166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی برتر برای وکلا بخش دو

در مقاله قبل در مورد تعدادی از هدایای تبلیغاتی که وکلا می‌توانند برای گسترش برند از آن استفاده کنند را ذکر کردیم. در این مقاله به ادامه آنها خواهیم پرداخت.

محصولات تبلیغاتی پرکاربرد و مفید

۶. کلاسور یکی از محصولات تبلیغاتی کاربردی

شرکت‌های حقوقی می‌توانند کلاسورها را به عنوان هدایای تبلیغاتی توزیع کنند تا توجه مخاطب هدف را به کسب‌وکار خود جلب کنند. این یک مورد بسیار مفید و کاربردی برای نگه داشتن چیزهایی است که دارای مصرف روزانه هستند و افراد باید دسترسی آسان به آنها داشته باشند. مشتریان شما می‌توانند به سرعت به جیب‌های مختلف آن برای قرار دادن سند، کارت کسب‌وکار، دفتر یادداشت، کارت ID و جیب‌های دیگر در داخل یک کلاسور دسترسی داشته باشند.

بنابراین مشتری می‌تواند بسیاری از کارت‌ها و چیزهای دیگر را در این نوع از محصولات تبلیغاتی کاربردی ذخیره کند که به هنگام رفتن به شرکت یا هر جای دیگر به آنها نیاز دارند. کلاسورهای مارکدار یک هدیه بهتر به خاطر کیفیت بالای آنها خواهند بود. به یاد داشته باشید که کیفیت هدیه به مشتریان کمک می‌کند تا محصولات تبلیغاتی شما را برای مدت‌زمان طولانی نگه دارند.

۷. فلش مموری تبلیغاتی

امروزه بسیاری از مردم از فلش مموری برای ذخیره کردن اسناد به روش مدرن استفاده می‌کنند. بنابراین ارائه یک فلش مموری تبلیغاتی یک روش مطمئن برای جلب مشتریان احتمالی به شرکت و خدمات شما است. زمانی که فلش مموری تبلیغاتی را هدیه می‌دهید، افراد ترجیح می‌دهند این نوع از محصولات تبلیغاتی مفید و کاربردی را داشته باشند. فلش مموری‌ها در ظرفیت‌ها و سرعت‌های مختلفی ساخته می‌شوند، شما سعی کنید از فلش مموری با ظرفیت پایین استفاده نکنید. سپس می‌توانید فلش مموری تبلیغاتی خود را با انتخاب طرح زیبا و رنگ جذاب و چاپ لوگوی شرکت و پیام برند بر روی آن سفارشی کنید.

۸. کیسه خرید

افرادی که به خرید می‌روند، زمانی که از کیسه تبلیغاتی شما برای حمل خرید خود استفاده می‌کنند به یک بیلبورد تبلیغاتی در حال راه رفتن تبدیل خواهند شد. کیسه خرید تبلیغاتی دارای یک محفظه اصلی برای قرار دادن خریدهایی که انجام می‌شود و می‌تواند یک جیب بغل زیپ‌دار هم داشته باشد تا بتوان در آن جیب موارد کوچک را قرار داد. این کیسه‌های خرید نام برند شما را در مقابل دید افراد زیادی قرار می‌دهند و یک تبلیغ گسترده با هزینه کم را انجام خواهند داد.

هدایای تبلیغاتی

۹. چترهای تبلیغاتی

چترها در زمستان از ما در برابر باران و در تابستان در برابر گرمای سوزان محافظت می‌کنند. شرکت حقوقی شما می‌تواند افراد را به تبلیغات کننده شرکت شما با ارائه چتر با کیفیت بالا با نشان تجاری شرکت و پیام برند، تبدیل کند. چترهای رنگی و درخشان باکیفیت از برندهای مشهور را توزیع کنید تا مردم برای مدت طولانی با خود این هدایا را حمل کنند. به یاد داشته باشید که یک چتر بزرگ با کیفیت خوب در دفاتر و خانه‌های مشتریان احتمالی شما به مدت طولانی خواهند ماند و برند شما را تبلیغ خواهند کرد.

۱۰. کیف چرمی چرمی

همه دوست دارند کیف پول چرمی با کیفیت بالا را داشته باشند تا برای استفاده روزانه از آن استفاده کنند. اما کیف پول چرمی تنها برای نگهداشتن اسکناس و سکه‌های پول نیست. امروزه، مردم کارت‌های هویت، کارت‌های کسب‌وکار، کارت‌های اعتباری و بسیاری از کارت‌های دیگر را در کیف پول خود دارند. دقت کنید که کیف چرمی که به عنوان محصولات تبلیغاتی شرکت خود توزیع می‌کنید محصولاتی مارک دار و باکیفیت باشند به طوری که مردم با افتخار آنها را در جیب خود نگه دارند و در صورت نیاز، آنها را با افتخار از جیب خود خارج کنند.

برای جمع‌بندی، شرکت‌های حقوقی از این موارد و بسیاری از محصولات تبلیغاتی دیگر را به عنوان هدایای مفید برای جلب توجه مشتریان بالقوه استفاده می‌کنند. اقلام تبلیغاتی با کیفیت بالا، تصویر برند شما را در نگاه مشتریان بالا می‌ببرند. بنابراین، محصولات تبلیغاتی با کیفیت را انتخاب کنید که دریافت کنندگان بتوانند با افتخار آن را به نمایش گذاشته و نگهداری کنند، که به نوبه خود مشتریان بیشتری را به شرکت شما هدایت می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *