166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

جعبه ابزار خاص تبلیغاتی؛ هدیه‌ای ویژه برای مشتریان خاص

جعبه ابزار خاص تبلیغاتی

اگر در میان مشتریان خود افرادی را دارید که  حتی مقدار کمی‌ هم به تعمیرات و استفاده از ابزارآلات علاقه مندند، با یک جعبه ابزار خاص تبلیغاتی آن‌ها را سوپرایز کنید. این نوع از جعبه ابزار تبلیغاتی به صورت سفارشی و متناسب با نظر و ایده شما تهیه می‌گردد.

راساگیفت در این نوشته به طور کامل به جعبه ابزارهای سفارشی پرداخته و هر آنچه را که باید درباره آن بدانید را خدمتتان ارائه کرده است.

منظور از جعبه ابزار خاص تبلیغاتی چیست؟

جعبه ابزار خاص تبلیغاتی نمونه ای از جعبه ابزارها به شمار می‌رود که بصورت سفارشی در شرکت‌های ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی تهیه و تولید می‌گردد. همانطور که می‌دانید از جعبه ابزارها به منظور جمع آوری ابزارآلاتی نظیر انبردستی، چراق قوه، پیچگوشتی، قیچی، کاتر، چکش و سایر آن‌ها استفاده می‌شود. گاهی اوقات برخی از افراد ایده‌ها و طرح‌های منحصر بفردی در ذهن داشته که می‌تواند تغییرات شگرفی را در کسب و کارها بوجود آورد. با ارائه آن به شرکت‌های تبلیغاتی می‌توانند جعبه ابزار خاص تبلیغاتی را تحویل بگیرند. این محصول می‌تواند در خانه یا محل کار مورد استفاده قرار گیرد و در جنس‌های پلاستیکی و فلزی تولید گردد.

چگونه جعبه ابزار خاص تبلیغاتی داشته باشیم؟

شرکت‌هایی نظیر راساگیفت آماده خلق طرح‌های شما هستند. شما می‌توانید با تماس با شرکت یا مراجعه حضوری ایده‌های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. اکثر جعبه ابزارها در طرح‌های مشابه یافت می‌گردند. بنابراین هنگامی‌که شما از طرح‌های منحصر به فرد و خاص استفاده کنید، شانس موفقیت بیشتری دارید. شما می‌توانید متناسب با نوع کسب و کار‌ها یا مشتریان خود طرح‌های متنوعی تولید کنید. مثلا برای افرادی که از جعبه ابزارهای خانگی استفاده می‌کنند، می‌توانید از طرح‌هایی استفاده کنید که نشان دهنده آن باشند.

چگونه جعبه ابزار خاص تبلیغاتی داشته باشیم؟

مشخصات یک جعبه ابزار خاص تبلیغاتی

شاید برایتان جالب باشد که جعبه ابزار خاص تبلیغاتی چه ویژگی‌ها و مشخصاتی دارد؟

زمانی می‌توان از جعبه ابزار خاص تبلیغاتی استفاده کرد که اولا ظاهر و طرح آن منحصر به فرد بوده ثانیا از در مشتری حس شگفت زدگی و حیرت را ایجاد کرده باشد. در ادامه به تعدادی دیگر از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • مقاومت: اولین نکته ای که در هنگام تهیه جعبه ابزار تبلیغاتی باید مورد توجه قرار گیرد، مقاومت آن است. پارچه یا هر نوع متریالی که در تهیه آن‌ها استفاده می‌شود، باید به گونه ای باشد که در برابر رطوبت، پارگی یا حرارت مقاوم باشد. به خاطر داشته باشید که هر چقدر از مواد با کیفیت تری در تهیه آن‌ها استفاده کنید، اعتبار و ارزش شما نیز در نزد مشتری افزایش پیدا می‌کند.
  • فضای کافی: یک جعبه ابزار خاص تبلیغاتی باید مانند هر نوع دیگر آن از فضا و جای کافی برخوردار باشد. وجود چند جیب در اطراف آن‌ها می‌تواند باعث نظم بخشیدن بیشتر به ابزار تبلیغاتی گردد. همچنین هر چقدر تعداد آن‌ها بیشتر باشد، پیدا کردن ابزارها آسانتر و راحتر خواهد بود.
  • سبک و قابل حمل: از ویژگی‌های دیگر یک جعبه ابزار مناسب، قابل حمل بودن آن است. در هنگام سفارش این نکته را مدنظر داشته باشید.

در خرید جعبه ابزار خاص تبلیغاتی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

در خرید و سفارش جعبه ابزار خاص تبلیغاتی رعایت چند نکته مهم ضروری می‌باشد. در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

توجه به اندازه ابزارها را فراموش نکنید. اندازه جعبه ابزارها باید متناسب با تعداد و نوع ابزارها انتخاب گردد. از طرف دیگر توجه به اندازه نباید باعث افزایش وزن آن شود. زیرا همانطور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره کردیم، سبک و قابل حمل بودن از ویژگی‌های یک جعبه ابزار مناسب به شمار می‌آید.

جنس جعبه ابزار خاص تبلیغاتی نکته دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. به خاطر داشته باشید که جنس با کیفیت، طول عمر بالاتری داشته و برای مدت بیشتری استفاده می‌گردد. همچنین بهتر است که برای صرفه جویی در هزینه، مصارف استفاده از آن را جدا کنید. در واقع اگر مشتریان برای مصارف خانگی یا سبک از آن استفاده می‌کنند، جعبه ابزارهای پلاستیکی می‌تواند گزینه مناسبی برایشان باشد. اما اگر بخواهید همه ابزارآلات را به صورت یکجا در آن قرار دهید و از مقاومت بیشتری برخوردار باشد، جعبه ابزار فلزی گزینه مناسبی است.

در خرید جعبه ابزار خاص تبلیغاتی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

در جعبه ابزارخاص تبلیغاتی چه لوازمی‌را می‌توان قرار داد؟

یک جعبه ابزار خاص تبلیغاتی که بتواند حداقل نیازهای شما را برطرف کند، باید حداقل ابزارهای زیر در آن جای گیرد.

  • پیچگوشتی: پیچگوشتی‌ها از ابتدایی ترین ابزارها به شمار می‌آیند. این نوع ابزار برای انجام هر کاری مناسب است و در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • چکش‌ها: اگر نگاهی به زندگی خود بیاندازید، حتما حداقل یکبار از چکش استفاده کرده اید. برای زدن میخ به دیوار یا آویزان کردن عکس یا هر کار دیگری این چکش‌ها هستند که به کمک شما می‌آیند.
  • آچارها: داشتن چند آچار در منزل ضروری می‌باشد. گاهی اوقات برای باز و بسته کردن برخی از لوله‌ها یا برخی از پیچ‌ها، آچارها گزینه مناسبی می‌باشند.
  • آچار فرانسه: حتی اگر همین حالا از جای خود برخیزید و نگاهی به جعبه ابزار بیاندازید، یک آچار فرانسه را در آن می‌یابید. با توجه به کارایی بالای آن وجود یک جعبه ابزار از ضروریات به شمار می‌آید.
  • انبر دست: انبر دست‌ها هم نیز از لوازم ضروری دیگر به شمار می‌آید. از جمله آن‌ها می‌توان به انبر دم باریک اشاره کرد.
  • سیم چین: امروزه از سیم‌ها در قسمت‌های مختلفی از وسایل‌ها استفاده شده است. به همین دلیل وجود یک سیم چین برای کارکردن با آن‌ها ضروری می‌باشد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *