166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی مرغوب برای تبلیغاتی ماندگار

هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا می‌توانند عوامل کلیدی در دستیابی به مشتریان جدید و نیز حفظ روابط مداوم با آنها باشند. هر کسب‌وکار به دنبال جذب مشتریان جدید بوده و فعالیت‌های مختلفی برای این کار انجام می‌دهد. از طرف دیگر مشتریان فعلی نیز باید حفظ شوند تا کسب‌وکار بتواند به فعالیت‌های خود ادامه دهد و رشد کند.

با توجه به مطالعات انجام شده، آیتم‌های تبلیغاتی با کیفیت بالا به مخاطبین کمک می‌کنند که شما را به خاطر داشته باشند و بیش از یک سوم از کسانی که این هدایا را دریافت می‌کنند، بعد از دریافت هدایای تبلیغاتی احتمال بیشتری وجود دارد تا با شرکت شما کار کنند.

با محصولات تبلیغاتی مرغوب متمایز خواهید بود

به دلیل درجه بی نظیری از کیفیت و کارایی، آیتم‌های تبلیغاتی شرکت راسا، اقلام کاملی برای رشد کسب‌وکار و ایجاد روابط مستحکم مشتریان موجود و نیز ایجاد روابط جدید هستند.

این آیتم‌های تبلیغاتی خیلی بیشتر از تبلیغ نام و لوگوی برند شما انجام می‌دهند. آنها همچنین به بالا بردن سطح خدمات مشتری کمک می‌کنند، اقلامی که مشتریان بارها و بارها از آنها استفاده خواهند کرد و دیده شدن توسط مخاطبین را فراهم می‌کنند. شرکت راسا با سابقه طولانی در عرضه آیتم‌های تبلیغاتی محصولاتی عالی و با کیفیت بالا را برای گسترش نام برند شما ارائه می‌دهد.

محصولات تبلیغاتی مقرون به صرفه و مرغوب

انواع مختلفی از آیتم‌های تبلیغاتی را می‌توانید تهیه کنید که در عین حالی که مقرون به صرفه هستند، تاثیر زیادی بر روی مشتریان می‌گذارند.

خودکار تبلیغاتی

 

خودکار تبلیغاتی

مهم نیست که کسب‌وکار شما در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند، یک خودکار تبلیغاتی می‌تواند یک عامل کلیدی برای بازاریابی کسب‌وکار شما باشد. برای هر کسب‌وکاری یک خودکار تبلیغاتی می‌تواند یک کارت ویزیت مفید و یک راه عالی برای به نمایش گذاشتن نام و لوگوی برند باشد تا تاثیر ماندگاری بر روی افراد بگذارد. این خودکارهای تبلیغاتی یک گزینه مقرون به صرفه برای برندها و موردی مفید برای مخاطبان کسب‌وکار شما خواهند بود.

انواع کیف مارک دار  

داشتن کیف‌های مارک دار در کمپین بازاریابی شما یک اجبار است و داشتن یک کیف باکیفیت حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است. هر کدام از آنها برای کمپین بازاریابی شما مفید هستند، از کیف‌های لپ تاپ گرفته تا انواع دیگر، به خاطر دوام بالایی که دارند، برند شما را به مدت طولانی تبلیغ خواهند کرد. نام  و لوگوی برند خود را بر روی آنها قرار دهید و به عنوان هدایای تبلیغاتی برند خود به مشتریان و یا کارمندان خود هدیه دهید. هر جایی که از این کیف‌ها استفاده شود، برند شما تبلیغ خواهد شد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

یکی از محصولاتی که فضای کافی در اختیار صاحبان کسب‌وکار برای تبلیغ برند خود را می‌دهد، ساعت دیواری تبلیغاتی است. این ساعت‌ها با نشان دادن زمان توجه افراد را به خود جلب کرده و با داشتن صفحه‌ای بزرگ محل خوبی را برای قرار دادن نام و لوگوی برند فراهم می‌کنند. می‌توانید با هزینه‌ای اندک آنها را تهیه کنید و به مشترین خود هدیه دهید. این ساعت‌های دیواری اگر جنس مرغوبی داشته باشند، دوام بسیار طولانی دارند و بازگشت سرمایه خوبی را برای شرکت خواهند داشت.

اقلام تبلیغاتی شرکت راسا برند شما را به شیوه‌ای به یاد ماندنی، مفید و حرفه‌ای تبلیغ می‌کنند. مشتریان فعلی از کیفیت و کارایی بالای هدایای تبلیغاتی شما راضی خواهند بود و از این محصولات در کارهای روزمره خود استفاده خواهند کرد. با ارائه آیتم‌های مرغوب می‌توانید به مدت طولانی در یاد افراد بمانید. شما می‌توانید با شرکت راسا تماس بگیرید تا کارشناسان باتجربه، شما را در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین آیتم تبلیغاتی که برای کسب‌وکار شما مفید است، راهنمایی کنند. در صورتی که اقلام تبلیغاتی شرکت خود را در تعداد  بالا سفارش دهید، می‌توانید با قیمت‌های پایین‌تر آنها را تهیه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *