166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

محصولات تبلیغاتی برای تابستانی فراموش نشدنی

هدایای تبلیغاتی در انواع مختلف و متنوع تولید می‌شوند و بسیاری، این موارد را از مواد لازم برای یک تابستان کامل در نظر می‌گیرند.

با این حال، چیزی که ممکن است در مورد ماه‌های تابستان ندانید، این است که یک بازاریابی خلاقانه می‌تواند به شما کمک کند تا برند خود را در تابستان به بهترین نحو تبلیغ کنید.

مشتریان تمایل دارند یکی از محصولات تبلیغاتی برندها را داشته باشند که هم کاربردی بوده و از طرف دیگر، شخصیت برند را هم نشان دهد. محصولات تبلیغاتی سفارشی یک وسیله منحصر به فرد برای انجام این کار هستند.

در اینجا گزیده‌ای از هدایای تبلیغاتی وجود دارند که می‌توانند یک تابستان را به یک فرصت فراموش نشدنی تبدیل کنند.

بلندگوی قابل حمل (اسپیکر) دارای بلوتوث

اسپیکر قابل حمل

موسیقی خوب می‌تواند یک پیک نیک تابستانی یا یک روز در کنار ساحلی آرامش بخش را به خاطره‌ای خوب تبدیل کند و این اسپیکر ضد آب می‌تواند واقعا به عنوان یک سرگرمی در فضای باز ظاهر شود. این اسپیکر دارای بلوتوث به مشتریان شما اجازه می‌دهد تا صدای موسیقی مورد علاقه خود را از دستگاه‌های تلفن همراه، به وسیله آن بشنوند.

آنها می‌توانند تا چهار ساعت با کیفیت بالا و بدون وقفه روشن بمانند و سپس با استفاده از کابل USB، به راحتی به مدت ۲ ساعت شارژ شوند. رطوبت نباید این اسپیکر را خراب کند، زیرا اسپیکر همچنان بدون در نظر گرفتن شرایط خارجی کار می‌کند، و به عنوان یک پاداش اضافه، این اسپیکر سفارشی با یک حلقه متصل به آن برای جابجایی و یک کیف حمل تجهیز می‌شود.

با تمام این ویژگی‌های منحصر به فرد که مشتریان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، تنها چیزی که شما می‌توانید انجام دهید این است که به آنها یادآوری کنید که چه کسی آن را ارائه کرده است. برند شما با حکاکی لیزری نام و یا لوگو در جلوی این اسپیکر تبلیغاتی، قطعا سهم زیادی در گسترش و به رسمیت شناختن نام تجاری ایفاء خواهد کرد.

یخدان لوگودار به عنوان محصولات تبلیغاتی

هیچ چیز به اندازه نوشیدن نوشیدنی‌های سرد در یک روز تابستانی گرم نیست. به همین دلیل، مشتریان از دریافت این یخدان استقبال می‌کنند که می‌تواند نوشیدنی‌های خنک را در هر لحظه در دسترس قرار دهد. یخدان از یونولیت ساخته شده است و در دو مدل ساخته می‌شود. یک مدل که در پایین آن شیر وجود دارد و می‌توان در آن مایعات ریخت و نوع دیگر بدون شیر است.

این محصولات تبلیغاتی می‌توانند لوازم جانبی دیگری مانند یک چاقوی برش چوبی و یک درب بازکن بطری را شامل شوند که خوردن و نوشیدن را آسان می‌کنند. با در نظر گرفتن این که این محصول چقدر فراگیر است، تنها نیاز به یک تغییر دارند و آن قرار دادن نام و لوگوی برند بر روی آن است. هر زمان که یک مشتری از یخدان شما استفاده می‌کند، آن شخص بلافاصله به یاد کیفیت بالای محصولات و برند شما خواهد افتاد.

کلاه آفتابی لبه‌دار

کلاه آفتابی نقابدار

با یک نوشیدنی یخ زده در دست و موسیقی خوب، مشتریان به یک کلاه راحت برای لذت بردن از هوای آفتابی و خنک ماندن در همان زمان نیاز دارند. این کلاه نرم و شل واقعا این کار را انجام می‌دهد. در زمان سفارش محصولات تبلیغاتی مانند این مورد باید به طراحی و مد توجه ویژه کرد تا با احساسات مشتری هماهنگ باشد.

همیشه از محصولات تبلیغاتی باکیفیت استفاده کنید. با هدیه دادن این کلاه به مشتریان خود و قرار دادن لوگوی شرکت‌تان، که در جلوی آن گلدوزی شده، در حالی که با استفاده کردن از آن نشان تجاری شما را تبلیغ می‌کنند، یک کلاه آفتابی مد روز به دست خواهند آورد. این می‌تواند یک معامله برد، برد باشد.

اگر به وسیله محصولات تبلیغاتی کارآمد به مشتریان نشان دهید که چگونه برند شما کل تجربه تابستانی آنها را در نظر می‌گیرد، تمایل بیشتری به دنبال کردن برند شما خواهند داشت.

محصولات تبلیغاتی سفارشی سازی شده خود را مناسب فصل تابستان انتخاب کنید و با قرار دادن نام برند و یا لوگوی شرکت بر روی آن به گسترش شناسایی برند خود کمک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *