه هستید؟

چرا انواع مختلف شارژر وجود دارد؟

قبل از این که به انواع مختلف شارژر بپردازیم و در مورد آنها بگوییم، باید با مخفف کلمه USB آشنا شوید. این واژه مخفف کلمه پورت سریال جهانی است. کلمه جهانی ممکن است باعث شود شما فکر کنید که هر شارژر با انواع قدرت‌ها و طراحی با تمام دستگاه‌ها سازگار است.

از جهتی می‌توان انواع شارژرها را برای شارژ کردن باتری‌های مختلف مورد استفاده قرار داد اما در واقع هر شارژری برای باتری خاص طراحی شده و باید مورد استفاده قرار بگیرد. در حالی که برخی از باتری‌ها می‌توانند مقاومت خوبی در برابر تغییرات ولتاژ داشته باشند و آن را تحمل کنند، بعضی دیگر در برابر تغییرات ممکن است خراب شوند. برخی از شارژرها مدار سنجش ولتاژ یا جریان، درون خود دارند. هر شارژری منحصر به فرد است و باید به نوعی از منبع قدرت که در طراحی مورد توجه قرار گرفته متصل شود. استفاده از هر نوع شارژر به ولتاژ دستگاه و دسترسی عمومی شما به یک منبع قدرت بستگی دارد.

انعطاف پذیری بالای شارژر باتری

کلید موفقیت برای شارژرها، تطبیق پذیری و سازگاری آنها است. چه در یک جلسه در اتاق کنفرانس باشید یا یک سفر جاده‌ای را با دوستانتان انجام می‌دهید، همیشه باید یک شارژر قابل‌حمل در دسترس داشته باشید. خوشبختانه، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب وجود دارند.  

شارژرهای فندکی ماشین: این نوع از شارژر یک نوع قابل‌حمل سفارشی است که تلفن شما را در طول سفرهای طولانی شارژ خواهد کرد. حالا می‌توانید در آرامش باشید و بدانید که GPS تان را در طول مسیر از دست نخواهید داد.

شارژرهای دیواری: اگر بیشتر روز خود را در خانه و یا اداره سپری می‌کنید، به احتمال زیاد به یک پریز برق در برخی نقاط دسترسی خواهید داشت، می‌توانید گوشی خود را با یک شارژر دیواری به راحتی شارژ کنید و همیشه در دسترس باشید.

کابل شارژ یک به پنج: علاقه‌مندان به تطبیق پذیری این کابل شارژر سفارشی دارای پنج فیش مختلف را دوست خواهند داشت. این کابل از تبلت گرفته تا گوشی‌های هوشمند، تمام وسایل شما را به راحتی شارژ می‌کند.

پاور بانک: ببخشید، اما شما دیگر بهانه‌ای برای از دست دادن تماس تلفنی یا ندادن پاسخ به ایمیل‌هایتان را ندارید. این پاور بانک‌های قدرت حداکثر قدرت برای لپ‌تاپ و تلفن همراه شما را ارائه می‌دهد.

قدرت در دستان شما

با این همه گزینه‌های موجود برای شارژرهای قابل‌حمل و در دسترس، دانستن این که کدام یک از آنها قدرت مورد نیاز را تامین خواهند کرد، دشوار است. هر شارژر در زمان‌های مختلف مفید است و بستگی به این دارد که آیا به یک پریز دیواری دسترسی دارید یا خیر. این چیزی است که شما می‌توانید از یک شارژر سفارشی انتظار داشته باشید.

شارژر فندکی اتومبیل

در اغلب ماشین‌ها می‌توان این شارژر فندکی را به جای فندک خودرو متصل کرد و با استفاده از آن وسایل الکترونیکی خود را شارژ کرد. این کار باعث می‌شود که دستگاه خود را به هنگام نشستن در ترافیک و ساعت شلوغی شارژ کنید و بتوانید باتری آن را برای زمان پیاده شدن شارژ کنید.

ولتاژ:

ورودی: ۱۲ – ۲۴ ولت

خروجی: ۵ ولت و ۱ آمپر

زمان شارژ:

اگر باتری خالی باشد، می‌تواند ۲ تا ۳ ساعت طول بکشد تا یک باتری را کامل شارژ کند، همه چیز بستگی به تلفن و باتری داخل آن دارد.

این امکان وجود دارد که باتری موبایل خود را با متصل نگه داشتن آن به شارژر ماشین برای مدت زیادی روشن نگه دارید. دقت کنید که دستگاه تلفن همراه خود را زمانی که شارژ باتری را به میزان ۱۰۰% دیدید از برق بیرون بکشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *