166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

مواردی درباره پاور بانک و تبلیغات با آن

بیشتر اوقات ما کلمه پاور بانک را می‌شنویم. این واژه بیشتر به یکی از ابزارهای جانبی تلفن همراه اشاره دارد و برای کسانی که تحرک بالایی دارند بسیار مهم به نظر می‌رسد. در کنار این واقعیت که افراد بیشتری به چنین محصولی نیاز دارند، قطعا لازم است که بدانیم این ابزار چیست و چه عملکردی دارد.

اساسا، پاور بانک اصطلاحی است که به یک ابزار اشاره دارد که می‌تواند انرژی الکتریکی را در خود ذخیره کند و سپس آن را به ابزار دیگر منتقل کند. برخی افراد این ابزار را یک شارژر قابل حمل می‌نامند و این وسیله افراد را قادر می‌سازد که ابزار الکترونیکی و موبایل خود را در هنگام حرکت، شارژ کنند. این پاور بانک برای افراد می‌تواند اهمیت بیشتری پیدا کند چون آنها به باتری پشتیبان نیاز دارند، زمانی که یک منبع برق در دسترس نیست. پاور بانک تبلیغاتی می‌تواند شرکت شما را به بهترین نحو و در طولانی مدت به یاد افراد بیاندازد.

در بازار کنونی، پاور بانک ظرفیت‌های گوناگون باتری از ۲۰۰۰ mAh تا بیش از ۲۰۰۰۰ mAh را دارد. این ابزار معمولا برای شارژ باتری تلفن همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد که ظرفیت باتری آن کم‌تر از پاور بانک است. برای مثال، یک پاور بانک معمولا برای شارژ یک تلفن هوشمند استفاده می‌شود که بتواند باتری آن را برای ۲ تا ۳ بار استفاده شارژ کند.

معمولا بر روی یک پاور بانک درگاه‌های اتصال مختلف وجود دارند که این ابزار را قادر می‌سازد تا بسیاری از انواع موبایل از قبیل آیفون، بلک بری، اندروید و غیره را شارژ کند. با این کار وابستگی ما به پریز برق در حین انجام کارها می‌تواند کاهش یابد. پاور بانک می‌تواند نیاز ما به چنین انرژی، به خصوص برای موبایل‌های ما را تامین کند. امروزه، پاور بانک‌ها با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رود، قیمت بستگی به ظرفیت و کیفیت باتری و قطعات داخلی تفاوت خواهد کرد.

استفاده از پاور بانک در کمپین تبلیغاتی شرکت

همیشه استفاده از مواردی که در طول روز برای کاربر مفید هستند باعث احساس خوب مشتری خواهد شد. در صورتی که نام برند و لوگوی شرکت را بر روی این اقلام قرار دهید، در هر بار استفاده از آنها این نام را مصرف کننده خواهد دید. از طرف دیگر در صورتی که این ابزار در اداره مورد استفاده قرار بگیرد افراد دیگری هم با برند شما آشنا خواهند شد و در صورت نیاز داشتن به خدمات و یا محصولاتی که عرضه می‌کنید، با شرکت شما تماس خواهند گرفت.

همیشه از محصولات و آیتم‌های تبلیغاتی باکیفیت استفاده کنید. این هدایای تبلیغاتی نماینده شرکت شما خواهند بود و در صورتی که از موارد باکیفیت استفاده کنید، افراد احساس بهتری نسبت به برند شما پیدا خواهند کرد. از طرف دیگر هر چه کیفیت محصولات تبلیغاتی شما بهتر باشد زمان بیشتری دوام خواهند آورد. دوام طولانی باعث خواهد شد نام برند شما تعداد دفعات بیشتری در معرض دید افراد هدف شما قرار بگیرد.

همیشه از پاور بانک با ظرفیت مناسب استفاده کنید. با انتخاب انواع کم ظرفیت، مشتریان شما نمی‌توانند از آن برای شارژ کردن تلفن‌های هوشمند خود استفاده کنند و عملا بدون استفاده خواهند ماند.

این یک سری اطلاعات جزئی در مورد این که پاور بانک چیست و چه کاربردی می‌تواند برای گسترش نام برند داشته باشد، است. همان طور که نیاز به تلفن در زندگی روزمره ما افزایش می‌یابد، موارد استفاده از شارژر قابل حمل نیز گسترش می‌یابد. می‌توان از انواع مختلف این وسیله برای شارژ کردن دیگر وسایل الکترونیکی استفاده کرد. دانستن درک اولیه از ویژگی این ابزار می‌تواند به ما کمک کند که از آن در موارد تبلیغاتی نیز استفاده کنیم، به خاطر دوام بالای آنها گسترش نام برند بهتر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *