166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

چرا باید به یک پاوربانک برای موبایل خود نیاز داشته باشید

هدایای تبلیغاتی راسا گیفت دارای انواع پاوربانک های تبلیغاتی می باشد که شما می توانید با مراجعه به صفحه آن محصولات را مشاهده کنید.

با تکامل فن‌آوری‌های پیشرفته در دنیای کنونی، تلفن هوشمند به یک ابزار اساسی برای هر فرد تبدیل شده است. در حقیقت، مردم از انواع مختلفی از برنامه‌ها در تلفن‌های همراه خود برای بدست آوردن ویژگی‌های مختلف استفاده می‌کنند.

با این حال، برنامه‌ها در موبایل شما می‌توانند باتری را سریع‌تر تخلیه کنند و بنابراین ممکن است باتری شما به طور حتم در پایان روز تمام شود. بنابراین شما ممکن است در مواقع اضطراری نتوانید از گوشی استفاده کنید و در نتیجه مهم است که برای اجتناب از این وضعیت، اقدام‌های لازم را انجام دهید.

مقاله بخوانید ! انواع مدل ها و مزایای پاوربانک خورشیدی

برای این منظور، پاور بانک‌های مختلف در بازار عرضه می‌شوند که برای مردم بسیار مفید هستند و افراد می‌توانند باتری موبایل خود را از تمام شدن محافظت کنند. این دلیل اصلی است که اکثر مردم علاقه بیشتری به خرید این ابزار عالی برای تلفن‌های همراه خود دارند.

در حقیقت، پاوربانک تبلیغاتی ابزاری است که می‌تواند به شما کمک کند وسایل الکتریکی خود را مثل تلفن‌های هوشمند، لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها را بدون پریز برق، شارژ کنید. در واقع، هر برند در حال حاضر برای محصولات خود پاور بانک‌هایی را عرضه می‌کند. البته ممکن است آنها هم چنین برای برخی دیگر نیز سازگار باشند.

به طور کلی، دستگاه پاور بانک می‌تواند برق را از پریز برق ذخیره کند و بعدا می‌تواند برای شارژ کردن تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها به کار رود.

البته، این پاور بانک‌ها در انواع اندازه‌ها و شکل‌ها در دسترس هستند. در واقع، هر یک از آنها دارای ویژگی‌های منحصر به فرد برای ارائه بهترین کیفیت برای شارژ کردن موبایل شما است.

انواع مختلف پاوربانک‌ ها

پاور بانک‌هایی که برای موبایل شما به کار می‌روند معمولا در انواع مختلفی تولید شده و در ظرفیت‌ها و اشکال مختلف هستند و هر یک از آنها ویژگی‌های متفاوتی دارند و در جاهای مختلف می‌توانید از آنها استفاده کنید. به این ترتیب، دو نوع اصلی از پاور بانک‌ها به شرح زیر فهرست شده‌اند.

پاور بانک با شارژ از برق شهر و درگاه USB

پاور بانک خورشیدی

پاور بانک با شارژ از برق شهر و درگاه USB با اندازه‌ها و پیکربندی‌های مختلف در بازار موجود است. شما می‌توانید این محصولات را مطابق با طرز مصرف و الزامات تلفن همراه خود تهیه کنید.

پاور بانک با شارژ خورشیدی، یک پنل فتو ولتائیک دارد که که علاوه بر شارژ از طریق برق شهر می‌تواند با آن باتری‌های پاور بانک را شارژ کند. با این حال، پنل خورشیدی به شما بالاترین سرعت شارژ را نمی‌دهد و بنابراین باید در هنگام شارژ با پنل خورشیدی صبور باشید.

 

پاوربانک تبلیغاتی

چگونه از پاوربانک استفاده کنیم؟

برای شارژ کردن پاور بانک خود باید از برخی چیزهای مهم پیروی کنید که آنها در زیر آورده شده است.

اساسا، هر نوع پاور بانک ممکن است سوکت ورودی اختصاصی داشته باشد که برای دریافت نیرو از آن استفاده شود. البته، این نیرو می‌تواند از سوکت USB روی کامپیوتر شخصی شما تامین شده و برای سریع‌تر شارژ شدن می‌توان از شارژر دیواری استفاده کرد.

البته، برخی از پاور بانک‌ها می‌توانند از یک سوکت برای ورودی و نیز خروجی استفاده کنند. بنابراین بهتر است قبل از اینکه از پاور بانک استفاده کنید دستورالعمل را بخوانید.

براساس ظرفیت پاور بانک و سطح شارژ آن، ممکن است مدتی طول بکشد تا پر شود. برخی از پاور بانک‌ها تعدادی LED دارند تا نشان دهند که آیا آنها به ظرفیت کامل شارژ رسیده‌اند و وقتی پر شده به شما هشدار می‌دهد که سوکت را از پریز بکشید.

توصیه‌هایی برای خرید بهترین پاوربانک

زمانی که تصمیم گرفتید از پاوربانک برای شارژ کردن موبایل خود استفاده کنید، باید برخی عوامل ضروری را در نظر بگیرید.

در بیشتر موارد، لیتیوم – یون و لیتیوم – پلیمر مواد اولیه‌ای هستند که برای ساخت باتری‌های پاور بانک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته اینها مواد خوبی هستند که قدرت را به طور موثر ذخیره می‌کنند.

پاور بانک‌ها نمی‌توانند کل ظرفیت ذخیره شده را به تلفن همراه منتقل کنند و بنابراین شما باید میزان از دست دادن انرژی را هنگام خرید در نظر بگیرید. بنابراین بهتر است نوعی از پاور بانک را خریداری کنید که نرخ شارژ ۹۰ % را دارا باشد.

همچنین باید برخی چیزهای مهم دیگر مثل ظرفیت، تعداد خروجی، مشخصات خروجی و برخی چیزهای دیگر را در هنگام خرید پاور بانک در نظر بگیرید.

علاوه بر این بهتر است پاور بانکی را انتخاب کنید که بتواند انرژی ذخیره شده را به مدت طولانی حفظ کند. با این حال، مدت زمان حفظ نیروی پاور بانک همیشه بستگی به تعداد دفعاتی دارد که شما از پاور بانک برای شارژ کردن وسایل استفاده می‌کنید بستگی دارد.

به این ترتیب، شما باید همه این چیزها را زمانی که تصمیم به خرید یک پاوربانک برای موبایل‌تان گرفته‌اید، در نظر بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *