166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

خودکار تبلیغاتی و مدادهای اتود

اگر شما به دنبال یک راه مقرون به صرفه برای انتشار پیام خود هستید، هدایای تبلیغاتی پاسخ مناسبی برای شما خواهد بود.

افراد زیادی به دلایل مختلفی از خودکار تبلیغاتی در طول زمان استفاده کرده اند. کیفیت این خودکار ها به طرز چشمگیری می تواند متفاوت باشد از انواع پلاستیکی ارزان قیمت که قیمت پایینی دارند گرفته تا خودکارهای لوکس اروپایی که از فولاد ضد زنگ و گاهی از روکش طلا ساخته می شوند.

این نوع خودکارهای تبلیغاتی لوکس اغلب دارای قیمت بالایی می باشند، اما در طول عمرتان می توانند تجربه نوشتن عالی را به شما ارائه دهند.

بسیاری از شرکت ها از مدادهای اتود (نوکی) استفاده نمی کنند که ناشی از برخی از ایرادات و معایب آنها می باشد.

مطالعه اخیر در مورد رفتار اداری نشان داده است که اگر به کارکنان حق انتخاب داده شود برای نوشتن نامه های غیررسمی، به جای خودکار، از مداد استفاده می کنند.

 

 

خودکار تبلیغاتی و مدادهای اتود 21

زمانی که از آنها درباره لوازم نوشتاری سوال شد، اکثریت بر این عقیده بودند که مدادهای اتود یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسایل موجود بر روی میز می باشند.علی رغم این باور عمومی، بیشتر کارمندان اعتراف کردند که قبلا یکی از این مدادها را داشته اند، اما خیلی زود آن را گم کرده و هرگز به دنبال خریدن یک جایگزین برای آن نبوده اند.

خودکار تبلیغاتی و مداد اتود با ماندگاری بالا

اگر به جای خودکار تبلیغاتی امسال از مدادهای اتود استفاده کنید، می توانید نیازهای زیادی را در محل کار افراد رفع کنید.

مدادهای اتود به طور کلی گرانتر از خودکارهای تبلیغاتی هستند و قیمتی بالاتر دارند. با این حال، افرادی که آنها را به عنوان هدیه دریافت می کنند رضایت بیشتری خواهند داشت چرا که آنها بخش های زیادی داشته و می توانند در طیف وسیعی از کاربری ها مورد استفاده قرار بگیرند.

مهندسان و شاغلین در زمینه های فنی همواره به این اقلام نیاز دارند چرا که مدادهای معمولی نمی توانند کیفیت آنها را داشته باشند بنابراین این مدادهای اتود تنها آیتم هایی حرفه ای هستند که می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

شما می توانید مجموعه هایی که شامل خودکار تبلیغاتی و مدادهای مکانیکی در یک بسته بندی شیک هستند را بیابید. اگرچه این اقلام در اکثر فروشگاه های لوازم التحریر یافت می شوند، اما تعداد کمی از مردم آنها را برای خودشان خریداری می کنند.

 

خودکار تبلیغاتی و مدادهای اتود 4

 

این مجموعه شامل خودکار تبلیغاتی توپی پارکر (یکی از بهترین قلم های توپی در جهان است) و مداد اتود پارکر می باشد. هر دوی آنها از لاستیک و فولاد ضد زنگ ساخته شده اند که دارای لاستیک های چسبنده با دوام و راحت می باشند.

خودکار تبلیغاتی و مداد اتود تبلیغاتی، می توانند چندین سال سرویس مطمئن و قابل اعتمادی را به افرادی که آنها را دریافت می کنند ارائه بدهند.

اگر می خواهید هدایای تبلیغاتی ارزان و  با کیفیت عالی به کارکنان، مشتریان ارزشمند و مشتریان آینده خود بدهید، می توانید از مجموعه کادوئی که شامل یک مداد اتود و یک خودکار تبلیغاتی توپی با کیفیت بالا، یک روان نویس و یک خودنویس است استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *