166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

هدیه ویژه روز دانش آموز

۱۳ آبان در تقویم به عنوان روز دانش آموز نام گذاری شده است . و هر ساله مدارس این روز را جشن میگیرند.
برخی از خانواده ها و مدارس برای گرامی داشت این روز هدیه ای خاص تدارک می بینند .
هیچ لذتی بالاتر از خوشحال کردن کودکان نیست ، و هدیه دادن نیز یکی از شیوه های خوشحال کردن کودکان است.

هدیه دادن به کودکان و دانش آموزان کار مشکلی نیست چرا که آن ها از هدیه گرفتن خوشحال می شوند و توجه چندانی به ارزش مادی آن هدیه ندارند. در ادامه به معرفی چند نمونه از هدایای تبلیغاتی مناسب روز دانش آموز خواهیم پرداخت.

 

خودکار تبلیغاتی :

 

خودکار تبلیغاتی

انواع خودکار تبلیغاتی میتواند انتخاب مناسبی برای هدیه به دانش آموزان باشد . و با توجه به اینکه مدارس باید برای تعداد زیادی دانش آموز هدیه تهیه کنند ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی با توجه به قیمت مناسب و رنگ متنوع می تواند انتخابی مناسب و کاربردی باشد.

 

دفتر یادداشت تبلیغاتی :

 

دفتر یادداشت تبلیغاتی کودکان

از دیگر هدیه های مناسب و کاربردی برای دانش آموزان می توان به دفتر یادداشت تبلیغاتی اشاره کرد که استفاده و کاربرد فراوانی برای دانش آموزان هم برای نوشتن تکالیف و جزوه درسی و هم برای یادداشت خاطرات شخصی مورد استفاده خواهد بود.

 

کلاه تبلیغاتی :

 

کلاه تبلیغاتی کودکان

کلاه تبلیغاتی یکی از پر استفاده ترین هدایای تبلیغاتی در مدارس می باشد. که اغلب مواقع، با استقبال دانش آموزان نیز مواجه می شود ، کلاه تبلیغاتی علاوه بر محبوبیت بسیار، وسیله ای کاربردی و لازم برای تمامی افراد به خصوص در فصل های بهار و تابستان می باشد.

 

جاکلیدی تبلیغاتی :

 

جاسوییچی کودکان

تقریبا در کیف و جیب تمامی افراد جاسوییچی پیدا می شود که در طول روز بار ها مورد استفاده قرار می گیرد، حال اگر لوگو یا نوشته ی مورد نظر شما بر روی آن چاپ یا حک شده باشد ، در هر بار استفاده برند و محصول شما در ذهن فرد تداعی خواهد شد .با توجه به کاربرد و اهمیت جاکلیدی تبلیغاتی استفاده از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخابی منطقی خواهد بود.

 

ماشین حساب تبلیغاتی :

 

advertising calcutor

کودکان علاقه زیادی به وسایل الکتریکی دارند ، ماشین حساب هدیه ای محبوب و کاربردی برای دانش آموزان و دانش جویان است . با توجه به سن و پایه تحصیلی میتوانید از ماشین حساب ساده یا مهندسی به عنوان هدیه تبلیغاتی روز دانش آموز استفاده کنید.

 

لیوان تبلیغاتی :

 

لیوان تبلیغاتی کودکان

لیوان وسیله ای بسیار کاربردی و لازم برای دانش آموزان در مدرسه می باشد . لیوان تبلیغاتی ABS (پلاستیک فشرده) با توجه به رنگ بندی متنوع و از همه مهم تر نشکن بودن آن، انتخاب مناسبی برای هدیه دادن به دانش آموزان می باشد.

 

ساعت رومیزی تبلیغاتی :

 

ساعت تبلیغاتی

ساعت وسیله ای بسیار کاربردی است که در طول روز بار ها به آن نگاه می کنیم به همین دلیل، محل مناسبی برای نمایش لوگو و برند شماست ، ساعت رومیزی تبلیغاتی برای دانش آموزان علاوه بر اینکه میتوانند از زنگ آلارم آن برای بیدار شدن در صبح استفاده کنند ، می توانند از آن برای انجام به موقع تکالیف ، تمرین ها و مطالعه دروس استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *