166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

اهمیت هدایای تبلیغاتی

امروزه استفاده از هدایای تبلیغاتی برای به نمایش گذاشتن برند و کسب و کار بسیار مهم است. محصولات تبلیغاتی می تواند شامل هر محصولی که نشان تجاری یک شرکت روی آن است، باشد. این محصولات می تواند چیزی به سادگی یک خودکار تبلیغاتی یا یک پیراهن تبلیغاتی و هر چیز دیگری با طرح برند تجاری شما باشد. محصولات تبلیغاتی سال ها به عنوان یک تاکتیک بازیابی مقرون به صرفه مورد استفاده قرار گرفته است. اگر شما قصد تبلیغ برند تجاری خود را با استفاده از هدایای تبلیغاتی دارید این نوشتار می تواند به شما در درک بهتر اهمیت بالای این هدایای تبلیغاتی کمک کند.

دلایل اهمیت هدایای تبلیغاتی برای برند تجاری

  1. بازاریابی با مدت بیشتر

ممکن است تبلیغات دیجیتالی مدت زمان زیادی باقی نمانند و هزینه های بیشتری برای اینکه برند خود را در مدت طولانی تری به کاربران نشان دهید، صرف شود. در حالی که استفاده از محصولات تبلیغاتی برای به نمایش گذاشتن برند تجاریتان می تواند مدت زمان طولانی تری مورد استفاده ی کاربران قرار گیرد و استفاده کنندگان از این محصولات هر روز با نام و برند تجاری شما روبرو می شوند، در این شرایط ممکن است برند شما سایر کاربران را نیز جذب کند، برای مثال استفاده از یک لباس یا خودکار با برند تبلیغاتی شما می تواند علاوه بر شخصی که از این محصولات استفاده می کند سایر افراد را نیز که با برند شما روبرو می شوند را تحت تاثیر قرار دهد. در اینجا شما فقط یک سرمایه گذاری اولیه روی محصولات تبلیغاتی انجام داده اید، اما بازدهی آن، روز ها، هفته ها یا حتی سال ها ادامه می یابد و این محصولات مورد استفاده باقی می مانند.

  1. ایجاد روابط دوستانه با مشتریان با استفاده از هدایای تبلیغاتی

هدایای لوکس شرکتی راهی عالی برای ایجاد روابط طولانی مدت با مهمترین مشتریان است. مشتریان دوست دارند که احساس ارزشمندی کنند. بسیاری از مدیران معتقدند که هدایایی که ارتباطات دوستانه با مشتریان ایجاد کند، مهم هستند. ارسال هدایای مفید و با ارزش به مشتریان، بر آنها تاثیر مثبت می گذارد و احساس رضایت مشتری را از برند شما افزایش می دهد.

  1. درک ملموس از برند شما با استفاده از محصولات تبلیغاتی

مردم نمی توانند تبلیغات بنری دیجیتالی یا عکس هایی که در رسانه ها قرار می گیرند را لمس و درک کنند، به همین خاطر این نوع تبلیغات معمولا به زودی فراموش می شوند. استفاده از محصولات تبلیغاتی برای تبلیغ برندتان می تواند ارتباط ملموس و قابل درکی را بین مشتری و کسب و کار شما ایجاد کند. این کار باعث می شود که شرکت شما به یاد ماندنی تر شود زیرا گیرندگان هدایای تبلیغاتی، بار ها و بار ها برند شما را می بینند.

  1. تبلیغ بیشتر برند تجاری با هدایای تبلیغاتی توسط کارکنان شرکت

فقط مشتریان نیستند که از محصولات با برند تجاری شما قدردانی می کنند بلکه نام تجاری شما در محل کار نیز می تواند وفاداری کارکنان را به برند تجاریتان افزایش دهد. شما می توانید با ارائه محصولات تبلیغاتی به عنوان هدیه به کارکنان شرکت خود مشتریان بیشتری را به برند خود جذب کنید برای مثال خانواده و دوستان کارکنان شما با برند شما روبرو می شوند و ممکن است به عنوان مشتری جذب برندتان شوند.

  1. ایجاد شهرت با استفاده از محصولات با کیفیت بالا

محصولات تبلیغاتی با کیفیت می تواند در ذهن کاربران فکر خوبی نسبت به نام تجاری شما ایجاد کند. استفاده از این محصولات برای تبلیغ برندتان باعث می شود که مردم متوجه شوند که شما به آنچه هدیه می دهید، اهمیت می دهید و همینطور مشتریان شما احساس خواهند کرد که یک هدیه با کیفیت بالا، نشان دهنده ی خدمات سطح بالایی است که آنها می خواهند.

  1. بازاریابی کم هزینه و موثر

ممکن است بسیاری از شرکت های کوچک نتوانند هزینه های زیادی را برای تبلیغ برند خود با استفاده از روش های تبلیغاتی مختلف بپردازند، اما آنها همچنان می توانند به اهداف بازاریابی خود با استفاده از محصولات تبلیغاتی کم هزینه دست یابند. بسیاری از هدایای تبلیغاتی کم هزینه و موثر برای تبلیغ برند تجاری استارتاپ ها وجود دارد. اکثر تولید کنندگان محصولات تبلیغاتی، قیمت ها را برای توزیع انبوه بسیار پایین نگه می دارند. قیمت این محصولات پایین است اما تاثیر آن بر کاربران بسیار زیاد است.

  1. تشخیص فوری برند

مصرف کنندگان محصولات تبلیغاتی با برند شما، بلافاصله پس از مشاهده ی لوگوی شما، شرکت و محصولات یا خدمات شما را شناسایی می کنند. هدیه دادن محصولات تبلیغاتی به مشتریان در به خاطر سپردن و شناخت کسب و کار شما به آنها کمک می کند که این یکی از دلایل کلیدی برای توزیع هدایای تبلیغاتی است. تحقیقات نشان می دهند که حدود ۸۹ درصد از استفاده کنندگان هدایای تبلیغاتی، می توانند شرکت تبلیغ کننده را که این هدایا را حدود ۲ سال گذشته از آن دریافت کرده اند را به یاد بیاورند. هدایای تبلیغاتی به مدت طولانی در خانه ها و ادارات یا ماشین ها و غیره باقی می مانند و استفاده کنندگان آنها را به یاد کسب و کار و شرکت شما می اندازد.

  1. محصولات تبلیغاتی مانند کارت ویزیت شما عمل می کنند

کارت ویزیت، شرکت، محصولات یا خدمات شما را به کاربران معرفی می کند. محصولات تبلیغاتی شما نیز کم و بیش مانند یک کارت ویزیت عمل می کنند و همینطور نتایج بهتری دارند. شما می توانید بر روی هدایای تبلیغاتی اطلاعات تماس، لوگوی شرکتتان، تصاویر و شعاری که پیام تجارت شما را نشان می دهد چاپ کنید، بنابر این این محصولات تقریبا می توانند مانند یک کارت ویزیت عمل کنند که کاربران می توانند روزانه از آنها استفاده کنند.

جمع بندی

شما باید بهترین راه را برای تبلیغ برند تجاریتان پیدا کنید اگر استفاده از محصولات تبلیغاتی را در ترکیب بازاریابی خود قرار دهید، بسیار عالی خواهد بود و شما می توانید با هزینه ای کمتر تبلیغات موثرتری را برای برند خود انجام دهید. محصولات تبلیغاتی می توانند مصرف کنندگان را به روشی مقرون به صرفه به سمت تجارت شما سوق دهند. با استفاده از این محصولات می توانید دامنه محصولات یا خدمات خود را در بین مخاطبان بیشتری گسترش دهید. این موارد همچنین برای ایجاد یک پایگاه مستحکم مشتری و افزایش وفاداری مشتری بسیار عالی هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *