166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

ساعت تبلیغاتی چوبی ابزاری موثر و خاص در بازاریابی

ساعت تبلیغاتی چوبی

ساعت تبلیغاتی چوبی یکی از خاص ترین هدایای تبلیغاتی است که کارفرمایان برای مخاطبان خود در نظر می‌گیرند. این نوع ساعت‌ها علاوه بر نشان دادن زمان دقیق، نما و ظاهری زیبا به مکان می‌ببخشند. شما می‌توانید حتی از ساعت تبلیغاتی دیواری چوبی به عنوان یک تابلو نفیس نیز استفاده کنید.

احتمالا شما نیز قصد دارید تا از ساعت تبلیغاتی چوبی به عنوان هدایا برای یک سری از مشتریان خود استفاده کنید. اما با توجه به قیمت و نوع کاربرد آن‌ها دچار شک و تردید هستید.

نگران نباشید. راساگیفت در نظر دارد تا در این قسمت به طور دقیق به آن بپردازد. همچنین اهمیت و مزایای آن را نیز ذکر کند. اگر می‌خواهید که بدانید این نوع هدایا برای چه دسته ای مناسب هستند و چه کاردهایی نیز دارند، تا پایان همراه ما باشید.

 

مخاطبان ساعت تبلیغاتی چوبی چه کسانی هستند؟

اگر مشتریان شما جزء افرادی لوکس و لاکچری هستند، ساعت تبلیغاتی چوبی می‌تواند گزینه مناسبی برای آن‌ها باشد. همانطور که می‌دانید و هم اکنون می‌توانید در سایت راساگیفت نیز مشاهده کنید، ساعت تبلیغاتی چوبی نیز در طرح و انواع مختلفی ساخته شده است.

شما می‌توانید آن را به عنوان یک ساعت تبلیغاتی رومیزی به یک مدیر هدیه بدهید یا اینکه آن را به عنوان یک ساعت تبلیغاتی دیواری به یک مشتری خاص اهدا کنید.

زمان یکی از ارزشمند ترین دغدغه بشر است. فرقی نمی‌کند که یک کارمند اداره هستید یا یک گروه بانکی، در هر سنی که باشید به ساعت نیاز دارید. همچنین ساعت جزء ابزارهایی می‌باشد که همیشه در معرض دید است و توسط افراد زیادی نیز مشاهده می‌شود.

ساعت تبلیغاتی چوبی، می‌تواند مختص مشتری‌های خاص و هدف شما باشد. شما می‌توانید برای مشتریان خاص و هدف، هدایایی خاص در نظر بگیرید. هدایایی مانند ساعت چوبی می‌تواند حس شگرف و خوشایندی را در مشتریان به وجود آورد.

مخاطبان ساعت تبلیغاتی چوبی

ویژگی‌های ساعت تبلیغاتی چوبی

تولید ساعت تبلیغاتی یکی از مهم ترین اقدام‌ها در زمینه تبلیغ کسب و کار است. با توجه به کاربرد و میزان بازدهی آن طرح‌های متنوعی از آن با جنس‌های مختلف نیز ساخته شده و روانه بازار گردیده است.

در دنیای بیرون انواع مختلفی از ساعت‌ها با جنس‌های مختلف وجود دارد. به نظر شما چرا ساعت چوبی در بین مخاطبان از محبوبیت بیشتری برخوردار است؟

برای پاسخ به این سوال همراه ما باشید.

با گذشت زمان ارزش زیادی پیدا می‌کنند

اگر نگاهی به اطراف خود داشته باشید، اجناس چوبی زیادی را با قدمت بلند مدت پیدا می‌کنید. اجناسی که با گذشت زمان حس دمده بودن یا هر چیز منفی دیگری به آن ندارید. لوازم چوبی از جمله لوازمی‌هستند که با گذشت زمان نه تنها از ارزش آن‌ها کاسته نمی‌شود، بلکه بر ارزش آن نیز افزوده می‌گردد.

بنابراین ساعت تبلیغاتی چوبی می‌تواند هدیه مناسبی باشد. هدیه ای که با گذشت زمان تحت تاثیر تحولات قرار نگرفته و دچار ارزش زیادی گردیده است.

از دوام بالایی برخوردار هستند

شاید یکی از ویژگی‌هایی که هدایای چوبی را از سایر اجناس جدا می‌کند، دوام بالای آن‌ها باشد. هر کدام از کمتر محصولات چوبی را دیده ایم که دچاری خرابی یا آسیب شده است. این ویژگی می‌تواند مصنوعات چوبی را از سایر اجناس جدا کند.

 از جذابیت بصری برخوردار است

اگر نگاهی به ابزارهای چوبی بیاندازیم، طرح و نقش‌های طبیعی آن به وضوح دیده می‌شود. وجود این طرح‌ها آنقدر جذاب است که هر مخاطبی را به خود جذب می‌کند و نوعی آرامش را در آن‌ها به وجود می‌آورد.

اگر می‌خواهید که هدایای تبلیغاتی حس خوشایندی را در مشتری به وجود آورد و افراد بیشتری را به خود جذب کند، ساعت تبلیغاتی چوبی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هدیه ای که می‌تواند ارزش و اعتبار خود را در نزد مشتری حفظ کند و تاثیر بالقوه ای در خاطر آن‌ها به جای بگذارد.

رسانه تبلیغاتی ثابت است

برخی از هدایای تبلیغاتی به گونه ای هستند که بعد از مدتی و با تغییر محیط از بین می‌روند یا دیگر استفاده ای ندارند. اما ساعت تبلیغاتی چوبی نیز جزء آن دسته وسایلی است که با تغییر محیط، ثابت خواهد ماند و در همه جا کارایی دارد.

همیشه در معرض دید هستند

یکی از ارزشمندترین ویژگی‌های ساعت تبلیغاتی آن است که مشتری به دفعات زیاد به آن‌ها مراجعه کرده و  استفاده می‌کند. تکرار این امر سبب می‌شود تا طرحی که بر روی ساعت نقش بسته است به مرور در ذهن مشتری جای بگیرد و تثبیت گردد.

ویژگی ساعت تبلیغاتی چوبی

سفارش سازی و قیمت ساعت تبلیغاتی چوبی

با توجه به ویژگی‌های بارز ساعت تبلیغاتی و اهمیت و ماندگاری بالای آن‌ها، سفارش آن‌ها امری ناگزیر است. به همین دلیل راسا گیفت با توجه به نیاز مشتری سفارش ساعت‌های رومیزی و دیواری چوبی را در طرح و اندازه‌های مختلف پذیرش می‌کند و با نازلترین قیمت خدمت شما ارائه می‌کند.

سخن آخر این است که اگر به دنبال هدیه ای ارزشمند و خاصی هستید، راسا گیفت می‌تواند به شما کمک کند. یکی از پیشنهاد‌های راساگیفت استفاده از ساعت چوبی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است.

همانطور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره کردیم، علاوه بر ظاهر زیبا و پر کاربرد آن‌ها می‌تواند به اندازه تعداد قدم‌های یک ثانیه شمار بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد.

هدیه ای است که علاوه بر جذب مشتری هدف، می‌تواند مشتریان زیاد دیگری را به سمت شما جذب کند. همچنین مکان کافی برای ثبت تبلیغات و طرح شما را نیز فراهم کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *