166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی برتر برای وکلا بخش یک

مانند دیگر صاحبان کسب‌وکار، وکلا نیز به استراتژی‌های بازاریابی و هدایای تبلیغاتی برای رسیدن به مشتریان هدف و ایجاد یک تصویر برند برای شرکت‌ها و خدمات خود نیاز دارند.

وکلا باید برای جلب توجه مشتریان در انبوه شرکت‌های جدید و قدیمی رقابت کنند و نتایج مورد نظر را بدست آورند. محصولات تبلیغاتی برای بازاریابی برند در میان مخاطبان هدف مختلف ارزش خود را نشان داده‌اند. شرکت‌های حقوقی همچنین می‌توانند از محصولات تبلیغاتی برای هدایت توجه مشتریان و ایجاد یک هویت برند خوب استفاده کنند.

 ۱۰ نوع محصولات تبلیغاتی برتر که تیم بازاریابی شرکت‌تان می‌تواند از آنها استفاده کند

۱. لیوان چای و قهوه

لیوان‌های تبلیغاتی چای و قهوه در زمره محبوب‌ترین محصولات تبلیغاتی هستند که بسیاری از بازاریابان زمانی که مشتری را هدف قرار می‌دهند، به آن فکر می‌کنند. در حقیقت، بسیاری از کسب‌وکارهای دیگر نیز لیوان‌ها را برای ترویج کسب‌وکار خود توزیع می‌کنند. لیوان‌ها با توجه به استفاده روزمره و قابلیت دید گسترده از هدایای تبلیغاتی عالی به شمار می‌روند. لیوان‌ها لوگو و شعارهای شرکت شما را بر روی خود دارند که به افراد، شرکت و پیام برند شما را یادآوری می‌کنند.

۲. خودکار تبلیغاتی

مشتریان دوست دارند خودکار تبلیغاتی به عنوان هدیه داشته باشند. اگر شما یک شرکت حقوقی را اداره می‌کنید، می‌توانید خودکار تبلیغاتی خود را به عنوان یک پیشنهاد مجانی توزیع کنید. افراد ترجیح می‌دهند از خودکارهای مارکدار و باکیفیت استفاده کنند و شما می‌توانید این اقلام را به آنها هدیه دهید و باید نام، لوگو و زمینه فعالیت شرکت را بر روی آن چاپ کنید. هر وقت که مشتری‌ها از خودکار استفاده می‌کنند به یاد شرکت، تخصص و کسب‌وکار شما خواهند افتاد.

۳. گلوله‌های استرس

اغلب مشتریان هدف شما ساعات زیادی را در سرکار هستند. آنها تحت فشار و در شرایط سخت هستند تا بتوانند از پس مشکلات کاری برآیند و شرایط ناخواسته و برخی اوقات شکست‌ها را رفع کنند. شرکت حقوقی شما می‌تواند با ارائه این گلوله‌های استرس به عنوان هدیه، کمی کمک کند تا آنها را از استرس خلاص شوند. دامنه وسیعی از گلوله‌های استرس در بازار موجود است در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف. اطمینان حاصل کنید که مورد هدیه، طراحی لوگو شرکت، نام و پیغام تجاری شما بر روی آن نوشته شده و برجسته باشد.

۴. کارت‌های ویزیت آهن‌ربادار

کارت‌های ویزیت آهن‌ربادار محصولات تبلیغاتی خوبی هستند که مشتریان احتمالی شما می‌توانند آن را به یک سطح فلزی بچسبانند. این کارت‌های ویزیت آهن‌ربادار به یخچال و یا هر سطح دیگری در محل کار و یا خانه مشتریان شما متصل خواهد شد و آنها را از کسب‌وکار شما آگاه کرده و پیام برند شرکت شما را به آنها یادآوری می‌کنند. به عنوان مثال، شما می‌توانید کارت‌های ویزیت آهن‌ربادار خود را طوری طراحی کنید که دارای ظاهری زیبا باشند و مشتریان شما تمایل داشته باشند ار آنها استفاده کنند. طراحی زیبا باعث می‌شود کارت ویزیت شما را در نزدیکی خود نصب کنند و نام برند و زمینه فعالیت شما همیشه در جلوی چشمان آنها باشد.

۵. جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی یک محصول تبلیغاتی دیگر است که شرکت حقوقی شما می‌تواند در کمپین بازاریابی خود توزیع کند. جاکلیدی که بر روی آن نام برند شما حکاکی شده باشد، کلیدهای اتومبیل و خانه مشتریان شما را نگه می‌دارد و بنابراین همیشه بسیار نزدیک به دریافت کنندگان یعنی افراد هدف کسب‌وکار شما خواهد ماند. آنها حلقه‌های کلیدی را ایمن نگه می‌دارند و بنابراین، این هدایا مدتی طولانی با آنها خواهند بود. اما فضای کمی روی جاکلیدی وجود دارد که باید لوگو و نام شرکت شما بر روی آن قرار داده شوند. سعی کنید از فضای موجود بهترین استفاده را کنید و با قرار دادن نوشته‌های زیاد و تصاویر بزرگ آن را بیش از حد شلوغ نکنید تا بهترین تاثیر را داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *