166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

راهنمای مختصر برای عرضه هدایای تبلیغاتی بخش یک

ارائه هدایای تبلیغاتی به کارکنان شما، شرکای تجاری یا مشتریان وفادار و آینده به سنتی طولانی مدت برای توسعه کسب و کارهای متعدد تبدیل شده است که فارغ از اندازه و یا صنعت آنها است. مزیت بزرگ این هدایای تبلیغاتی این است که می‌توانند در هر زمانی از سال، نه فقط در طول فصل تعطیلات و یا در موارد خاص، عرضه شوند.

هدیه دادن به یک روش فوق العاده برای قدردانی از همه کسانی تبدیل شده است که به شکل گیری یک شرکت کمک کرده و به طور قابل توجهی در موفقیت کلی آن سهیم هستند. با انجام این کار، یک کسب و کار می‌تواند همه عوامل از جمله مشتریان، کارکنان و شرکای تجاری را به طور مداوم در هر ماه و هر سال شناسایی کرده و از آنها قدردانی کند. شرکت ما مفتخر به ارائه یک سری گزینه‌های عالی از جوایز شرکتی سفارشی است که به کسب و کار شما اجازه می‌دهد تا برند تجاری محصولات خود را بین تمام مشتریان، کارکنان و شرکای تجاری به اشتراک بگذارید.

اگر پا را فراتر از تشکر زبانی بگذارید یک ایده عالی است

عرضه هدایای تبلیغاتی به عنوان یک قدردانی ساده از کارکنان شما می‌تواند تفاوت زیادی بین فردی که فقط تلاش می‌کند کار را به اتمام برساند و کسی که همه کارها را با تمام قدرت انجام می‌دهد تا ارزش‌های شرکت را افزایش دهد، از اهداف تعیین شده عبور کند و به طور مداوم به فکر بهبود و کسب موفقیت بیشتر است ایجاد می‌کند. با قدردانی از تلاش و دستاوردهای کارکنان، شما قادر به افزایش بهره وری و بهبود کارآیی کارمندان خود خواهید بود و ارزش شرکتی که برای آن کار کرده‌اید را افزایش می‌دهید.

اکثر شرکت‌ها به دلایل مشابه، به بهترین مشتریان خود هدایایی را عرضه می‌کنند. هنگامی که یک شرکت تصمیم می‌گیرد پا فراتر از استانداردهای خدماتی عادی خود بگذارد و نشان دهد که چقدر برای شرکت خود ارزش قائل است، رابطه بین کسب و کار و مشتری به طور قابل توجهی تقویت می‌شود. با انجام این کار، مشتریان شما دلیلی منطقی برای استفاده از خدمات کسب و کار شما در مقایسه با هر شرکت دیگری در منطقه خواهند یافت.

هدایای تبلیغاتی

در زیر می‌توانید چندین جنبه کلیدی برای عرضه هدایای تبلیغاتی به مشتریان، شرکای تجاری و کارکنان خود را مشاهده کنید:

اطمینان حاصل کنید که در انتخاب هدیه هوشمندانه عمل کنید!

توصیه می‌شود از انتخاب هدایا صرفا به دلیل این که می‌خواهید هدیه‌ای عرضه کنید، اجتناب کنید. اطمینان حاصل کنید که اقلامی را انتخاب کنید که برای دریافت کننده مفید باشند. این هدف را می‌توانید به راحتی با انتخاب یک محصول مرتبط با صنعت تامین کنید و یا محصولی را انتخاب کنید که می‌تواند به راحتی کاربری چند منظوره داشته باشد. به عنوان مثال، تسمه یا طناب‌های سفارشی می‌توانند هدایای با ارزشی باشند، زیرا می‌توانند به آسانی برای حمل طیف وسیعی از اشیاء استفاده شوند: جاسوییچی برای کلیدهای ماشین، یک فلش مموری USB و حتی یک بطری آب یا چراغ قوه.

در صورت امکان، سعی کنید خودتان به صورت حضوری هدایای تبلیغاتی را به دریافت کنندگان تحویل دهید!

اگر زمان کافی برای تحویل هدایای تبلیغاتی به صورت حضوری را دارید، دریغ نکنید! با انجام این کار، همه چیز برای دریافت کنندگان معنی دارتر خواهد شد. با این حال، اگر شما قادر به ارائه هدایا به صورت حضوری نیستید، شما همیشه می‌توانید یک یادداشت دست نوشته شده و یا برچسب هدیه بر روی آن اضافه کنید، به این ترتیب یک جلوه گرم‌تر و صمیمی‌تر به آن خواهید بخشید.

قبل از عرضه هدایای تبلیغاتی اطمینان حاصل کنید که سیاست‌های شرکتی را بررسی کنید

اگر نگران تخریب چهره و شخصیت خود بین مشتریان یا شرکای تجاری خود هستید، توصیه می‌شود که ابتدا سیاست‌های شرکت را در این مورد بررسی کنید. عرضه هدایا ممکن است در شرکت شما امری پسندیده باشد. با این حال، دریافت کنندگان یا شرکت‌ها ممکن است دیدگاه‌های مختلف و یا قوانین متفاوتی در شرایط مختلف داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *