166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

انتخاب پاور بانک مناسب بخش یک

چگونه یک پاوربانک تبلیغاتی را برای تلفن و تبلت خود انتخاب کنید؟

این مقاله راهنمای خرید نهایی برای پاور بانک همراه که برای استفاده در محیط بیرون طراحی شده است. پاور بانک با نام‌های مختلف، بسته‌های باتری، شارژر قابل‌حمل، باتری‌های جیبی و دستگاه‌های شارژ مجدد و نام‌های متنوع دیگر شناخته می‌شوند. اما هر چیزی که شما آنها را صدا می‌کنید، همه آنها یک کار را انجام می‌دهند: تلفن و یا سایر دستگاه دیجیتالی شما را بدون داشتن پریز برق شارژر می‌کنند.

پاور بانک تبلیغاتی با اشکال و اندازه‌های مختلف در بازار موجود است و اندازه‌های کوچک‌تر آنها برای شارژ یک گوشی هوشمند قابل حمل در جیب، یا اندازه‌های بزرگ‌تر برای چندین بار شارژ گوشی و یا تبلت مورد استفاده قرار می‌گیرند. در همین حال، شما متوجه خواهید شد که برخی از پاور بانک‌ها با کابل‌های اضافی، یا برخی از درگاه‌های متعدد برای شارژ چند دستگاه در یک زمان ساخته می‌شوند.

چرا یک پاور بانک را برای تلفن و تبلت خود انتخاب کنید؟

دستگاه‌های همراه مثل گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها زندگی را بسیار آسان‌تر می‌کنند. پاور بانک‌ها زمانی که باتری گوشی و یا تبلت رو به اتمام است و هیچ پریز برقی در اطراف وجود ندارد بهترین گزینه هستند.

پاوربانک تبلیغاتی

انتخاب یک پاور بانک برای موبایل چه سودی دارد؟

خوب، یک پاور بانک سبک وزن بوده و شما می‌توانید هر جایی آن را حمل کنید. می‌توانید آن را در خانه نگه دارید یا آن را در کیف یا جیب خود بیندازید و هر وقت که نیاز به شارژ باتری دارید آن را به گوشی خود وصل کنید. هرگز از اضطراب کم بودن باتری، رنج نخواهید برد.

چگونه یک پاور بانک را برای تلفن و یا تبلت خود انتخاب کنید؟

مطمئنا این می‌تواند برای شما آسان باشد چون شما می‌توانید از نکات زیر یک به یک استفاده کنید. این نکات را با دقت مطالعه کنید و این نکات را در نظر بگیرید، اندازه، ظرفیت پاور بانک، توان خروجی، تعداد درگاه‌های USB، کابل‌ها، امنیت و کیفیت

بیایید با انتخاب اندازه باتری پاور بانک شروع کنیم

این در مورد آن نیست که کدام یک برای جیب و یا کیف شما مناسب است. اندازه باتری در مورد قدرت درون آن است. در اکثر پاور بانک‌ها عددی بر روی جلد آن چاپ شده که بر حسب میلی آمپر بوده و ظرفیت را نشان می‌دهد. اندازه‌های معمول از ۲۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ mAh یا حتی ۲۶۰۰۰ mAh است. اعداد بزرگ به معنی قدرت بیشتر و توانایی شارژ بیشتر برای گوشی‌های هوشمند شما هستند و یا برای دستگاه‌های بزرگ‌تر که به قدرت بیشتری نیاز دارند مثل یک تبلت.

پاور بانک هر وسیله‌ای که از طریق پورت USB شارژ می‌شود را می‌تواند شارژ کند مانند، دوربین‌های GoPro یا هدست‌ها. دستگاه‌های بزرگ‌تر قدرت بیشتری را جذب می‌کنند و نیاز به باتری بزرگتری دارند و پاور بانک باید ظرفیت بیشتری داشته باشد تا آنها را به طور کامل شارژ کند.

سپس، ما باید جریان خروجی را در نظر بگیریم، جریان خروجی بالاتر باعث سریع‌تر شارژ شدن گوشی و یا تبلت شما می‌شود. از لحاظ فنی پورت USB استاندارد در پاور بانک شما با کابل USB استاندارد گوشی متناسب است، با این حال، میزان قدرتی که فراهم می‌کند، می‌تواند متفاوت باشد.

چند بار می‌توانید با یک پاور بانک گوشی خود را شارژ کنیم؟

تعداد دفعات شارژ بستگی به ظرفیت باتری گوشی و ظرفیت پاور بانک شما دارد. البته باید در نظر بگیرید که تمام توانی که بر روی آن نوشته می‌شود برای شارژ وسایل مصرف نمی‌شود و مقداری از آن در مدار داخلی مصرف می‌شود. به طور کلی، پاور بانک‌های با ظرفیت زیاد، گاهی بیش از یک پورت USB دارند. اگر این طور است، این می‌تواند برای شارژ دو گوشی هوشمند در یک زمان مفید باشد، یا می‌توانید در یک زمان گوشی هوشمند و دوربین GoPro خود را شارژ کنید یا گوشی و هدست تان، یا حتی یک گوشی هوشمند و یک تبلت، اگر یک پاور بانک را با ظرفیت کافی انتخاب کنید. با داشتن چند درگاه خروجی، شارژ همزمان بسیار آسان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *