166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

هدایای تبلیغاتی ابزار رونق در تجارت

می دانید یک هدیه تبلیغاتی مثل یک خودکار تبلیغاتی یا کیف تبلیغاتی چه تاثیری روی تجارت شما می‌گذارد؟ طبیعی است که هنوز بسیاری از برندها از تاثیر هدایای تبلیغاتی بر بیزینس خود خبر ندارند. چون این یک استراتزی قوی برندهای بزرگ است. استراتژی که اگر کم اهمیت جلوه داده شود، تاثیر گذاری بیشتری برای بیزینس هایی دارد ک از آن استفاده می کنند. شاید یکی از علل آن کم توجهی به این شیوه تبلیغات در برابر سایر روش‌های بازاریابی و برندسازی است.

هیچ می دانستید که بسیاری از مشاغل بزرگ و مارک های مطرح در دنیا از این شیوه به عنوان یک روش مقرون به صرفه برای برای ارتباط با مشتریان حال حاضر و مشتریان بالقوه خود استفاده می‌ کنند؟!! چنین شرکت هایی به خوبی درک کرده اند که مواجه و استفاده چندباره از هدایای تبلیغاتی چگونه در ذهن فرد تصویر مطمئنی از برند را ثبت می کند. تصویری که در انتخاب آینده او چه به صورت خودآگاه و چه به شکل ناخودآگاه تاثیرات بسیار خوبی دارد.

پس این شیوه به عنوان یک استراتژی بازرایابی فوق العاده نه تنها برای برندهای بزرگ بسیار اثرگذار است، بلکه برای استارت آپ های کوچک نیز به همان اندازه موثر خواهد بود.

چرا استفاده از یک هدیه تبلیغاتی به رشد بیزینس ها کمک می کند؟

وقتی که از هدایای تبلیغاتی مختلف مثل خودکار تبلیغاتی استفاده می کنید، می توانید نظر مصرف کنندگان را درباره شرکت خود بهبود دهید، مارک خود را در ذهن مشتریان ثبت کنید و آن ها را نسبت به قبل بیشتر ترغیب به خرید از خود کنید.

هدایای تبلیغاتی مختلف مثل کیف تبلیغاتی، ساعت، استند یا هر وسیله دیگری که به صدای برند شما نزدیکتر است، می تواند به عنوان یک مکمل در بازاریابی مارک تجاری شما کمک کننده باشد.

این را در نظر بگیرید که یک وسیله تبلیغاتی مثل حوله با مارک بیزینس شما که به عنوان هدیه در اختیار مصرف کننده قرار گرفته است، تا چه مدت قابلیت  استفاده را دارد. مهم تر از آن همین زمان طولانی است که می تواند روی ذهن مشتری اثرگذار باشد.

وقتی که برند شما مدام جلوی چشم باشد، به میزان بسیار زیادی روی آگاهی افراد از تجارت شما اثرگذار است. این کار آگاهی افراد مختلف هم مصرف کننده هدایای تبلیغاتی و هم کسانی که به نوعی با فرد در تماس هستند، اثرگذار است. تمامی این فرآیندها به رشد مشتریان و افزایش فروش و سوددهی بیشتر شما کمک زیادی خواهد کرد. خیلی بیشتر از آنکه در تصور شما بگنجد..!!

البته خب استفاده از این شیوه بدون در نظر گرفتن برخی موارد، شاید اثرگذاری خود را تا حدودی از دست بدهد. برای مثال کیفیت هدیه تبلیغاتی، یا مرتبط بودن آن با تجارت شما از جمله مواردی هستند که باید هنگام استفاده از این استراتژی، مورد توجه قرار بگیرد.

خودکار تبلیغاتی

مزایای استفاده از خودکار تبلیغاتی برای برند

اگر از آن دسته کسب و کارهای تازه تاسیس هستید، باید هر چه زودتر از ارزش تبلیغات در تجارت خود استفاده کنید. شاید صرف هزینه های بالا مثل استفاده از یک کیف تبلیغاتی آن هم از جنس خوب، برای شروع تبلیغات چندان به صرفه نباشد. در این مواقع استفاده از یک خودکار و قلم تبلیغاتی می تواند بهترین نتایج را در کنار کم هزینه بودن برای شناخت مارک تجاری شما دربر داشته باشد.

پس تلاش های بازاریابی خود را مطابق با بودجه خود شروع کنید و در صورت گرفتن نتیجه مناسب، کم کم از سایر هدایای تبلیغاتی هم در ترویج برند استفاده کنید. از جمله مزایای خودکارهای تبلیغاتی، می توانیم به موراد زیر اشاره کنیم.

۱٫مقرون به صرفه

خب همانطور که اشاره کردیم، مهم‌ ترین مزیت استفاده از یک خودکار به عنوان هدیه تبلیغاتی، قیمت بسیار مناسب آن است. این بهترین انتخاب برای مشاغل کوچک با سرمایه کم است و می تواند برای شروع یک انتخاب عالی محسوب شود.

شما با صرف کمترین هزینه می توانید در تعداد بالایی قلم های تبلیغاتی خود را سفارش دهید و بین مشتریان همیشگی و البته کسانی که امکان تبدیل شدن به متشری را دارند، توزیع کنید. برای مثال اگر شما یک تولید لباس زنانه هستید، تمام بانوان می توانند به عنوان مشتریان بالقوه شما باشند، پس هدیه خود را در بین رنج سنی مورد نظر خود توزیع کنید.

۲٫خودکار تبلیغاتی با قابلیت استفاده بالا

مهم ترین ویژگی هدایای تبلیغاتی مناسب، باید قابلیت استفاده بالا از آن ها باشد. چیزی که بتواند در طولانی مدت، اثرات زیادی روی مشتری داشته باشد. برای مثال یک کیف تبلیغاتی با جنس خوب، می تواند حتی تا سال ها برای مارک تجاری تبلیغ کننده اثربخش باشد. این به دلیل استفاده مداوم از آن و قرارگیری نام برند جلوی دیدگان تمام افرادی است که به نوعی با شخص صاحب کیف، در تماس هستند.

در خرید خودکارهای تبلیغاتی، این نکته را در نظر داشته باشید که می توانند مدت زمان زیادی برای مصرف کننده قابلیت استفاده داشته باشند، البته به شرطی که باکیفیت تهیه شده باشند. پس قابلیت استفاده چندباره باید یکی از ویژگی های هدایای تبلیغاتی باشد.

۳٫قابلیت استفاده در زمان و مکان درست

می دانید یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز یک هدیه تبلیغاتی مثل خودکار چیست؟ زمانی است که مصرف کننده به آن احتیاج دارد..!! برای سایر شیوه های تبلیغاتی این مزیت اصلا مطرح نیست. مثلا یک تبلیغ تلویزیونی که وسط فیلم مورد علاقه پخش می شود، بیشتر شبیه یک مزاحم ناخواسته است تا یک استراتژی بازاریابی اثرگذار..!!

اما هنگام استفاده از یک وسیله مثل خودکار تبلیغاتی، این را در نظر داشته باشید که همیشه مواقع نیاز مصرف کننده به کمک او می‌ آید. پس خیلی نامحسوس این مزیت یعنی “کارایی” می تواند با نام تجاری شما پیوند بخورد و جایی به کمک شما بیاید.

هدایای تبلیغاتی

حرف پایانی

هدایای تبلیغاتی بهترین استراتژی برای تبلیغ بیزینس های کوچک و بزرگ و یک انتخاب مقرون به صرفه تبلیغاتی هستند. فرقی ندارد که هدیه شما، یک کیف تبلیغاتی است یا یک خودکار، تیشرت، ساعت تبلیغاتی و یا حتی گلدان تبلیغاتی؛ زیرا اگر در جای درست استفاده شود، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

هنگام طراحی هدیه تبلیغاتی سفارشی برای شرکت خود، می توانید نام شرکت خود، آدرس، شماره تلفن و یا حتی آدرس وب خود را مستقیماً روی خودکار قید کنید. هر بار که گیرندگان از هدیه شما استفاده می کنند، خدمات شما را به یاد می آورند و در اولین فرصت هنگام نیاز به محصولات شما، از بین رقبا بیزینس شما را انتخاب خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *