166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی برتر برای شرکت‌های املاک بخش دو

هدایای تبلیغاتی دارای تاثیر بالایی در شناسایی برند هستند و باعث خواهند شد، نام برند و زمینه فعالیت آن در ذهن مخاطبین بماند و در صورتی که به کالاها و یا خدمات شرکت شما احتیاج داشته باشند به کسب‌وکار شما مراجعه کنند.

هدایای تبلیغاتی برای املاک و مستغلات

۴٫ جاکلیدی زنجیری سفارشی

مردم کلیدهای اصلی خودرو، موتور، خانه، دفترکار و غیره را برای بیشتر اوقات نگه می‌دارند. با استفاده از جاکلیدی، شانس شما برای حفظ یک دید ثابت برای کسب‌وکار شما بالاتر از زمانی است که مشتریان احتمالی شما کلیدهای خود را بدون استفاده از جاکلیدی حمل می‌کنند. یک طرح ظریف و زیبا که از یک فلز با طراحی پیچیده ساخته شده است، یک هدیه عالی خواهد بود و به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید آن را نگه خواهند داشت. گیرنده چنین جاکلیدی زنجیرداری را برای مدتی طولانی نگه خواهد داشت. بسیاری از انواع جاکلیدی‌ها به شکل‌های مختلفی هستند و شما می‌توانید از طرح‌های جذاب استفاده کنید تا توجه افراد را به خود جلب کند.

۵٫ لیوان‌های نوشیدنی

لیوان‌ها محصولات تبلیغاتی مفیدی هستند و این امکان را برای مردم فراهم می‌کنند تا بتوانند نوشیدنی خود را گرم بنوشند. این موارد دارای استفاده روزانه بوده و نمایش بهتری را برای لوگو و نشان تجاری شرکت شما تضمین می‌کنند. به مشتریان بالقوه‌ای که شیک و مدرن هستند این محصولات تبلیغاتی را هدیه بدهید، آنها می‌توانند با افتخار روی میزها نگهداری شوند. با استفاده از این محصولات تبلیغاتی برند شما توسط افراد مختلفی که این هدیه را دریافت کرده‌اند، تبلیغ خواهد شد و نشان تجاری شما در یادها خواهد ماند.

۶٫ لوازم و محصولات خانگی و اداری

دامنه وسیعی از لوازم و محصولات خانگی و اداری، محصولات تبلیغاتی ایده‌آلی هستند که شما می‌توانید برای جلب توجه مشتریان و هدایت مشتری به کسب‌وکار خود به آن مراجعه کنید. برای مثال هدایایی مانند چادر مسافرتی، قرص‌های نعنایی، گیره‌های کیسه، گلوله‌های استرس، پدهای موس، چتر و غیره کاربرد روزانه داشته و برای تبلیغ کسب‌وکار مفید هستند. لوگوی شما و پیام برند حداکثر دیده شدن را به دست می‌آورند چون آیتم‌های خانگی و اداری قابلیت دید کسب‌وکار شما را به خاطر استفاده روزانه افزایش می‌دهند.

۷٫ لوازم نوشیدن

بطری‌ها برای ارتقاء کسب‌وکار مفید هستند. شما می‌توانید بطری‌های آب، بطری‌های فولادی ضد زنگ و لیوان پلاستیکی تبلیغاتی و بسیاری از این اقلام مصرفی روزانه را پخش کنید. این محصولات تبلیغاتی به شما کمک خواهند کرد تا بیش‌ترین تاثیر را به دست آورید.

۸٫ پاور بانک سفارشی

پاوربانک تبلیغاتی نیاز مصرف کنندگان را برای شارژ گوشی هوشمند، تبلت و یا دستگاه‌های دیجیتال دیگر را برآورده می‌کند. اکثر مردم در هنگام سفر، پاور بانک‌ها را حمل می‌کنند. مشتریان املاک و مستغلات شما دوست خواهند داشت که چنین هدیه‌ای که یک پاور بانک با طراحی زیبا است را داشته باشند. آنها چندین بار در روز از پاور بانک خود استفاده می‌کنند و نشان تجاری و نام کسب‌وکار شما را در طول روز تبلیغ خواهند کرد.

۹٫ چراغ‌های سفارشی

آژانس‌های املاک و مستغلات و دلالان می‌توانند از چراغ‌های سفارشی به عنوان محصولات تبلیغاتی مفید برای گسترش آگاهی در مورد کسب‌وکار یک شرکت استفاده کنند. این لامپ‌ها بادوام هستند و سال‌های زیادی کار خواهند کرد. استفاده مکرر آنها نمایش نام برند شما را تضمین می‌کند و شما مشتریان بیشتری را به کسب‌وکار املاک و مستغلات خود جلب می‌کنید.

۱۰٫ محافظ تلفن همراه

مردم در دنیای پیشرفته مدرن همه چیز را خراب می‌کنند و آنها همیشه به تلفن‌های هوشمند نیاز دارند. شما می‌توانید به آنها کمک کنید تا تلفن‌های همراه خود را ایمن نگه دارند و از آن در برابر صدمات محافظت کنند. این محافظ‌های تلفن همراه همیشه در دسترس هستند و نام برند و لوگوی شرکت شما را به نمایش می‌گذارند و باعث گسترش دید نام برند شما می‌شود.

این موارد تبلیغاتی باید تاثیری خاطره‌انگیز بر مصرف کنندگان هدف شما داشته باشند. از آنجا که این موارد برای مدتی طولانی با آنها خواهد بود، دید افراد نسبت به لوگوی املاک و مستغلات شما افزایش می‌یابد و به نوبه خود به ساختن هویت برند شما کمک می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *