166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

راسا گیفت عرضه کننده انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

راساگیفت با گردآوری مجموعه‌ای متنوع از هدایای تبلیغاتی در کنار سازمان‌هایی است که همواره در جهت رضایت و جلب توجه کارکنان خود تلاش می‌کنند. راساگیفت با در نظر گرفتن سلایق، نظرها و نیازهای افراد هدایای تبلیغاتی جدید و منحصر به فردی را جمع آوری کرده است. شما می‌توانید از ست‌های جذاب و با کیفیت تا تک محصول‌هایی با قیمت مناسب را انتخاب کنید و از آنان بهره ببرید.

اهمیت هدایای تبلیغاتی در برندینگ

امروزه با توجه به پیشرفت کسب و کار‌ها و وارد شدن آنان در دنیای رقابت، استفاده از شیوه‌های تبلیغاتی و روش‌های بازاریابی امری اجتناب ناپذیر شده است. در این بین استفاده از هدایای تبلیغاتی به منظور تبلیغ برند و تجارت امری بدیهی است.

هدایای تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد می‌تواند حس شادابی و رضایت را در بین مخاطبانتان ایجاد کند. هر چقدر که این میزان بیشتر باشد و برای مدت طولانی‌تری در ذهن آن‌ها بماند، معرفی و تبلیغ برند شما به دیگران رشد بیشتری خواهد داشت.

همه ما می‌دانیم که تبلیغ و بازاریابی نیازمند هزینه و بودجه است. استفاده از روش هدایای تبلیغاتی نیز هزینه بر خواهد بود. اما مقدار آن در مقایسه با روش‌های دیگر و میزان کارایی آن‌ها کمتر است. شما می‌توانید با پرداخت مقدار اندکی هزینه  تا دو برابر یا حتی بیشتر از ارزش آن را دریافت کنید. ماندگاری هدایای تبلیغاتی نسبت به دیگر روش‌ها بیشتر است که می‌تواند شانس و امکان معرفی برند شما را در بین مشتریانتان افزایش دهد.

همچنین با دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود می‌توانید حس وفاداری را به آنان القا کنید. فرقی نمی‌کند که یک خودکار کم هزینه یا یک هدیه خاص گران قیمت باشد. شما با انجام این کار، به آن‌ها نشان می‌دهید که به آنان اهمیت می‌دهید و سعی در حفظ رابطه خود دارید.

هدیای تبلیغاتی خاص

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

ویژگی‌های مثبت هدایای تبلیغاتی برای مشتریان و صاحبان کسب وکار زیاد است. شناخت آن‌ها باعث می‌شود تا با اطمینان خاطر بیشتری به سمت این نوع تبلیغات بیایید. در ادامه مزایای استفاده از این روش را بیان می‌کنیم.

ایجاد یک حس و رابطه خوب بین شما و مشتری

همانطور که در مطالب قبلی نیز به آن اشاره کردیم، با دادن هدایا به مشتریان یک نوع حس مثبت و خوشایندی در ذهن آنان شکل می‌گیرد. همچنین مادامی‌که مشتریان از آن‌ها استفاده کنند، از کسب و کار و برند شما به خوبی یاد می‌کنند. علاوه بر این می‌توانند روابط بین شما و مشتریانتان را تقویت کنند.

معرفی برند شما از طریق هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی مناسب و کارآمد، برند شما را می‌سازند و به دیگران معرفی می‌کنند. یکی از هدایای کارآمد و مفید ساعت دیواری است. معمولا زمان برای اکثر افراد مهم است و هنگامی که در مکانی منتظر هستند، مدام آن را چک می‌کنند. حال فرض کنید که شما برای اداره‌ای که با آن همکاری می‌کنید یک ساعت دیواری به عنوان هدیه ارسال کرده‌اید و بر روی آن نام، برند و اطلاعات موردنیاز خود را ثبت کرده اید. هر زمانی که افراد به آن نگاه می‌کنند، علاوه بر اطلاع از زمان دقیق، برند و نام شرکت شما نیز در ذهن آنان نقش می‌ببندد و به آنان معرفی می‌گردد.

یکی از مزایای هدایای تبلیغاتی برندسازی است

ماندگار بلند مدت در ذهن دیگران

هر یک از هدایای تبلیغاتی برای مدتی کارآمد و مفید خواهند بود. هر یک از آنان دارای طول عمری هستند و برای مدتی کار می‌کنند. تا هر زمانی که افراد از این ابزار و وسایل استفاده می‌کنند نام و برند شما در ذهن آنان نقش می‌بندد و خاطره خوشی برایشان یادآوری می‌شود.

مقرون به صرفه بودن آن

اگر نگاهی به هزینه‌های روش‌های دیگر تبلیغ بیاندازید، متوجه می‌شوید که برای استفاده از روش هدایای تبلیغاتی هزینه کمتری پرداخت شده است. این موضوع زمانی شگفت آور خواهد بود که ارزش کارآیی آن چند برابر هزینه پرداختی است.

کارآمد بودن

امروزه هر ابزار و وسایلی که در اطراف خود می‌بینیم، می‌تواند جزئی از هدایای تبلیغاتی باشد. از خودکار و لیوانی که بر روی میز شماست تا آفتابگیر خودرو.

راساگیفت در تلاش است تا محصولاتی کارآمد و مفید را ارائه کرده و به عنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود عرضه کند . شما با دادن این نوع هدایا علاوه بر برندسازی بخشی از نیاز مشتری را نیز تامین می‌کنید.

هدایای تبلیفاتی مفید و کارآمد

مفیدترین و بهترین هدایای تبلیغاتی

احتمالا اغلب شما به دنبال این هستید تا بهترین و مفید ترین هدایا را به مشتریان خود هدیه بدهید. هدایایی که در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که هر نوع هدیه تبلیغاتی برای هر شخص یا مکانی مناسب نیست. اگر مشتری شما یک دانشجو یا محصل است، پس هدایایی در خور سن و شغل آن‌ها در نظر بگیرید. مثلا اگر به آن‌ها فلش یا خودکار تبلیغاتی هدیه بدهید بیشتر خوشحال می‌شوند تا اینکه فلاسک تبلیغاتی هدیه بگیرند.

علاوه بر موارد فوق اگر می‌خواهید در دنیای کسب و کار باقی بمانید و در بین رقبایتان شکست نخورید، از هدایای تبلیغاتی جدید غافل نشوید. این را به یاد داشته باشید که هدایای خاص و هوشمندانه ماندگاری و ارزش آن‌ها را افزایش می‌دهند.

سخن آخر

در آخر این نکته را باز یادآوری می‌کنیم که هر نوع هدیه ای برای هر کسی جالب و خوشایند نیست. بنابراین بهتر است که مشتریان خود را دسته بندی کنید و برای هر قشری هدایای متفاوت و درخور شخصیت و شان آنان در نظر بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *