166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

چرا باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کرد؟

هدیه تبلیغاتی

شاید از خود بپرسید، هدیه تبلیغاتی چیست و به چه دردی می خورد! شما کاملا حق دارید. در اینجا همه چیز را در مورد هدیه تبلیغاتی برای شما خواهیم گفت. هدیه های تبلیغاتی در واقع کالاها و وسایلی هستند که به عنوان کادو از طرف یک شرکت یا ارگان خاص به مشتری ها و بازدیدکنندگان داده می شود. در اینجا یک نکته ی خاص وجود دارد که این نوع هدیه را از دیگر هدیه ها متمایز می کند و آن هم این است که لوگو، آرم، نشان و یا شعار خاصی بر روی کالا حک می شود که در واقع نوعی تبلیغات به حساب می آید. برای همین می توان هدیه تبلیغاتی را مرتبط با بخش بازاریابی (marketing) دانست. هدف از هدیه ی تبلیغاتی این است که بتوان با مشتری ها ارتباط موثر گرفت. ثابت شده است که هدیه تبلیغاتی می تواند وفاداری و اعتماد را در میان مشتری ها زیاد کند. برای همین روز به روز بیشتر به این مسئله اهمیت داده می شود.

هدیه تبلیغاتی

اولین بار چه رمانی از هدیه تبلیغاتی استفاده شد؟

این مسئله به سال ۱۷۸۹ برمی گردد. زمانی که در انتخابات ژورنال واشنگتن، هدایای تبلیغاتی در میان مردم پخش می شد. ایم هدایا شامل دکمه های یادبود بودند. حتی تا قرن نوزدهم نیز سازمان و شرکت خاصی وجود نداشت که هدیه تبلیغاتی تولید کند اما تقویم های تبلیغاتی بسیار استفاده می شد. همانطور که امروزه نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در امروزه در کشورهای مطرح دنیا همچون آمریکا، کانادا، انگلستان، ایرلند، استرالیا و غیره اصطلاحی تحت عنوان مشاوران تبلیغاتی داریم که در واقع توزیع کنندگان محصولات تبلیغاتی می باشند. این مسئله از اهمیت هدیه تبلیغاتی در دنیای کسب و کار خبر می دهد. چیزی که در سطح جهانی به آن توجه می شود.

انواع هدیه تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی

انواع کالا از یک نایلون گرفته تا ساعت های گران و حتی خودروهای را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی به کار برد. در متداول ترین حالت، خودکار تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی و جاکلیدی تبلیغاتی بسیار مورد استفاده واقع می شود. شما حتما تاکنون چندبار هدیه تبلیغاتی گرفته اید. این هدیه ها تنها برای تبلیغ و ایجاد حس خوب در میان مشتری ها و مخاطبان به کار می رود. مسئله ی مهم این است که محا تبلیغ بر روی هدیه باید در دید باشد. حتما در اندازه ی مناسب و با کیفیت واضح بر روی آن چاپ و پرینت شود، در غیر این صورت آن هدیه دیگر ارزشی نخواهد داشت.

از شما میپرسم؟ آیا از گرفتن هدیه تبلیغاتی خوشحال نمی شوید؟ چه کسی از این کار بدش می آید. هدیه های تبلیغاتی یعنی احترام گذاشتن به مشتری های خود. این را همیشه به یاد داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *