166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

با خرید پاوربانک تبلیغاتی نسل جدید یک گام جلوتر باشید

پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک تبلیغاتی یکی از چند هزار محصولات کاربردی و نوینی است که به عنوان هدیه تبلیغاتی پرطرفدار مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل اغلب شرکت های تبلیغاتی انواع آن را در لیست محصولات خود داشته و به مشتریان دیگر پیشنهاد می کنند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، استفاده افراد نیز از ابزارهای الکترونیکی چون موبایل، تبلت یا هر سیستم دیگری افزایش یافت. در این میان شارژ باتری و تمام شدن آن یکی از مهم ترین دغدغه هایی بود که به کمک پاوربانک برطرف شد. اما چالش دیگری که وجود داشت، تمام شدن شارژ پاوربانک بود.

به نظر شما چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟

شرکت های تولید کننده به دنبال پاسخی برای این سوال بوده و موفق به حل آن گردیدند. درواقع آن ها با تولید پاوربانک نسل جدید بخشی از مشکلات احتمالی سری های قبل را برطرف کردند. در این بخش به چند نمونه از آن اشاره کرده و نکات قابل توجه در خرید پاوربانک هدیه را ذکر می کنیم.

دریافت شارژ و انرژی از نور خورشید در پاوربانک تبلیغاتی نسل جدید

یکی از بزرگترین چالش هایی که برای دارندگان پاوربانک بوجود می آید، تمام شدن شارژ و عدم امکانات لازم جهت شارژ مجدد بود. به همین دلیل شرکت های تولید کننده جایگزین مناسبی را برای آن در نظر گرفتند. یکی از راه حل هایی که مورد استقبال قرار گرفته است، استفاده از پنل خورسیدی به منظور شارژ مجدد است. بدین صورت که یک سلول خورشیدی کوچک بر روی پاوربانک نصب شده و با استفاده از نور خورشید، پاوربانک نیز شارژ می گردد. البته این تکنولوژی برای مکان هایی که دسترسی به نور خورشید است، قابل استفاده است.

پاوربانک هدیه نسل جدید

سرعت فوق العاده در شارژ گوشی با نسل جدید از پاوربانک تبلیغاتی

سرعت شارژ باتری یکی دیگر از معیارهای انتخاب در خرید پاوربانک تبلیغاتی است. اغلب افرادی که از پاروبانک استفاده می کنند، وقت و زمان کافی برای شارژ موبایل ندارند. به همین دلیل مدام در حال کشف راه حل های جدید برای کم کردن این پروسه هستند. به طور کلی با رعایت چند استاندارد می توان تا حد زیادی مدت زمان شارژ باتری را کاهش داد. شرکت کوآلکام با استفاده از تکنولوژی و استاندارد “Quick Charge” تا حد زیادی این مشکل را برطرف کرده است. امروزه در نسل های جدیدی از گوشی های موبایل و پاوربانک ها با رعایت این اصل، مدت زمان شارژ بخش عظیمی از باتری، کاهش پیدا کرده است.

شارژر وایرلس در نسل جدیدی از پاوربانک تبلیغاتی

در اغلب سیستم های الکترونیکی نسل جدید، قابلیت پشتیبانی از وایرلس به یک اصل ضروری واجتناب ناپذیر تبدیل شده است. شارژر بی سیم Qi نمونه ای از تکنووژی وایرلس می باشد. نحوه کار آن بدین صورت است که در ابتدا میدان الکترومغناطیسی و القایی ایجاد شده سپس ارسال انرژی از فرستنده به گیرنده انجام می گیرد.

استفاده از این نوع شارژها در پاوربانک تبلیغاتی نسل جدید، نیاز شما را به کابل های usb برطرف می کند.پاوربانک تبلیغاتی وایرلس

 

نکاتی که باید قبل از خرید پاور بانک هدیه به آن توجه کنیم

شاید با توجه به هزینه ها یا عدم پاوربانک نسل جدید در بازار، دسترسی به آن ها کار راحتی نباشد. به همین دلیل در ادامه نکاتی را ذکر می کنیم که با رعایت آن ها می توانید پاوربانک تبلیغاتی مناسب و بادوام خریداری کنید.

  • ظرفیت مناسب : با توجه به برنامه های مجازی و وارد شدن آن ها در زندگی روزمره، طول عمر شارژ موبایل هایمان کم شده است. به گونه ای که در طول چند بار مجبور به استفاده از شارژر هستیم. در گذشته، اغلب افرادی که در مسافرت بودند، چند باتری دیگر نیز برای مواقع ضروری همراه خود داشتند. اما امروزه با توجه به تکنولوژی گوشی های جدید چنین چیزی امکان پذیر نیست. به همین دلیل از پاوربانک های با ظرفیت مناسب استفاده می گردد. برخی از افراد به از تبلت یا سیستم های دیگری در کنار موبایل استفاده می کنند که در طول سفر نیاز به شارژ خواهند داشت. بنابراین پاوربانک های با ظرفیت پایین به آن ها پیشنهاد نمی گردد.
  • جریان: یکی دیگر از مشخصه هایی که در انتخاب پاوربانک تبلیغاتی باید مورد توجه قرار گیرد، خروجی های جریان می باشد. فرض کنید که شما با دو نوع جریان روبه رو هستید: ۱ و ۵/۱٫ هر یک از این اعداد برای شارژ کردن باتری های متناسب با خود است. اگر شما گوشی خود را به شارژر ۱ آمپری متصل کنید، سرعت شارژ پایین و کم خواهد بود.حالا اگر به جریان دیگر متصل کنید، سرعت شارژ افزایش یافته و به سرعت شارژ می گردد. اما با هر بار انجام، عمر باتری شما کاهش پیدا می کند. دلیل آن هم تنها عدم اتصال به جریان متناسب با خود است. بنابراین در هنگام خرید باید به خروجی های جریان توجه ویژه ای شود تا بتوان هر نوع باتری ای را شارژ کرد.
  • وزن و جنس بدنه: پاوربانک ها از جمله کالاهای همیشه همراه هستند. بنابراین توجه به وزن و جنس آن ها از ملزومات خرید می باشد.
  • قیمت و هزینه: هزینه تهیه پاوربانک تبلیغاتی نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی نسبتا زیاد است. به همین دلیل با توجه به دسته بندی محصولات و مشتریان، این نوع هدایا مختص مخاطبان خاص و هدف است. از جمله هدایای تبلیغاتی خاص می توان به صنایع دستی یا ست کیف مدیریتی اشاره کرد.
  • شرکت سازنده: اغلب شرکت های سازنده پاوربانک، ظرفیت واقعی و اسمی را به طور صریح اعلام می کنند. در واقع شرکت های برند و معتبر هیچگاه اعتبار خود را با ارائه اطلاعات دروغ خدشه دار نمی کنند. محصولات آن ها یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولات موجود در بازار است. اما هزینه و قیمت آن ها نیز از دیگر کالاها بیشتر خواهد بود. اگر اولویت اولتان در انتخاب کیفیت است، بدون درنگ از برند های معتبر استفاده کنید.

شما در راساگیفت می توانید انواع پاوربانک تبلیغاتی را با قیمت و کیفیت مناسب مشاهده کنید. همچین می توانید بعد از انتخاب محصول با کارشناسان ما برای تعامل تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *