166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

خودکار تبلیغاتی ؛ پر طرفدارترین هدیه تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی به مثابه وسیله ای بسیار کارا و لازم و همه شمول در همه ی جلسه ها و مسائل روزانه در دست مشتری قرار خواهد داشت. از این رو، در بین تمامی هدایای تبلیغاتی که امروزه در بازار تولید و عرضه می گردند، خودکار تبلیغاتی پر فروش ترین و پرطرفدارترین وسیله می باشد.

یکی دیگر از عوامل محبوبیت خودکار ، عناصر کیفی مختلف و هزینه و نوع کار و خوش سلیقگی مدیران می باشد. یکی از خصیصه های خودکار  امکان نوشتن و چاپ روی پوشش خودکار تبلیغاتی می باشد. به نوعی که هر خودکاری با هر جنس لعم از پلاستیک، فلز، و یا هر نوع دیگری را می توان به راحتی با استفاده از روش حک لیزری ، دارای لوگو شرکت یا فروشگاه نمود.

از لحاظ تنوع محصول نیز هیچ یک از هدیه تبلیغاتی قابل قیاس با خودکار های تبلیغاتی نیستند. خودکارها چه از لحاظ جنس ، چه از لحاظ رنگ، رنگ نوشتاری، طراحی ظاهری ، قیمت و بسیاری المان های دیگر آنقدر متنوع است که به هیچ وجه نمی توان تمامی آن را بیان کرد. ضمن اینکه فرسودگی آن نیز پایین است، و به علت استفاده بسیار زیاد مشتریان از آن همیشه و تا مدت بسیار زیادی تبلیغات شما در دسترس دید همگان قرار می گیرد.

عناصر کیفی خودکار تبلیغاتی :

خودکار از لحاظ متریال پوشش ماریال ، وزن خودکار و طراحی برای هیع تبلیغاتی دارای اهمیتی مضاعف است که با آن ضریب اعتبار فروشتان را تعیین خواهید کرد. هدیه تبلیغاتی یک سمبل چون خودکار، انتخاب نمود معتبر بودن و هویت بصری و احراز هویت برای آن شرکت یا فروشگاه است.

چرا خودکار را برای هدیه تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

خودکار تبلیغاتی وسیله ایست که در بازار امروز به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به عنوان مد روز حساب می شود. از این گذشته خودکار هدیه دادن به کسی ، نشان از احترام به شخصیت و علم و فرهنگ آن فرد است. چرا که خودکار یک وسیله علمی – فرهنگی است. مثلا ً در دانشگاه های معتبر جهان کسانی که به درجه بالایی در یک دانشگاه می رسند و مثلا به درجه استاد تمامی نائل می آیند، همکاران دیگر به نشانه احترام خودکارهای شان را به او هدیه می دهند و یا کمپانی فابرکاستل هر سال یک نمونه از محصولاتش را که حاوی تغییرات بنیادی تری نسبت به محصولات دیگر است؛ به عنوان قلم سال معرفی می نماید. در دین مبین اسلام نیز قلم، دارای قدسیت می باشد و در سوره ی قلم خداوند به آن قسم یاد می کند.

بهترین مکان برای عرضه خودکار تبلیغاتی:

از لحاظ عرضه بهترین مکان برای مشهور و همه گیر شدن لوگوی شما که باعث افزایش اعتبار و فروشتان می شود، نمایشگاه ها هستند. در اینگونه مجالس افراد معمولا ً نخبه ای می آیند و با هدیه تبلیغاتی شما ، کمک شایانی به عرضه محصولاتتان خواهد شد. شما می توانید با داشتن لیست و آدرس خریداران ویژه تان در هر سال نو به عنوان تبریک ، برای آنها خودکار تبلیغاتی خاص آن سالتان را ارسال کنید و سال نو را به آنها تبریک بگویید . از این طریق نیز می توانید اعتبار بسیار زیادی در بین مشتریان و مخاطبان محصولات خود پیدا کنید.

انواع خودکار های تبلیغاتی:

خودکار های تبلیغاتی با توجه به جنس متریال به دو دسته کلی خودکار پلاستیکی و خودکار فلزی تقسیم می شوند. که اگر بخواهیم دقیق تر دسته بندی کنیم میتوانیم هر یک از این دو دسته بندی را به چند زیر مجموعه تقسیم کنیم.

خودکار  از لحاظ جنس ، رنگ، و بسیاری المان های دیگر دسته بندی می شود. اما در اینجا ما تنها به چند نمونه ی پر طرفدارتر آن اشاره می کنیم:
خودکارهای پلاستیکی دکمه ای یا خودکار تاچیبل
خودکار هایی که دارای پایه ی اتصال به سطوح هستند
خودکارهایی که دارای وسیله اندازه گیری مثل سانتی متر یا ریزسنج هستند
خودکار با قابلیت تعویض جوهر

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *