166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

اشتباه کسب و کارها در هنگام انتخاب محصولات تبلیغاتی بخش یک

چه اشتباهاتی را اغلب کسب و کارها هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی مرتکب می‌شوند

اگر محصول اشتباه را انتخاب کنید، سرمایه‌گذاری شما در محصولات تبلیغاتی ممکن است به هدر رود. در عوض، اگر شما محصول مناسب را انتخاب کنید، مطمئن باشید که تمام فواید و مزایای مورد نیاز کسب و کار خود را به دست می‌آورید.

در حقیقت، بسیاری از کسب و کارها معمولا در تمام مزایای بالقوه‌ای که هدایای تبلیغاتی می‌توانند ارائه کنند، گرفتار می‌شوند. اغلب کسب و کارها نمی‌توانند از افتادن به دام تصمیم‌گیری‌های نادرست هنگام انتخاب یک مورد برای فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی خود اجتناب کنند. به این ترتیب، به جای آن که سود خوبی به دست آورند، کمپین تبلیغاتی آنها شکست می‌خورد.

مزایای هدایای تبلیغاتی

تحقیقات بی‌شماری به روشنی نشان می‌دهند که انتخاب محصول مناسب دارای چندین مزیت مهم است:

انتخاب محصولات تبلیغاتی کارآمد باعث بهبود تشخیص نام تجاری خواهد شد

مشتریان برای مدت طولانی از محصولات تبلیغاتی با کیفیت استفاده می‌کنند

یک استراتژی کم‌هزینه هم می‌تواند برای رسیدن به مخاطبان گسترده‌تر مفید باشد

محصولات تبلیغاتی یک جایگزین اصلی برای کارت‌های تجاری استاندارد هستند

انتخاب استراتژی مناسب، برای درگیر کردن حواس مشتری طراحی خواهد شد

اغلب اشتباهات معمول هنگام انتخاب یک مورد تبلیغاتی

۱: انتخاب محصول اشتباه

اگر، برای مثال، مخاطب اصلی شما متشکل از مردان حرفه‌ای است، سپس انتخاب یک محصول آشپزخانه بسیار بعید است که نیازهای این گروه را برآورده کند. در این مورد، درس بسیار ساده است:

دقت کنید که مخاطبین هدف خود را بشناسید و سپس محصول مناسب را برای آن گروه انتخاب کنید. دقت کنید که محصول انتخاب شده به عادات کاری، سرگرمی‌ها، سبک زندگی و یا علایق آنها مربوط باشد.

هدایای تبلیغاتی

به طور شگفت‌انگیز، تحقیقات PPAI نشان می‌دهد که کسب و کارها باید اولویت انتخاب مورد مناسب برای مخاطبین خود را داشته باشند. آنها باید این کار را انجام دهند حتی اگر این به معنای فراتر رفتن از بودجه مقرر باشد.

در صورت استفاده از محصولات تبلیغاتی مناسب، شرکت یک بازگشت سرمایه‌گذاری خوبی را به دست می‌آورد. همیشه توجه داشته باشید که مخاطبان معمولا خواستار دریافت یک مورد ارزشمند و مفید به جای یک محصول بی‌کیفیت و ارزان هستند.

با این حال، کسب و کارها باید از کاهش سرمایه‌گذاری خود و محدود کردن انتخاب‌ها اجتناب کنند. یک تعادل مطلوب وجود دارد، اگر در محصولاتی سرمایه‌گذاری کنید که بسیار گران‌قیمت باشند، باید آنها را محدود کنید.

یک عامل دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. در حالت ایده‌آل، محصولی که یک کسب و کار انتخاب می‌کند باید متناسب با برنامه بازاریابی بزرگ‌تر شرکت باشد. آیتم‌های تبلیغاتی که با ارزش‌ها یا اهداف برند و شرکت همخوانی ندارند، شما را به موفقیت زیاد و مورد نیاز شرکت نخواهند رساند.

از سوی دیگر، فعالیت‌های بازاریابی موفق، محصولات تبلیغاتی را یکپارچه می‌کنند به صورتی که به طور پیوسته با آن ترکیب می‌شوند و پشتیبانی واقعی از ماموریت و اهداف کلی کسب و کار را فراهم می‌کنند. چنین استراتژی همیشه بالاتر و فراتر از افزایش آگاهی تجاری خواهد بود.

۲: انتخاب یک مورد ماندگار

انتخاب یک آیتم تبلیغاتی به یاد ماندنی، همیشه مورد توجه خواهد بود، نه تنها با ایجاد یک تاثیر طولانی مدت بر روی گیرندگان آن، بلکه با کسب اطمینان از یک نام تجاری که خدمات و محصولات با کیفیت ارائه می‌دهد.

نام تجاری یک راه عالی برای ایجاد تاثیر خوب بر روی مشتریان است. بنابراین از هدیه دادن چیزی که با لوگو شرکت همراه است، نترسید. سعی کنید به خارج از کادر فکر کنید: ایجاد فلش مموری تبلیغاتی به شکل سفارشی یا هر نوع دیگری از محصولات سفارشی که به احتمال زیاد دریافت کنندگان را شگفت‌زده می‌کند. یکی از این پاور بانک‌ها، فلش مموری‌های سفارشی، یا راه‌حل‌های مستقیم دیگر می‌تواند به یک یادآوری در خانه کمک کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *