166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

چرا از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

اهمیت هدایای تبلیغاتی

آشنایی با هدایای تبلیغاتی سابقه دیرینه‌ای در ذهنمان دارد. اگر نگاهی به اطراف خود بیاندازیم مطمئنا ابزاری را پیدا کنیم که بر روی آن یک نوشته از یک شرکت یا آرم یک موسسه حک شده باشد.مطمئنا بعد از نگاه کردن، به خاطر می‌آوریم که آن را از کجا آورده‌ایم یا از چه کسی هدیه گرفته‌ایم.

هدایای تبلیغاتی بخشی از عملیات بازاریابی به شمار می‌آید که توسط شخص یا شرکت در جهت جذب مخاطب انجام می‌شود. استفاده از آن نه تنها در گذشته بلکه در حال و آینده نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

۶ مورد از اهمیت هدایای تبلیغاتی که باید بدانید

این روزها شاید با پیشرفت فضای مجازی، استفاده از هدایا تبلیغاتی، در جهت جذب مشتری امری بیهوده بدانید.

شاید بگویید که با ارسال ایمیل یا تخفیفات دیگر می‌توانیم مشتریان زیادی را جذب کنیم.

اما واقعیت این است که تعداد اندکی از افراد جامعه ایمیل‌های خود را به طور روزانه بررسی می‌کنند. اکثر آن‌ها فقط در مواقع خاص به صفحه خود مراجعه کرده و آن را مورد بررسی قرار می‌دهند.

شما می‌توانید با هدیه یک خودکار به مخاطبان خود، در هر لحظه‌ای که به آن نگاه می‌کنند با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

6 مورد از اهمیت هدایای تبلیغاتی

از جمله اهمیت‌های دیگر هدایا تبلیغاتی را می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱- پایین بوده هزینه آن نسبت به روش‌های دیگر

یکی از روش‌های تبلیغات و بازاریابی استفاده از بیلبوردها و بنرها در سطح شهر یا جاهای پر تردد می‌باشد. اما می‌دانید که باید هزینه زیادی را صرف آن‌ها کنید.

شما می‌توانید به منظور بازاریابی از هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. کاری که هزینه آن مطمئنا نسبت به روش‌های دیگر به صرفه‌تر خواهد بود.

شما با این کار تنها هزینه خود را صرف افرادی می‌کنید که می‌دانید مشتریان خاص و هدف شما خواهند بود.

۲- ماندگاری بالا در دنیای تبلیغات

همانطور که می‌دانید هدایای تبلیغاتی از جمله کالاهای با ارزشی هستند که افراد می‌توانند در طول یک دوره کوتاه مدت یا بلند مدت از آن‌ها استفاده کنند.

یعنی شما با پرداخت هزینه اندکی می‌توانید در طول یک دوره در کنار مشتریان خود قرار بگیرید و بازاریابی کنید.

این هزینه‌ها نسبت به هزینه‌های دیگر در طول یک دوره، بسیار اندک خواهد بود و به قول برخی از صاحبان کسب و کار‌ها که از هدایا تبلیغاتی استفاده می‌کنند، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت خواهید کرد.

۳- ارتباط با مشتری هدف

در این نوع روش تبلیغات شما مستقیما با افرادی در ارتباط هستید که مشتریان خاص و هدف شما خواهند شد. شما دقیقا مشتریان خود را شناسایی کرده و سپس با هدایای تماس بگیرید با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنید.

یکی از اهمیت های هدایای تبلیغاتی ارتباط با مشتری هدف است

۴- وفادارای شما به مشتری

این روزها رقابت در دنیای کسب و کار از سرعت بالایی برخوردار است. همچنین این امکان وجود دارد که مشتریان پس از بررسی محصولات به سمت شرکت یا موسسه دیگری بروند.

در این میان نقش بازاریابی اهمیت بالایی خواهد داشت. شما می‌توانید با ارائه محصولات و هدایای با کیفیت بالا پیوند و رابطه عمیقی با مشتریان خود برقرار کنید.

محصولاتی که بتواند در طولانی مدت در کنار مشتریان شما حضور داشته باشند.

۵- برندسازی

این نکته را به خاطر داشته باشید که هدایای تبلیغاتی می‌توانند برند شما را هر لحظه به مشتریان و افراد دیگر یادآوری کنند.

۶- موثر و مفید بودن

هدیه تبلیغاتی می‌تواند علاوه بر تبلیغ و بازاریابی برای شما، بخشی از نیازهای مشتری را نیز تامین کند. یکی از ابزارهای پر کاربرد در بین افراد، گوشی موبایل است. شما می‌توانید با هدیه ابزارهای جانبی به مشتریان هدف خود، برای آن‌ها کارآمد و سودمند باشید.

راساگیفت در انتخاب هدیه تبلیغاتی با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت شما را راهنمایی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید در سایت راسا گیفت از محصولات ما دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *