166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

پاور بانک چیست، چرا شما به آن نیاز دارید، کدامیک را بخرید قسمت یک

پاوربانک ها این روزها اقلامی حیاتی هستند. با استفاده از گوشی‌های هوشمند مدرن، که با هر به روز رسانی قدرتمندتر می‌شوند، میزان مصرف انرژی آنها نیز افزایش می‌یابد.

شرکت‌ها نیز با اضافه کردن ویژگی‌های جدید مانند نمایش منحنی سامسونگ Galaxy S6 Edge و Moto Display که مدام روشن می‌مانند، مصرف باتری را افزایش می‌دهند.

ویژگی‌های دیگر مانند باز شدن قفل با تشخیص چهره، دوبار ضربه زدن برای روشن کردن صفحه و غیره باعث مصرف باتری حتی زمانی که شما از تلفن استفاده نمی‌کنید می‌شوند.

نکته این است که ما به قدرت بیشتری نسبت به هر زمان دیگری نیاز داریم.

با این حال، این چیزی است که بسیاری از شرکت‌ها بر آن تمرکز ندارند. به جای استفاده از باتری‌های قوی‌تر یا نوآوری در زمینه باتری، گوشی‌های هوشمند باریک‌تر از گذشته شده‌اند.

این بخشی از یک رقابت جدید است که شرکت‌های بزرگ مانند اپل، سامسونگ و غیره آغاز کرده‌اند.

تخلیه باتری می‌تواند آزار دهنده باشد به ویژه هنگامیکه در سفر هستید؛ زیرا دسترسی به یک منبع برق در چنین شرایطی کمی دشوار می‌شود. به لطف وجود پاوربانک تبلیغاتی ، شما دیگر لازم نیست که نگران باشید.

 

پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک چیست؟

قبل از اینکه ما نکات مربوط به پاوربانک ها را شروع کنیم، برخی از شما ممکن است ندانید یک قیمت پاور بانک تبلیغاتی چیست. آیا این یک منبع انرژی بی نهایت برای گوشی‌های هوشمند شما است؟ خیر، ما هنوز در این نقطه از تکنولوژی نیستیم!

جدای از شوخی یک پاوربانک تنها یک دستگاه ذخیره سازی انرژی است.

این مجموعه‌ای از باتری‌ها است که می‌تواند صدها مرتبه شارژ شود. یک پاوربانک می‌تواند از ۱ باتری تا ۶ یا ۸ باتری داشته باشد.

در واقع، حداکثر تعداد آنها تنها با توجه به توانایی سازنده محدود می‌شود. صرفنظر از آن، همه چیزی که شما باید بدانید این است که شما هم اکنون می‌توانید پاور بانک خود را حمل کرده و چندین بار گوشی هوشمند خود را شارژ کنید.

هنگامی که باتری گوشی هوشمند شما شارژ شد، می‌توانید باتری‌های پاور بانک را دوباره پر کنید.

نکات مهم هنگام خرید پاوربانک

من حداقل چند سال است که از پاور بانک استفاده می‌کنم. پس از گوشی هوشمند، پاور بانک من بهترین دوست من است. نه تنها گوشی‌های هوشمند بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده‌اند، بلکه از آن مهم‌تر این است که آنها را همیشه شارژ نگه دارید.

از آنجا که اولین پاور بانک من کاملا نا‌امید کننده بود، من تحقیقات در این حوزه را آغاز کردم. با توجه به تجربیات من، مهمترین نکات هنگام خرید پاور بانک مواردی است که در ادامه آورده شده است.

ظرفیت پاوربانک

این مهم ترین جنبه خرید یک پاوربانک است. جدای از کیفیت، قیمت و جنبه‌های دیگر، ابتدا باید تعیین کنید که دنبال چه ظرفیتی هستید.

برای شروع، ظرفیت باتری گوشی هوشمند خود را بررسی کنید. اگر شما به دنبال یک پاوربانک هستید که توسط شما مورد استفاده قرار بگیرد، می‌توانید میزان حجم باتری گوشی خود را در نظر بگیرید و آن را حداقل دو یا سه برابر کنید.

این به این معنی است که شما با این پاور بانک می‌توانید گوشی خود را حداقل دو یا سه بار شارژ کنید.

به عنوان مثال، من از پاور بانک Xiaomi Mi 10.400 mAh استفاده می‌کنم تا باتری گوشی  ۲۳۰۰ میلی آمپری Nexus 5 خود را شارژ کنم. این پاوربانک می‌تواند باتری گوشی من را سه بار و نیم شارژ کند.

در انتهای روز، من حدود ۳٫۵ بار گوشی خود را شارژ کرده‌ام و کمی انرژی نیز همچنان در پاوربانک من باقی مانده است. این می‌تواند یک ایده از ظرفیت پاور بانک شما ارائه دهد.

به عنوان یک قاعده کلی، همیشه قدرت بیشتری را در نظر بگیرید که برای شارژ گوشی خود از آن استفاده نخواهید کرد. هرگز باتری خود را به طور کامل تخلیه نکنید، زیرا این موضوع بر روی عمر باتری شما تاثیر می گذارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *