166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

166 70 368 | 796 70 368 | 3009 33 22 | 3008 33 22 | 3007 33 22

ابزارآلات تبلیغاتی هدیه ای کاربردی برای همه

ابزارآلات تبلیغاتی

ابزار آلات تبلیغاتی یکی از چندین هدایای تبلیغاتی پر طرفدار است. برخی از هدایای تبلیغاتی در زندگی روزمره کاربرد دارد و در مواقع حساس زندگی به کمک می‌آید. ابزار تبلیغاتی نیز یکی از آن‌ها ست. این ابزارها می‌توانند برای برخی از صاحبان کسب و کار مفید باشد. آن‌ها می‌توانند با شناخت مشتری‌ها و ابزار آلات تبلیغاتی بیشترین سود را به دست آورند. در این مقاله قصد داریم تا به طور کلی به اهمیت و مزایای ابزار تبلیغاتی بپردازیم و هر آنچه را که باید بدانید در اختیارتان قرار دهیم. در انتها محلی معتبر جهت انتخاب هدایای تبلیغاتی معرفی می‌کنیم.

منظور از ابزار آلات تبلیغاتی چیست؟

ابزارهای تبلیغاتی، همه روش‌ها و اشیایی که از آن به عنوان تبلیغات استفاده می‌کنید را شامل می‌شود. از جمله آن‌ها می‌توانیم به بیلبوردهای تبلیغاتی، رسانه‌ها، شبکه‌های اجتماعی و هدایای تبلیغاتی اشاره کنیم. اما منظور ما از ابزار آلات تبلیغاتی در این بخش، ابزارهایی چون انبر دست، قیچی، پیچگوشتی یا لوازم دیگر که برای کارهای فنی از آن‌ها استفاده می‌کنید. شما می‌توانید آن‌ها را در قالب ست ابزار تبلیغاتی یا در جعبه ابزار تبلیغاتی قرار داده و به مشتری هدیه دهید.

آیا ابزار تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی مناسب است؟

این سوال یکی از مهمترین سوالاتی است که افراد در هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی از خود می‌پرسند. البته کار درستی است. شما در هنگام هر نوع روش تبلیغاتی باید مزایا و معایب آن را با خود مرور کنید. ابزار آلات تبلیغاتی، چه برای مخاطب و چه برای صاحبان کسب و کار حائز اهمیت است. در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ابزار آلات تبلیغاتی کاربردی ترین وسیله هر خانه

احتمالا شما هم با خراب شدن یا از کار افتادن برخی از وسایل خانه یا تاسیسات آن روبه رو شده اید. مشکلی که نه آنقدر بزرگ است که با تعمیرکار تماس بگیرید و هزینه اضافه پرداخت کنید. نه آنقدر هم کوچک که بخواهید از کنارش راحت عبور کنید. در چنین مواقعی نیاز به یک جعبه ابزار بیش از پیش احساس می‌شود. هر وسیله ای در هنگام نیاز بیشترین ارزش را پیدا می‌کند. حال اگر آن‌ها از جعبه ابزار تبلیغاتی شما استفاده کنند، مطمئنا هیچگاه نام و برند شما از ذهنشان پاک نمی‌شود.

ابزار تبلیغاتی کاربردی در منزل

ابزار آلات تبلیغاتی وسیله ای با ماندگار بالا

همین حالا اگر نگاهی به جعبه ابزار خانه بیاندازید، وسایل و ابزارآلاتی با طول عمر بالا را مشاهده می‌کنید. شاید هر یک از آن‌ها در حدود ۱۰ سال پیش خریده باشید. یکی از مهم ترین مزایای ابزار آلات تبلیغاتی این است که با گذشت زمان دچار خرابی یا پوسیدگی نمی‌شود. شما می‌توانید در طول سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید و در هر بار نام و برند شرکت را به خاطر آورند.

ابزاری کاربردی برای همه

مشکلاتی فنی برای همه افراد وجود دارید. شما به عنوان فردی که در قبال آن‌ها مسئول هستید، باید آن‌ها را تعمیر کنید. این مشکلات می‌توانند در محل کار، خانه یا خودرو شخصی شما بوجود آید. شما نیز به عنوان یک کارمند، پدر یا دارنده آن خودرو ملزم به حل این مشکل خواهید بود. حتی این امکان وجود دارد که شما یک زن خانه دار یا یک دانش آموز باشید و برای حل آن از ابزار آلات تبلیغاتی استفاده کنید.

ابزار آلات تبلیغاتی برای چه کسانی مناسب است؟

شناسایی مخاطبان هدف یکی از مهم ترین بخش‌های هدایای تبلیغاتی به شمار می‌آید. به طور کلی مخاطبان به دوسته زیر تقسیم می‌شوند.

مخاطبان و مشتریان عادی: این نوع از مخاطبان تنها مشتریان عادی کسب و کار شما هستند و احتمال مراجعه مجدد آن‌ها کم است. همچنین میزبان خوبی برای تبلیغ کسب و کار شما به حساب نمی‌آیند.

مخاطبان هدف: این نوع از مخاطبان، احتمال مراجعه مجدد را داشته ومی‌توانند با شما ارتباط خوبی برقرار کنند. با توجه به نوع فعالیت و کسب و کار آن‌ها نیز میزبان و زمینه خوبی برای تبلیغ شما می‌باشند.

مخاطبان ابزار تبلیغاتی نیز می‌توانند هر دو گروه فوق باشند. اما از آنجایی که برای تهیه ابزار آلات تبلیغاتی وقت و هزینه بیشتری باید پرداخت کنید، بهتر است که تنها به مخاطبان هدف هدیه دهید. یا برای مخاطبان عادی از ست ابزار با هزینه کمتر استفاده کنید.

مخاطبان هدف ابزارتبلیغاتی می‌توانند مشتریان قطعات خودرو یا کسانی که با تعمیرات و مکانیک سروکار دارند، باشند. شما همچنین می‌توانید آن‌ها را به راننده خودرو یا حتی به یک خانواده هدیه دهید.

جعبه ابزار تبلیغاتی

رعایت چه نکاتی در انتخاب ابزار آلات تبلیغاتی ضروری است؟

رعایت برخی نکات در تهیه هدایای تبلیغاتی ضروری است. توجه به آن‌ها نیز در انتخاب ابزار آلات تبلیغاتی خالی از لطف نیست.

  • اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که از اجناس با کیفیت استفاده کنید. یکی از فاکتورهایی که ارزش و اعتبار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت، کیفیت بالا کالاهاست. همچنین ماندگاری بالا شانس تبلیغ کسب و کار شما را نیز افزایش می‌دهد.
  • شغل و حرفه مخاطب خود را بشناسید و از نظرات آن‌ها استفاده کنید. فرض کنید که شما دو نوع مخاطب با شغل‌های مختلف دارید. مثلا یکی از آن‌ها راننده و دیگری یک فرد عادی است. بنابراین نوع ابزارهای تبلیغاتی که به آن‌ها هدیه می‌دهید نیز متفاوت است. شما می‌توانید به فرد عادی یک ست ابزار تبلیغاتی که شامل چند ابزار کاربردی است هدیه دهید. به راننده یا مخاطب هدف یک جعبه ابزار خاص تبلیغاتی که حاوی ابزارهای بیشتر و کاربردی است، هدیه دهید.
  • از چاپ و مواد با کیفیت برای حک لوگو و برند خود استفاده کنید. این نکته را به خاطر بسپارید که هدایای تبلیغاتی به عنوان کارت ویزیت شما عمل کرده و باید همیشه به تبلیغ برند شما بپردازند.

چرا راساگیفت را انتخاب کنیم؟

راساگیفت عرضه کننده انواع هدایای تبلیغاتی با کادری مجرب در خدمت شماست. شما می‌توانید از بخش محصولات کالای مورد نظر را انتخاب کرده و با تماس با کارشناسان پروسه را تا پایان طی کنید. از جمله خدمات و ویژگی‌های راساگیفت می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • همه کالاها در راساگیفت، دارای قیمت بروز می‌باشد. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید.
  • مشاوره و راهنمایی در راساگیفت از زمان انتخاب تا مراحل تحویل کالا فراهم شده است. شما می‌توانید در هر زمانی با آن‌ها تماس بگیرید.
  • امکان انتخاب نوع چاپ نیز برایتان فراهم شده است. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید.
  • تیم راساگیفت با پشتیبانی حرفه ای از لحظه پیش از فاکتور تا لحظه چاپ و تحویل بار از شما پشتیبانی می‌کند.
  • سرعت تحویل سفارش در راساگیفت به دلیل چاپخانهه کاملا مجهز انحصاری بسیار بالاست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *