166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

عرضه فلش مموری تبلیغاتی در نمایشگاه ها

فلش مموری تبلیغاتی ، انتخاب یک فرد معاصر و پیشرو در زمینه تجارت می‌باشد. بسیاری از هدایای تبلیغاتی کاربردی و سودمند وجود دارند، تقریبا هر کالایی را می‌تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار داد. برخی از آنها دارای سابقه طولانی تبلیغاتی هستند، برخی دیگر تازه واردان به بازار هدایای تبلیغاتی نفیس هستند.

با این حال، برخی از آنها برای یک گروه محدود از دریافت کنندگان، مثلا افراد قرار گرفته در یک محدوده سنی، وضعیت اجتماعی و یا زمینه حرفه‌ای مشخص مناسب هستند. اما برخی دیگر برای طیف گسترده‌تری از مردم مفید خواهند بود.

برای اینکه قبل از خرید جزئیات کامل را بدانید مقاله فلش مموری های با دوام را بخوانید.

یک فلش مموری تبلیغاتی قطعا یکی از این موارد می باشد. در حال حاضر تقریبا همه افراد از کامپیوتر استفاده می‌کنند، علاوه بر این، استفاده از کامپیوتر بخش مهمی از زندگی ما است.

به همین دلیل همه از دریافت یک فلش مموری تبلیغاتی ارزان خوشحال خواهند شد. شما می‌توانید آنها را در یک نمایشگاه یا رویداد تجاری یا یک جلسه توزیع کنید. می‌توانید آنها را به عنوان هدایای شرکتی به شرکاء و مشتریان دائمی خود ارسال کنید.

همچنین این ایده عالی است که یک آیتم لوگودار به هر یک از کارمندان خود بدهید. در این دوره زمانی بسیاری از مردم به آیتم‌های تبلیغاتی که توسط شرکت‌ها توزیع می‌شوند علاقه دارند حتی اگر به آنها نیاز نداشته باشند.

آخرین بازدید خود از یک نمایشگاه تجاری را به یاد بیاورید احتمالا با تعداد زیادی خودکار، لیوان و چند عدد تی‌شرت بی کیفیت از آن خارج شده‌اید؟ در صورت داشتن کیفیت پایین از چند مورد از آنها واقعا استفاده می‌کنید؟ من به طور جدی شک دارم که چرا این شرکت‌ها نام خود را بر روی چنین اقلام بی کیفیتی ثبت کرده‌اند.

همینطور اگر شما نیز انتخابی هوشمندانه نداشته باشید و فقط این اقلام را صرفا برای انجام تبلیغات گسترده با قیمت پایین توزیع کنید به سرنوشت مشابهی دچار خواهید شد و افراد از آنها استفاده نخواهند کرد.

فلش مموری تبلیغاتی

یک فلش مموری تبلیغاتی نه تنها اصالت دارد، بلکه بسیار مورد تحسین قرار گرفته و در بیشتر مواقع نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته، آنها کمی گران‌تر از بسیاری از آیتم‌های تبلیغاتی دیگر هستند، اما آن را به عنوان یک سرمایه گذاری دراز مدت در نظر بگیرید.

فلش مموری‌ها به طور معمول بسیار با دوام هستند، چرا که دارای یک بدنه قابل اعتماد و بدون قطعات متحرک هستند. به همین دلیل یک فرد می‌تواند سالها از آنها استفاده کند و کسب و کار شما را در خانه، دفترکار، کتابخانه، کافی نت، دانشگاه، خانه دوست و غیره تبلیغ کند.

فلش مموری سبک وزن، قابل حمل و به راحتی قابل نگهداری هستند. آنها حاوی چندین گیگابایت اطلاعات هستند و در عین حال تقریبا هیچ وزنی ندارند. فلش مموری تبلیغاتی شما می‌تواند در کیف پول و یا بر روی دسته کلید آویزان شده و حمل شود.

این یک ایده عالی است که در پایان یک جلسه کاری، ارائه، کنفرانس یا مذاکرات تجاری، هدایای تبلیغاتی خود را توزیع کنید. این می‌تواند شامل یک فایل با تمام خلاصه رویداد باشد، به طوری که شرکای تجاری، مشتریان و کارکنان شما این لحظه را همیشه به یاد داشته باشند و خاطرات آن را تجدید کنند.

تمام انواع اسناد را می‌توانید بر روی این تراشه‌ها ذخیره کنید، فایل های صوتی و تصویری، گرافیک و تصاویر، فایل‌های متنی و سخنرانی‌ها و یا هر چیزی که قابل ذخیره باشد. کارکنان شما می‌توانند بخشی از کارهای خود را در صورتی که فرصت پایان آن را در شرکت نداشتند بر روی این فلش‌ها ریخته و به خانه ببرند.

یک فلش مموری تبلیغاتی کوچک و کم هزینه دارای قابلیت‌های بالایی است که می‌تواند باعث ارتقای نام یک شرکت شود، به خصوص در این دوره زمانی که همه چیز بیشتر از هر زمان دیگری وابسته به کامپیوتر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *