166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

پاور بانک چیست ، چرا شما به آن نیاز دارید، کدامیک را بخرید قسمت دو

پورت های USB و خروجی قدرت

پاور بانک اولیه من با یک پورت USB ورودی و یک خروجی ۲ آمپری همراه بود. این بدان معنی است که من می‌توانم هر بار فقط یک دستگاه را شارژ کنم. با این حال، پاور بانک پشتیبان من دو پورت ۲ آمپری در اختیار دارد.

هر دو پاور بانک به من اجازه می‌دهند از ویژگی شارژ سریع در گوشی‌های هوشمند جدید استفاده کنم، بنابراین این چیزی است که شما باید در ذهن داشته باشید. کابل USB شما و همچنین پاور بانک تان باید با گوشی شما برای شارژ سریع با ۲ آمپر سازگار باشد.

در حال حاضر، برخی از مردم از من می‌پرسند که به دنبال چه تعداد خروجی در پاور بانک خود باشند. مجددا می‌گویم، این بستگی به استفاده شما دارد. پاور بانک اولیه من یک پورت داشت و برای استفاده من کافی بود. اگر چه پاور بانک پشتیبان من دارای دو پورت است، اما من تنها در اکثر موارد از یکی از آنها استفاده می‌کنم.

اگر فقط یک گوشی داشته باشید و تنها از پاور بانک استفاده می‌کنید، فقط یک پورت USB 2A کافی خواهد بود. با این حال، اگر شما چندین کاربر یا تلفن برای شارژ دارید، به دنبال یک پاور بانک تبلیغاتی ارزان با حداقل یک پورت ۲ آمپری و یک پورت ۱٫۲ آمپری باشید. اگر شما یک پاور بانک با دو پورت ۲ آمپری پیدا کردید، آن هم می‌تواند یک گزینه خوب برای شما باشد.

قابلیت حمل

سومین مورد مهم در هنگام خرید یک پاور بانک، قابل حمل بودن آن است. در حالی که داشتن قدرت اضافی عالی است، شما همچنین می‌خواهید راحت‌تر آن را حمل کنید. پاور بانک شما باید در حالی که ظرفیت کافی را دارد در جیب شما نیز قابل حمل باشد.

قابلیت حمل نیز دلیلی است که من به دنبال پاور بانک های کوچکتر هستم. پاور بانک پشتیبان من، در حالی که ۶۰٪ ظرفیت بیشتری را ارائه می‌دهد، چیزی نیست که من بتوانم در جیب شلوارم حمل کنم. اطمینان حاصل کنید که یک پاور بانک خریداری نکنید که حمل آن دشوار باشد.

پاور بانک ارزان تبلیغاتی

کیفیت

یکی دیگر از مهمترین مسائل در هنگام خرید یک ست پاور بانک تبلیغاتی ، کیفیت آن است. کیفیت همیشه ضروری است، اما وقتی که حرف از کابل، شارژر، باتری و قیمت پاور بانک تبلیغاتی به میان می‌آید، دارای اهمیت دوچندان می‌شود که بهتر است دنبال گزینه‌های معتبر و با کیفیت بالا بروید. مطمئنا، شاید نیاز باشد در نهایت قیمت بیشتری پرداخت کنید. اما این به شما کمک خواهد کرد از آسیب دیدن گوشی یا سایر ابزارهایی که قصد دارید آنها را شارژ کنید، در امان بمانید.

شما می‌توانید بر سر قیمت چانه بزنید، اما هرگز کیفیت را قربانی نکنید.

گزینه‌های انتخاب پاور بانک

من نمی‌خواستم هیچ نام تجاری یا برندی برای پاور بانک در اینجا معرفی کنم، اما هنگامیکه دیدم کمی ابهام در این زمینه وجود دارد، قصد دارم لیستی از موارد مورد علاقه خودم را ارائه کنم.

  1. پاور بانک Xiaomi Mi – با ظرفیت‌های ۵۰۰۰ میلی آمپر، ۵۲۰۰ میلی آمپر، ۱۰،۴۰۰ میلی آمپر و ۱۶،۰۰۰ میلی آمپر عرضه می‌شود. در حال حاضر در تمام سایت‌های خرده فروشی در دسترس هستند، اما به آنها توجه کنید. کیفیت بالا، قیمت کم.
  2. Ambrane – هزاران گزینه، کیفیت عالی، قیمت‌ها نیز در نهایت به یک سطح معقول رسیدند.
  3. Sony – یکی دیگر از برندهای محبوب پاور بانک ها، محصولات سونی است که می‌تواند کمی گران باشد (بیشتر به دلیل نام تجاری)، اما کیفیت آنها فوق العاده است.
  4. Portronics – یکی دیگر از برندهای تجاری معروف در زمینه پاور بانک.
  5. Asus – قابل اعتماد، اما کمی گران.

آیا هنوز در مورد پاور بانک ها ابهامی دارید؟ لطفا در بخش نظرات در پایین به ما اطلاع دهید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *