166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

چیزهایی که شما باید در مورد پاور بانک بدانید قسمت یک

ایمنی کلید انتخاب یک پاوربانک تبلیغاتی راسا گیفت مناسب است، جز اصلی یک پاور بانک، باتری لیتیوم یونی آن است. اگر چه این نوع باتری‌ها معمولا مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما ایمنی باتری محصول همیشه بیش‌ترین نگرانی را دارد.

rasagift.com فروشگاه اینترنتی هدایای تبلیغاتی | همین حالا پاوربانک تبلیغاتی خود را سفارش دهید.

امنیت پاوربانک را می‌توان در دو جنبه نشان داد

۱. درجه کارآیی (Grade) برای کیفیت باتری و یک مفهوم کلی است که برای نشان دادن یک باتری با کیفیت خوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. آزمون واقعی این است که آیا باتری گواهی UL را دریافت می‌کند یا خیر.

اگر چه همه پاور بانک‌های قدرت ما گواهی‌نامه‌های بسیاری دارند، مهم‌ترین باتری‌های پاوربانک تبلیغاتی ما، آزمایش‌های UL ۱۶۴۲ که مجموعه‌ای از آزمایش‌های شدید الکتریکی، مکانیکی، محیطی و آتش‌نشانی است را گذرانده‌اند.

UL معتبرترین مدرک مورد پذیرش است که نشان‌دهنده انطباق یک باتری با الزامات ایمنی شناخته شده است.

۲. مدار حفاظتی یا (PTC) یک “شیر ایمنی” محسوب می‌شود. از تجهیزات، دستگاه شارژ و کاربر محافظت می‌کند. PTC مانع از اتصال کوتاه داخلی و خارجی، شارژ غلط، شارژ بیش از حد، تخلیه نامناسب و غیره می‌شود. با کاهش هزینه‌های باتری و مدار حفاظتی، هزینه‌های پاور بانک‌های قدرت پایین‌تر خواهد آمد.

اما انجام این کار باعث ایجاد خطر محسوس برای ایمنی پاور بانک، تلفن و دیگر دستگاه‌های متصل شده برای شارژ و حتی به کاربر خواهد شد. قبل از خرید یک پاور بانک قدرت، با فروشنده درباره گواهینامه‌های ایمنی محصول صحبت کنید.

چگونه می‌توانم نوع مناسب پاور بانک را برای مشتری خود انتخاب کنم؟

اولین قدم این است که بدانید که انتظارات مشتری چه هستند. از پاور بانک در چه محیطی و برای شارژ چه دستگاهی استفاده خواهند کرد.

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشته باشید مقدار هزینه‌ای است که شما می‌خواهید برای تبلیغات در نظر بگیرید.

 

پاوربانک تبلیغاتی

پاور بانک‌ها را می‌توان به سه نوع اصلی براساس ظرفیت و کاربرد طبقه‌بندی کرد

کلاس اقتصادی، کلاس تجاری و کلاس‌های خاص براساس قابلیت‌ها و کاربردهای آن.

کلاس اقتصادی

این مقوله از پاور بانک پایین‌ترین سطح قیمت را ارائه می‌دهد. ۲۲۰۰ mAh بیش‌ترین ظرفیت سازگار با این کلاس است، اما پاور بانک‌های این کلاس معمولا ۳۰۰۰ mAh می‌باشند.

پاور بانک‌های قدرت رده اقتصادی برای شارژ کردن تلفن‌ها برای مواقع اضطراری ایده‌آل هستند. با این حال، ما توصیه نمی‌کنیم که از این نوع پاور بانک برای یک آی‌پد، تبلت و یا دستگاه‌های دیگر که دارای باتری‌هایی ظرفیت با ظرفیت بالاتری هستند استفاده کنید.

صنعت باتری به طور گسترده در ظرفیت‌های متفاوت تولید می‌شود. بنابراین، این نوع از پاور بانک ممکن است نتواند یک شارژ کامل را برای یک تلفن فراهم کند. با این حال، می‌تواند حداقل ۵۰ ٪ یا بیشتر، باتری یک تلفن کاملا خالی را شارژ کند.

کلاس ویژه

پاور بانک‌های کلاس ویژه نه تنها می‌توانند یک تلفن و آی‌پد را شارژ کنند، اما برخی مدل‌ها قادر خواهند بود تا تبلت و نوت بوک را هم شارژ کنند و حتی وقتی که باتری خودرو فرسوده شود، قادر به راه‌اندازی باتری خودرو هم خواهند بود.

پاور بانک کلاس ویژه معمولا با ظرفیت‌های بالاتر شروع می‌شود و برخی از مدل‌ها برای بخش‌های خاص بازار طراحی می‌شوند. پاوربانک کلاس ویژه در مقایسه با کلاس تجاری و کلاس اقتصادی هزینه بیشتری دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *