166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی برتر برای صنعت مالی

هدایای تبلیغاتی ارزش خود را به عنوان یک استراتژی بازاریابی ارزان اما موثر برای ارتقای کسب‌وکار اثبات کرده‌اند. بسیاری از نظرسنجی‌ها به طور مکرر اهمیت آنها برای جلب توجه مشتریان و مصرف کنندگان به یک کسب‌وکار را تایید کرده‌اند. صنعت مالی همچنین از کالاهای تبلیغاتی به عنوان ابزار بازاریابی و تبلیغات کسب‌وکار استفاده کرده است. با این حال، حفظ مشتری یکی از مشکلاتی است که صنعت مالی، مانند صنایع دیگر، به دلیل افزایش رقابت، درگیر آن است.

بسیاری از صاحبین کسب‌وکار برای حفظ مشتریان مالی خود روش‌های مختلفی را امتحان می‌کنند. رقابت سخت در کسب و کارهای جدید و یا تثبیت شده مسئول این مشکلات است که شرکت‌ها کنترل خود را بر مشتریان از دست می‌دهند. حفظ مشتریان وفادار به یک کسب‌وکار در صنعت مالی، کار دشواری است. اما هدایای تبلیغاتی به کسب و کارها در حفظ مشتریان کمک می‌کنند. طبق یک نظرسنجی، ۴۵ درصد، محصولات تبلیغاتی را برای حفظ مشتریان در صنعت مالی کارآمد دانستند.

۲۷ درصد از توزیع کنندگان گفتند که حفظ مشتریان مالی تا حدی وابسته به توزیع محصولات تبلیغاتی است. بنابراین تحقیق اکثر آنها وظیفه حفظ مشتریان را بدون محصولات تبلیغاتی دشوار یافتند. این آمار ما را با این واقعیت آشنا می‌کند که حفظ مشتری به طور کلی چیزی است که صاحبان کسب‌وکار باید برای رشد کسب‌وکار به آن توجه کنند.

کدام نوع از محصولات تبلیغاتی به مشتریان صنعت مالی بیشتر کمک می‌کنند؟ به این سوال، ۷۵ درصد از افراد گفتند که اقلام مورد علاقه آنها نوشت افزار و اقلام اداری هستند. ۷۰ درصد از توزیع کنندگان پوشاک را ترجیح می‌دهند تا مشتریان بالقوه را جذب کنند. مواردی که برای نوشیدن استفاده می‌شوند اولین بار، در فهرست ۶۰% از توزیع کنندگان بودند. در این میان، سایر موارد از قبیل ابزار فن‌آوری، کیف، سخت‌افزار و مواردی مربوط به سلامتی نیز محصولاتی کارآمد به شمار می‌آیند.

در اینجا یک فهرست برای انتخاب محصولات تبلیغاتی آورده شده است

۱. خودکار تبلیغاتی

اگر چه بیشتر مشتریان شما در این عصر دیجیتال از کامپیوترها استفاده می‌کنند، اما هنوز همه دوست دارند یک قلم شیک را همراه خود داشته باشند، زمانی که نیاز به نوشتن برخی مقالات، پر کردن جزئیات و امضای اسناد است. یک خودکار که از تکنولوژی مدرن ساخته شده است قطعا یک چیز افتخار آمیز است که همه دوست دارند در جیب خود نگه دارند. یک محصول تبلیغاتی مانند خودکار سفارشی، برای مشتریان احتمالی‌تان قطعا اطلاعاتی در مورد شرکت مالی شما خواهد داشت. دقت کنید که بر روی این خودکار طراحی لوگوی شرکت شما به خوبی حکاکی شده باشد.

۲. ماشین حساب

ماشین حساب صنفی از بهترین محصولات تبلیغاتی برای استفاده روزانه در دفاتر است. یک ماشین حساب شیک و مارک دار برای افزایش قابلیت دید برند شما کمک بزرگی است. این هدیه را با لوگو، نام برند و شعار شرکت خود سفارشی کنید.

۳. کاغذ سوراخ‌کن

کاغذ سوراخ‌کن برای یک دفتر مالی ضروری است چون همیشه کاغذهای زیادی وجود دارند که باید با یک روش خوب به هم پیوند بخورند. اگر لوگوی شرکت شما روی آن نوشته شده باشد، مشتریان را فورا به کسب‌وکار شما جلب می‌کنند. یک کاغذ سوراخ‌کن به عنوان یک ابزار تجاری در طول روز برای مشتریان‌تان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و دید برند شما را افزایش می‌دهد.

۴. کیف مدارک

مشتریان شما در صنعت مالی به طور مرتب در کنفرانس‌ها شرکت می‌کنند و برای حمل مدارک حیاتی به کیف مدارک نیاز دارند. به آنها کیف مدارک مخصوص کنفرانس را با لوگو و نام برند خود هدیه دهید. آنها اگر این موارد دارای کیفیت خوبی باشند را برای ماه‌ها، احتمالا سال‌ها، به عنوان یک روش مناسب برای نگهداری و سازماندهی اسناد نگه خواهند داشت.

۵. بطری‌های تبلیغاتی

بطری‌های نوشابه تبلیغاتی عالی هستند تا توجه مشتریان هدف خود را به کسب‌وکار و برند شرکت مالی شما جلب کنند. این بطری‌ها برای نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها، به خصوص آنهایی که کارشان در بیرون از دفاتر است، عالی هستند. زمانی که لوگوی شرکت شما روی این بطری‌ها چاپ می‌شوند، محصولات تبلیغاتی موثر برای ارتقای قابلیت دید و آگاهی از برند شما می‌شوند.

۶. فضای کافی تبلیغاتی بر روی لیوان

زمانی که مشتریان احتمالی شما به یک استراحت نیاز دارند، آنها باید از هدیه شما که یک لیوان تبلیغاتی شیک و جذاب است، بنوشند. آنها اغلب نوشیدنی خود را در دفتر یا خانه می‌نوشند. شما با چاپ آرم شرکت بر روی لیوان، دید تجاری خود را افزایش خواهید داد.

۷. پد ماوس

بسیاری از مشتریان شما از پد ماوس استفاده می‌کنند تا از ماوس کامپیوتر برای کار روزانه در دفتر و یا خانه استفاده کنند. پدهای ماوس، محصولات تبلیغاتی مفیدی هستند به صورتی که پد همیشه جلوی چشم‌ها بوده و لوگوی شرکت مالی شما را برای مشتری قابل مشاهده می‌کند. این یک روش جذاب و مد روز برای گسترش نام برند خواهد بود.

۸. پاوربانک تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی توان لازم را برای گوشی‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های جانبی تلفن همراه فراهم می‌کند. مشتریان در شرایطی مانند سفر بدون هیچ امکاناتی برای شارژ در اطراف همیشه از این هدایای مفید استفاده می‌کنند وقتی که یک دستگاه ناگهان نیاز به شارژ مجدد دارد این محصولات تبلیغاتی که نام برند و لوگوی شما بر روی آن چاپ شده به کمک خواهد آمد.

۹. دفتر یادداشت با جلد چرم

محصولات تبلیغاتی که در دست مشتریان است یک روش موثر برای تبلیغ کسب‌وکار شما به دیگر افراد خواهند بود. مطمئن شوید که این هدیه از چرم با کیفیت خوب درست شده باشد، به طوری که دریافت کنندگان بتوانند با افتخار این هدیه را به نمایش بگذارند. لوگوی شرکت شما بر روی این اقلام باکیفیت، قابلیت دید و تصویر برند شما را افزایش خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *