166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

موثرترین هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات فعالان صنعت ساختمان‌سازی

کسب و کار شما هر چه که باشد، نیاز به تبلیغات دارد. تبلیغات به اشکال مختلف باعث افزایش آگاهی از برند شما خواهد شد. راه های متعددی وجود دارد که هر تجارت با توجه به فعالیت خود بتواند مارک بیزینس خود را به مشتریان معرفی کند یکی از این راه ها استفاده از هدیه تبلیغاتی است.

هدایای تبلیغاتی یک راه مقرون به صرفه، اما بسیار موثر در جلب توجه مخاطبین است. با توجه به آمار زیر به اهمیت این شیوه بازاریابی بیشتر پی می بریم.

 • ۹۰ درصد از دریافت کنندگان هدیه تبلیغاتی حداقل هفته ای یکبار از محصول خود استفاده می کنند.
 • ۸۷ درصد از گیرندگان هدیه، بیش تر از یکسال هدیه خود را نگه می دارند.
 • ۱۰ درصد از کسانی که محصول را دریافت کرده اند، آن را به دوستان یا خانواده خود می دهند.

موارد بالا تنها بخشی از مزایا هدایای تبلیغاتی برای بیزینس های مختلف است. یکی از این کسب و کارها صنعت ساختمان است. به همین علت قصد داریم تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی مناسب برای ساختمان سازی را در ادامه به شما معرفی کنیم.

هدایای تبلیغاتی

بهترین هدایای تبلیغاتی برای صنعت ساختمان

بخش ساختمان هر ساله تعداد زیادی از محصولات تبلیغاتی را در جهت ترویج برند خود استفاده می کند. در یک فضای تجارتی رقابتی که اتفاقا می تواند با مناقصه های عظیم و سودآور سروکار داشته باشند، متمایز و برجسته کردن شرکت و بیزینس شما بسیار اهمیت دارد.

در این بین هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین شیوه های افزایش آگاهی از برند و بازاریابی است که هر شرکت ساختمان سازی می تواند از آن استفاده کند.

 1. کامیون ها و ماشین آلات مینیاتوری

از جمله تجهیزات اصلی شرکت های ساختمان سازی کامیون ها، بولدوزرها و انواع تجهیزات حفاری هستند. بنابراین شاید استفاده از کامیون های مینیاتوری مارک دار بتواند یک راه تبلیغ موثر برای آن ها محسوب شود.

این کامیون ها می توانند در دفاتر کار، روی میز کار قرار داده شوند و یا به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان داده شوند. این امر می تواند مشتریان بالقوه را جذب کند و ترجیح نام تجاری شما را نسبت به مارک های فعلی افزایش دهد.

 1. لباس کار

لباس های کار تبلیغاتی که با آرم تجاری و نام برند شما ترکیب شده باشند، به ویژه در صنعت ساختمان سازی بسیار ایده آل خواهد بود. این لباس ها تا زمانی که کارکنان در محل کار مشغول انجام فعالیت هستند، مارک و اطلاعات تجارت شما را در معرض دید عموم قرار خواهند داد. برای مثال جلیقه های کارگران یا دستکش های ترکیب شده با نام و تبلیغ شرکت می تواند تا مدت ها برای بیزینس شما بازاریابی کند.

علاوه بر لباس های کار، کلاه های ایمنی و حفاظتی هنگام انجام کار ساختمانی یکی دیگر از تجهیزاتی است که می تواند در تبلیغت برند شما بسیار موثر باشد. خصوصا اگر در جایی از این هدایای تبلیغاتی استفاده کنید که حجم کار گسترده است و تعداد کارکنان و رفت و آمدها در آن نقطه بالاست، این اثرگذاری بیشتر خواهد بود.

 1. تجهیزات ساختمان سازی

تجهیزات مختلف زیادی هستند که می توانند برای تبلیغات صنعت ساختمان سازی بسیار موثر باشند. برای مثال خط کش های مهندسی، چراغ قوه، جعبه ابزارهای جمع و جور و چند قطعه ای،  انواع مترهای فلزی، پی وی سی، مهندسی و فایبر گلاس، می توانند از جمله این تجهیزات محسوب شوند.

 1. قلم های مارک دار

انواع قلم و خودکار تبلیغاتی همیشه یک گزینه مقرون به صرفه برای هدیه دادن و در عین حال تبلیغ کردن هستند. اگرچه قلم ها نمی توانند به عنوان هدیه اصلی صنعت ساختمان سازی مورد توجه باشند، اما این هدایا همیشه برای هر کسب و کاری مناسب خواهند بود؛ زیرا ارزان قیمت، کاربردی و همیشه در دسترس هستند. از طرفی به دلیل قیمت مناسب طیف گسترده تری از مشتریان بالقوه را هدف قرار خواهند داد.

 1. راهبندها، جداکننده ها و بشکه های ایمنی

از دیگر تجهیزاتی که هنگام ورود به منطقه ساختمان سازی مشاهده می شود، انواع تجهیزات جدا کننده قسمت کارگران در حال کار و راهبندها هستند. این سری تجهیزات هشدار دهند بسیار زیاد در معرض دید عموم و افراد و رانندگان در حال عبور و مرور قرار دارد، به همین علت می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر مورد استفاده قرار بگیرد.

 1. جاکلیدی و جا سوئیچی

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی مناسب صنعت ساختمان سازی، انواع جاکلیدی تبلیغاتی و جا سوئیچی مجهز به وسایل مینیاتوری و فانتزی مرتبط با صنعت ساختمان سازی است. برای مثال هدیه دادن یک جاسوئیچی مجهز به کلاه ایمنی مینیاتوری به کارگران، مهندسان و رانندگان ساختمانی می تواند در تبلیغ مارک تجاری شما و افزایش آگاهی از فعالیت شرکت شما بسیار موثر باشد.

این هدایای تبلیغاتی در دسته محصولات با عمر بالا هستند که علاوه بر قیمت مناسب، بسیار کاربردی و در دسترس هستند و به طور مداوم در معرض دید عموم قرار می گیرند.

چگونه هدایای تبلیغاتی مناسب تجارت خود را انتخاب کنیم؟

اگر قصد داشته باشید به صورت حرفه ای این کار را انجام دهید، مشاوران راسا گیف می توانند به شما در انتخاب بهترین و موثرترین هدیه تبلیغاتی صنعت ساختمان کمک کنند. اما اگر دوست دارید خودتان شخصا این کار را بر عهده بگیرید، باید عوامل زیر را برای کارآمدی هر چه بهتر هدیه خود مد نظر قرار دهید.

 • هدیه ای را انتخاب کنید که برای بازار هدف شما مفید و موثر باشد.
 • کالای تبلیغاتی برند شما باید طراحی عالی و منحصربفردی داشته باشد.
 • هدیه تبلیغاتی مد نظر باید شرکت شما را به خوبی نشان دهد.
 • کالای مرتبط با تجارت خود انتخاب کنید که ارتباط برند را تقویت کند.

جمع بندی

 در این مطلب انواع هدایای تبلیغاتی موثر برای صنعت ساختمان سازی را معرفی کردیم. هدیه دادن محصولات تبلیغاتی باعث بهبود یادآوری برند و افزایش فروش می شود. با این حال، هنگام انتخاب یک هدیه، باید اطمینان حاصل کنید که این هدیه مفید، مناسب و نماینده شرکت شما است.

هدیه تبلیغاتی باید از طراحی جذاب و کیفیتی خوبی برخوردار باشد. هنگامی که این ویژگی ها برآورده می شوند، کالای اهدایی شما به احتمال زیاد برای مدت طولانی نگهداری می شود و تصور از برند، محصولات یا خدمات شما را افزایش می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *