166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

انواع هدیه تبلیغاتی، اشیایی که کسب و کارتان را دگرگون خواهد کرد

هدیه تبلیغاتی امروزه از موثرترین راه های جذب و وفاداری مشتری ، به برندی خاص می باشد. هدیه تبلیغاتی که لوگوی فروشگاه؛ شرکت یا کارخانه ای خاص را داشته باشد، مشتری را حتی برای کمترین مقدار خرید به محل کسب شما باز می گرداند و شما را از معضلات بسیار زیادی مثل فروش کم گرفته تا حتی مسائل بسیار وخیم تری مانند ورشکستگی نجات دهد.

یکی از معروف ترین مثال ها در این زمینه به شرکت “جنرال موتورز” آمریکا مربوط می گردد. در سال ۲۰۰۸ میلادی موج ورشکستگی ناشی از فلج شدن شدن بازار سرمایه در بازار بسیاری از کمپانی های بزرگ از جمله “جنرال موتورز” را در بر گرفت. این شرکت از دولت کمک خواست و وام کلانی از وزارت دارایی آن کشور گرفت.بعد از آن اعلام کرد که هر مشتری ،اگر ۱۰ محصول از هر گروه تولیدی این شرکت را خریداری نماید ، یک عدد از همان نمونه را به عنوان هدیه تبلیغاتی دریافت خواهد کرد. اینگونه بود که این شرکت نه تنها، وام کلان خود را به دولت آمریکا پس داد ؛ بلکه به سوددهی زیادی نیز رسید و امروزه به واسطه همان هدیه یکی از پرفروش ترین کمپانی ها ده تنها در آمریکا بلکه در کل جهان می باشد.

نکته مهم دیگری که قبل از تشریح انواع هدیه تبلیغاتی بایستی به آن اشاره کرد، خسیس نبودن مالک در عرضه ی هدایای تبلیغاتی ست. چرا که خست در ارائه هدیه به مشتری، این پیام را به مشتری می رساند که این فروشگاه یا شرکت در ارائه هدیه تبلیغاتی درمانده است، پس حتما در ارائه خدمات نیز کاستی هایی دارد.

با این نگاه مختصر به فواید هدیه تبلیغاتی به انواع هدیه تبلیغاتی، در بازار ایران می پردازیم:

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی راسا گیفت

از انواع مختلف هدیه تبلیغاتی در ایران که از دیرباز به مشتریان و کارکنان ارائه می شده است، می توان به خودکار تبلیغاتی اشاره کرد. در واقع قدیمی ترین هدیه در ایران موارد مذکور می باشد می تواند با طراحی منحصر به فرد، همواره برند شما را تبلیغ کند.

جاکارتی و کیف پول

جاکارتی چرم تبلیغاتی

از قدیمی ترین هدیه تبلیغاتی می توان به کیف های پول جاکارتی تبلیغاتی با برند فروشگاه یا شرکت اشاره کرد. این توع محصول اگر از نوع خوبی تهیه شود می تواند چندین سال برند شنا را تبلیغ نماید.

کتاب نفیس

قرآن کریم

کتاب های معروف مثل قرآن یا دیوان حافظ با یرند شرکت می تواند تا مدن نامحدودی برند شما را به مشتریان بشتاساند. ار مزیت های این نوع از انواع هدیه دست به دست شدن آن است . در بار که این مکتوبات در اختیار کسی قرار می گیرد، می تواند کسب و کارتان را به مخاطب، به بهترین نحو بیان نماید.

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی فلزی تبلیغاتی
از انواع هدیه جاکلیدی تبلیغاتی می باشد، چرا که تاریخ مصرف ندارند؛ ارزانند و بسیار در دست مردم قابلیت پخش دارند.

از انواع هدیه تبلیغاتی دیگر ، به اختصار نام می بریم:

فلش مموری تبلیغاتی ، ساعت تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی، آفتاب گیر، یا ابزار تبلیغاتی؛ صنایع دستی، دفتر یادداشت، پاوربانک تبلیغاتی، ساک خرید پارچه ای، محصولات چرم، بجهای سینه و پبکسل های سینه؛ ست روی میز اداری , و بسیاری انواع هدیه دیگر که نمی توان از همه ی آنها نام برد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *