166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی برتر برای شرکت‌های املاک بخش یک

صاحبان کسب‌وکار املاک و مستغلات در بازار وسیعی رقابت می‌کنند تا توجه مشتریان را به خود جلب کنند و هویت برند را بسازند. با گذشت هر روز رقابت در بازار افزایش می‌یابد و شرکت‌های املاک و مستغلات را مجبور می‌کند تا برخی استراتژی‌های بازاریابی معمول را کنار بگذارند. آنها همچنین باید مراقب بودجه کم بازاریابی خود باشند و با استفاده از هدایای تبلیغاتی گسترش نام برند را بیشتر کنند.

بنابراین، یک استراتژیست بازاریابی باید برای کسب اطمینان از حداکثر قابلیت دید برند با توجه به بودجه برنامه ریزی کند. محصولات تبلیغاتی برای ارتقاء کسب‌وکار به روش مقرون‌به‌صرفه کارآیی خود را اثبات کرده‌اند و از طرف دیگر، مصرف کنندگان آنها را دوست دارند. ما این را نمی‌گوییم، آمار این طور می‌گویند! بیایید نگاهی به آمار بیندازیم:

۹۱ % از مصرف کنندگان حداقل یکی از هدایای تبلیغاتی را در آشپزخانه خود دارند، ۷۴ درصد حداقل یکی در فضای کاری خود دارند، ۵۵ درصد حداقل یکی در اتاق‌خواب خود دارند.

۸۳ % مصرف کنندگان مایل به دریافت یک محصول تبلیغاتی هستند.

۸۹ درصد مصرف کنندگان می‌توانند نام تبلیغ کننده‌ای را که در دو سال گذشته از آن محصولات تبلیغاتی دریافت کرده بودند را به خاطر آورند.

محصولات تبلیغاتی به اندازه ۵۰۰ % بیشتر باعث ارجاع مشتریان نسبت به یک آگهی تبلیغاتی داشتند.

قبل از دریافت محصول تبلیغاتی، ۵۵ درصد از افراد به شرکت‌ها مراجعه کرده‌اند و کار خود را انجام دادند. پس از دریافت محصولات تبلیغاتی، ۸۵ درصد از افراد با همان شرکت کار کردند.

شرکت‌های املاک و مستغلات باید توجه زیادی به مشتریان بالقوه داشته باشند و آنها را جلب کنند و آنها را با محصولات تبلیغاتی اغوا کنند. با این حال، مانند تمام استراتژی‌های بازاریابی دیگر، شما باید با دقت کالاهای تبلیغاتی را انتخاب کنید. اگر چیزهایی را که مردم در زندگی روزمره مفید می‌دانند را توزیع کنید، احتمال تعامل آنها با برند املاک و مستغلات شما بالاتر می‌رود.

در اینجا نمونه‌هایی از محصولات تبلیغاتی برتر وجود دارد که می‌تواند گیرندگان را به مشتریان خدمات املاک و مستغلات شما تبدیل کند و مشتری شما شوند.

محصولات تبلیغاتی برای املاک و مستغلات

۱. پیراهن و تی‌شرت

یک تی‌شرت که به عنوان هدیه داده می‌شود یک روش مطمئن برای اطمینان از این است که نام برند و نشان تجاری‌تان به طور مداوم برای مشتریان قابل مشاهده باشد. آنها پیراهن شما را با نام برند و نشان تجاری شرکت‌تان می‌پوشند. به این ترتیب، آنها به یک تبلیغ متحرک از کسب‌وکار شما تبدیل خواهند شد، چون بسیاری از مردم لوگوی شرکت را در طراحی تی‌شرت شما می‌بینند.

۲٫ خودکار تبلیغاتی سفارشی

همه دوست دارند خودکار جذاب و مارک دار داشته باشند. امروزه ممکن است مردم بیشتر کارها را روی کامپیوتر انجام دهند، با این حال، آنها باید از خودکار برای پر کردن اسناد استفاده کنند، سندهایی را امضاء کنند و بسیاری از آنها برای کار روزانه به خودکار نیاز دارند. یک خودکار سفارشی شخصی یک محصول تبلیغاتی محبوب است. اما اطمینان حاصل کنید که آنها از کیفیت عالی برخوردار هستند و دوام بالایی داشته باشند. برای بیشترین تاثیر، محصولات تبلیغاتی مانند خودکار باید نام برند و لوگوی شرکت را بر روی خود داشته باشند و در صورتی که بر روی آن فضای کافی وجود داشته باشد با قرار دادن پیام‌های شخصی و در جهت اهداف شرکت آن را سفارشی کنید.

۳٫ کارت‌های ویزیت مغناطیسی

کارت‌های ویزیت آهنربا دار می‌توانند به سطوحی مانند درب یخچال بچسبند. یک کارت ویزیت مغناطیسی با طرح جذاب باعث می‌شود تا مشتریان آن را نگهداری کنند و در مواقع لزوم باعث خواهد شد مشتری کسب‌وکار شما را به یاد آورد. به طور مشابه، یک آهن‌ ربا به شکل خانه با اطلاعات تماس شما، توجه مشتریان شما را به طور مداوم به خود جلب خواهد کرد. همچنین می‌توانید تقویمی که دارای مغناطیس است را نیز پخش کنید تا مشتریان شما بتوانند لوگوی املاک و مستغلات شما را در تمام طول سال ببینید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *