166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

چیزهایی که شما باید در مورد پاور بانک بدانید قسمت سه

هدایای تبلیغاتی راسا گیفت

چقدر طول می‌کشد تا تلفن یا آی‌پد را شارژ کنم؟

این کار به ظرفیت باتری پاور بانک و همچنین ظرفیت باتری دستگاه که شارژ می‌کنید بستگی دارد. مهم نیست که ظرفیت پاوربانک تبلیغاتی شما به چه میزان است، در عرض یک ساعت همان مقدار شارژ را که خروجی پاور بانک می‌تواند تامین کند به دستگاه شما تحویل داده خواهد شد.

پس اگر شما دو گوشی داشته باشید که دقیقا یکسان هستند، یکی از آنها توسط یک پاور بانک ۲۲۰۰ mAh شارژ می‌شود و دیگری توسط یک پاور بانک ۶۶۰۰ mAh شارژ می‌شود. هر دوی آنها در پایان یک ساعت همان مقدار شارژ دریافت خواهند کرد. تنها تفاوت این است که ۲۲۰۰ mAh شارژ کمتری نسبت به پاور بانک ۶۶۰۰ mAh در خود ذخیره کرده است.

چقدر طول می‌کشد تا خود پاور بانک را شارژ کنیم؟

زمان شارژ پاور بانک تبلیغاتی براساس توان و ظرفیت ورودی آن بسیار متفاوت است. به بیان ساده، شارژ یک پاور بانک ۲۲۰۰ mAh ممکن است تنها ۲ تا ۳ ساعت طول بکشد، در حالی که یک پاور بانک ۶۶۰۰ mAh ممکن است ۳ تا ۵ ساعت طول بکشد.

مقاله بخوانید ! انواع مدل ها و مزایای پاوربانک خورشیدی

یک پاور بانک را می‌توان با استفاده از یک شارژر دیواری یا یک کامپیوتر شارژ کرد. شارژر دیواری، پاور بانک را با سرعتی سریع‌تر از رایانه شارژ خواهد کرد. درگاه یواس‌بی کامپیوترها جریان خروجی کمتری نسبت به شارژرهای دیواری دارند.  

آیا به کابل مجزا برای شارژ پاور بانک نیاز داریم؟

اکثر پاور بانک‌ها با کابل USB ساده که تنها برای شارژ خود پاور بانک استفاده می‌شود، عرضه می‌شوند. یک طرف USB را به شارژر دیواری موبایل یا به پورت USB کامپیوتر یا لپ‌تاپ متصل کنید، تا شارژ شروع شود.

پاوربانک تبلیغاتی

آیا یک کابل شارژر احتیاج خواهیم داشت تا برای شارژ تلفن از آن استفاده کنیم؟

اغلب تلفن‌ها و تبلت‌ها مجهز به کابل USB مخصوص خودشان هستند. امکان قرار دادن کابلی که با همه وسایل سازگار باشد ممکن نخواهد بود.

به همین خاطر کابل شارژ در داخل پاور بانک قرار داده نمی‌شود، در نتیجه شما برای استفاده از پاور بانک نیاز به کابل شارژر مخصوص وسیله‌ای که می‌خواهید شارژ کنید، دارید.

درگاه ورودی و خروجی چه چیزهایی هستند؟

از درگاه ورودی برای شارژ پاور بانک استفاده می‌شود. معمولا این درگاه به یک اتصال کوچک USB متصل است.

از درگاه خروجی برای شارژ کردن تلفن یا دستگاه‌های دیگر استفاده می‌شود. معمولا این درگاه یک اتصال USB استاندارد است. به سادگی کابل شارژر دستگاه خود (طرف USB) را به این درگاه متصل کنید تا تلفن و یا دستگاه‌های دیگر را بتوانید شارژ کنید.

یک یادآوری ساده اما مهم

برای طولانی‌تر کردن عمر باتری، کارخانه‌ها تنها باتری را ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت، شارژ می‌کنند. لطفا پیش از استفاده، آن را به طور کامل شارژ کنید. شما می‌توانید برای شارژ پاور بانک برای دفعه اول مدت بیشتری را به این کار اختصاص دهید.

چگونه عمر پاور بانک را طولانی‌تر کنیم؟

از نگهداری کردن پاور بانک در محیط‌های خیلی گرم یا سرد اجتناب کنید. همیشه پاور بانک خود را با حداقل ۵۰ ٪ شارژ برای طولانی‌تر کردن عمر باتری، نگهداری کنید. نگهداری و استفاده نکردن از پاور بانک زمانی که به طور کامل تخلیه شده است، ظرفیت باتری را کاهش خواهد داد.

پاور بانک‌ها را از دسترس کودکان دور نگه دارید. موادی که در داخل باتری‌ها قرار داده شده‌اند می‌توانند در صورت مواجهه با پوست مضر باشند. این روش را به خاطر داشته باشید زمانی که پاور بانک را از طریق شارژر فندکی خودرو شارژ می‌کنید از اتصال یک پاور بانک به شارژر ماشین قبل از استارت زدن خودرو اجتناب کنید.

بسیاری از شارژرهای فندکی خودرو ممکن است قادر به محافظت خروجی در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ ورودی در حین استارت زدن خودرو نباشند و ممکن است به پاور بانک صدمه بزنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *