166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

بهترین محصولات تبلیغاتی برای انگیزه دادن به کارمندان

اغلب گفته می‌شود که کارمندان خوشحال و سالم، کارمندان بهتری هستند. این امر بدیهی به نظر می‌رسد، اما کارفرمایان اغلب نمی‌توانند این جو هماهنگ و پر انرژی را در محیط کار ایجاد کنند. در حقیقت، طبق تحقیقاتی که مرکز کنترل و پیش‌گیری از بیماری‌ها انجام داد، شرکت‌هایی که از سلامت کار پشتیبانی می‌کنند، کارمندان آنها در هر روز، درصد بیشتری کار می‌کنند.

در حالی که به عنوان کارفرما، شما نمی‌توانید یک بیماری را پیش‌گیری یا درمان کنید، قدم‌های کوچک برای ارتقا سلامت کارکنان و سلامتی می‌تواند در دراز مدت یک تفاوت بزرگ ایجاد کند. برنامه‌های سلامت در مقیاس بزرگ ممکن است خارج از محدوده کسب‌وکار شما باشد، اما ارائه انواع خاصی از محصولات تبلیغاتی یک راه مقرون‌به‌صرفه و موثر برای نشان دادن توجه شما به کارمندان است که سلامتی آنها را در نظر گرفته و در نتیجه بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

این محصولات تبلیغاتی، فقط در مورد به رسمیت شناخته شدن و گسترش نام تجاری نیست، چرا که به شما در مورد داشتن کارکنانی سالم‌تر و خوشحال‌تر نیز کمک می‌کند. در اینجا فقط چند ایده برای شروع کار با این نوع از هدایای تبلیغاتی وجود دارد.

اسپری ضد عفونی کننده دست به صورت قلم، گیره‌دار

استفاده از بهداشت خوب، کلید سالم ماندن است. در حالی که شستن دست‌ها واقعا راه ایده‌آل برای دور کردن میکروب‌ها از دستان است، پیدا کردن آب و صابون ممکن است همیشه ممکن نباشد، به خصوص در محیط بیرون. در این موارد، ضد عفونی‌کننده‌های ۱۰ میلی لیتری دست یک جایگزین خوب هستند.

این محصولات برای هر شرایطی ایده‌آل بوده، زیرا درپوش منحصر به فرد آن اجازه می‌دهد به هر چیزی، از کمربند گرفته تا کیف دستی، کوله‌پشتی و چیزهای دیگر متصل شود.

نه تنها مزیت قابلیت حمل بودن را دارد، این اسپری ضد عفونی کننده دست، دارای دو عطر مختلف است. بر خلاف اغلب ضد عفونی کننده‌های دست، که به صورت ژل مایع هستند، این یک اسپری ضد میکروب با کارکردی آسان است! علاوه بر این، چاپ کردن نام تجاری‌تان بر روی این اسپری، راهی است که کارمندان را در به یاد آوردن این که کسب‌وکار شما به دنبال رفاه آنها است، فراهم می‌کند.

قدم شمار دیجیتال

یک روش دیگر برای بهبود سلامت کلی، ورزش است. ورزش منظم، انرژی فیزیکی و ذهنی بیشتری به شما می‌دهد. این به معنای بهره‌وری بیشتر در محل کار است. به عنوان یک کارفرما، شما می‌توانید عادات سالم را با این محصول پیشرفته مفید، تشویق کنید. کارمندان در محیط کار حرکت زیادی ندارند و معمولا در یک جا ساکن هستند، با استفاده از این محصول تبلیغاتی، انگیزه آنها برای حرکت بیشتر خواهد شد.

قدم شمار ورزش کردن را ساده و سرگرم کننده می‌کند، چون یک رادیو موج اف ام با هدفون، یک شمارنده کالری، یک شمارنده قدم دیجیتال با خوانایی آسان و یک صفحه نمایش برای نشان دادن ساعت دارد.

برای کاربرد آسان که بتوان آن را با خود حمل کرد، این محصول یک بند پلاستیکی دارد که می‌توان آن را به بازو بست و باعث می‌شود که این هدیه، تاثیر زیادی در عملکرد کارمندان در شرکت داشته باشد. از طرف دیگر با استفاده از آن در مکان‌های عمومی، نام برند شما را افراد بیشتری خواهند دید.

کیت مراقبت بهداشتی یکی از هدایای تبلیغاتی پر کاربرد

کیت بهداشتی

کارمندان و کارکنان شرکت، قطعا نمی‌توانند تمامی لوازم بهداشتی خودشان را با خود به اداره بیاورند و از آنها استفاده کنند. این کیت مراقبت از بهداشت سفارشی یک راه حل برای بیان قدردانی خود از کارمندان برای کارهایی است که انجام می‌دهند.

این جعبه شامل یک برس، آینه و لوازم دیگری برای نظافت است. همه چیز در یک کیف شفاف قرار داده شده و شما می‌توانید آرم و لوگوی شرکت را بر روی آن چاپ کنید و پیغامی را برای کارکنان بر روی آن قرار دهید.

شما می‌توانید با تماس با شرکت راسا انواع مختلف آیتم‌های تبلیغاتی را برای گسترش برند خود تهیه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *