166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

فواید ارائه محصولات تبلیغاتی چیست ؟

تقریبا تمام واحد‌های تجاری خواهان ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود به عنوان اقدامات بازاریابی، قدردانی و گسترش برند هستند.

با این حال، بسیاری از آنها در ابتدا از هزینه‌های مربوط به این نوع سرمایه‌گذاری می‌ترسند.

تبلیغات از طریق هدایای تبلیغاتی دامنه وسیعی از مزایا را برای صاحبین کسب و کار به دست آورده است و از طرف دیگر مزایای سفارش محصولات تبلیغاتی و آیتم‌های بازاریابی از یک فروشگاه آنلاین بی‌پایان است.

مطالعه کنید ! تبلیغ کسب و کار با محصولات تبلیغاتی و بازاریابی

بسیاری از کسب و کارها ترجیح می‌دهند که محصولات تبلیغاتی را به صورت آنلاین بخرند؛ چرا که به آنها اجازه می‌دهد تا قیمت و نرخ وب سایت‌های مختلف را مقایسه کنند. قابلیت دسترسی و انتخاب برای محصولات ساده، دلیل دیگری برای معاملات آنلاین در زمینه اقلام تبلیغاتی است.

فواید مختلفی برای سرمایه‌گذاری بر روی محصولات و هدایای تبلیغاتی وجود دارد. برخی از موارد مهم عبارتند از :

ایجاد و حفظ منافع

اولین و مهم‌ترین فایده این هدیه، حفظ منافع است. زمانی که شما کالاهای مفید و بادوام را به عنوان محصولات تبلیغاتی هدیه می‌دهید.

گیرندگان عموما از آنها برای مدت زمان طولانی استفاده خواهند کرد. لوگو نشانه‌گذاری شده یا نام برند روی محصولات تبلیغاتی به طور مداوم به آنها یادآوری خواهد کرد که کدام شرکت این محصول با دوام و کاربردی را به آنها هدیه داده است. در نتیجه، نام برند یا محصول شرکت شما در ذهن مشتری شما قوی‌تر می‌شود.

هدایای تبلیغاتی نفیس

ارائه در نمایشگاه تجاری و تولید ترافیک بیشتر

یکی دیگر از مزایای کلیدی محصولات تبلیغاتی این است که اگر شما به یک نمایشگاه تجاری ملحق شوید یا بخواهید سازمان دهی کنید، ارائه محصولات تبلیغاتی یکی از راه‌های تشویق مردم به بازدید از غرفه شما است.

برای اطمینان از منافع دو طرفه یک بروشور در کنار هدیه تبلیغاتی شرکت به بازدید کنندگان ارائه دهید تا اطلاعات بیشتری از کسب و کار شما بدست بیاورند.

نمونه‌های آزاد به عنوان محصولات تبلیغاتی

دادن نمونه‌های تماس بگیرید از محصولات شرکت، یک استراتژی دیگر بازاریابی تبلیغاتی است. اگر شما اخیرا یک محصول جدید یا یک دفترکار در شاخه جدیدی از کسب و کارتان را راه‌اندازی کرده‌اید، می‌توانید نمونه‌هایی از محصولات جدید و یا خدمات باتخفیف از دفترکار جدید را به عنوان هدیه تبلیغاتی به بازدید کنندگان ارائه دهید.

این یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه و اقتصادی است، چون اغلب افراد کنجکاوی ذاتی را با محصولات جدید مرتبط می‌دانند و آگاهی از برند افزایش می‌یابد.

ارتقا از طریق پیشنهادات ویژه شرکت

مزیت بعدی محصولات تبلیغاتی این است که هر زمان که شرکت شما یک نقطه عطف مهم مانند سالگرد تاسیس، پذیرش هر گونه جایزه یا دستیابی به یک هدف خاص را جشن می‌گیرد، می‌توانید از این فرصت استفاده کنید تا محصولات و خدمات خود را به شکلی ظریف بازاریابی کنید و این می‌تواند از طریق پوسترهای تبلیغاتی و یا محصولات تبلیغاتی انجام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *